Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

markokurizarko

Aktivan Član
24.09.2008
119
477
63
37
Narucivao sam neke stvari vec od tamo.Vidio sam taj vent nedavno.Sa dostavom je to 150kn.nekako puno.
To mi je opcija ako se ne nadje nesto jeftinije.
Reko da cujem prvo tu mozda ima neka sakrivena trgovina:)
U vecim centrima nisam nasao.samo one velike samostojece
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
ja neznam gdje nalazite te ventove velike, al sad po zimi ih bogami nema nigdje. to je mene zeznulo skroz. obavezno kupovat po ljeti jer kad prode sezona oni to sve pociste.
 
01.11.2014
31
48
18
Dali je netko kupovao u firmi Elektrokovina/HR? Vidim da imaju poslovnice u ZG,RI i OS, a cijene mi se čine jako privlačne! Postoji cjenik na stranici.

U potrazi sam za hps 400w (žarulja+prigušnica) i kod njih je veleprodajna cijena sa pdv-om za žarulju 175kn(22,7€) - OSRAM VIALOX SUPER 4Y NAV-T, a za prigušnicu 220kn(28,5€), odnosno za komplet 395kn(51€) :)
Budem baš ovaj tjedan nazvao da pitam kolika je maloprodajna cijena i dali se može po komad kupiti...

Postavio sam pitanje, jer mi search nije izbacio ništa! nakon svog posta, ponovno upišem elektrokovina i izbaci nekoliko rezultata...tako da sam našao odgovor na svoje pitanje ;) :)

niže je odg, koga zanima :)

ja sam za sebe sve kupovo u http://www.elektrokovina.hr/ ima i na malo i na veliko u zg i sve sta jednom postenom covjeku treba da uzgaja vutru :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Ako su to cjene koje si nasao na njihovim stranicama onda na to dodaj 25% pdv-a jer su cjene bez poreza.mozes kupiti od njih jer sam ja kupovao
 
19.01.2015
31
8
8
32
imaš u areni,evini malu pc ventilatore na 2 brzine,da pitam usput di u zagrebu ima za kupit tajmer a da nije growshop?? i koja je cijena otprilike
 
31.01.2015
31
46
18
pošto sam prvi put promašio mesto za pitanje evo da ispravim i to ;)
elem,problem mi je da pronađem hps od 250w a da je poznatijeg proizvođača(philips,silvania,osram,ge) u srbiji i da može da se poruči online.živim u malom gradu gde i nema baš opremljenih prodavnica sa spec.opremom. da ne bude reklama slobodno mi u inbox šaljite predloge.
koliko sam ja video philips izgleda i nema gren power od 250w.skinuo sam njihov katalog i nema je u listi :(
 
31.01.2015
31
46
18
probaću u par firmi koje sam pronašo,a što se tiče ebaya ne dolazi u obzir,pitanje je kako će preživeti transport,pa carinu pa pdv...ode mast u propast... tnx :)