Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Tema je otvorena da bi se na jednom mjestu skupile informacije o prodajnim mjestima na kojima se mogu pronaci proizvodi potrebni za uzgoj drage nam biljke, da se novima olaksa pocetak, i izbjegne pitanja tipa: ''Gdje da kupim HPS" il "gdje da kupim zemlju".

Molimo pridonestite svojim zanjem.

Svaki offtopic ce biti uklonjen.


Update 2014.
Direktni linkovi na grow shopove biti će sankcionirani kao spam i uklonjeni!
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Rijeka

LUMINIS d.o.o.
51000 Rijeka, Školjić 13
Telefon: (051) 337 684
www.luminis.hr - imaju i webshop sa besplatnom dostavom
liminsjl6.jpg

Trgovina rasvjetnih tijela i popratne opreme (zarulje, prigusnice, starteri, grla, reflektori...) Ako nije na lageru, moguce je naruciti bilo koji osram ili philips proizvod. Roba dolazi u roku od tjedan dana.


ELEKTROMATERIJAL
MARTINKOVAC BB, 51000 Rijeka
Telefon: (051) 650 824
martinkovacry0.jpg

Ako brijete na "kupujmo hrvatsko" i zelite TEŽ zarulju ovo je najbolje mjesto u Rijeci. Isto tako mogu se naci kabeli, grla, starteri i dodatna oprema.


PEVEC d.o.o.
51223 Kukuljanovo
Telefon: (051) 208 900
rijeka-big.jpg

Kao sto slogan kaze: "sve za kucu, vrt i hobby". Pevecov vrtni centar nudi asortiman gnojiva poznatih proizvodjaca, zemlje, posuda i ostalon vrtnog pribora.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Split

ČULIĆ ELEKTRO CENTAR d.o.o.
Split, Čulića dvori 5
(021) 321 227

Zastupnik OSRAM, maloprodaja, nemaju sve ali su u centru grada i rade cijeli dan

culicdvorios7.jpg


ČULIĆ ELEKTRO CENTAR d.o.o.
Solin, Hektorovićeva 31
(021) 204 333

Zastupnik OSRAM, veleprodaja, obično imaju sve na lageru, rade od 15:00

culicsolinpp7.jpg


PEVEC
Solinska 84
21 000 Split, CROATIA
tel: +385 21 212 100
fax: +385 21 212 224

splitplan.jpg


Pevec, klasika, imaju dobar izbor substrata i puno jeftinih điđa za jednokratnu uporabu. ;-)

BRICOSTORE d.o.o.
Kaštel Sućurac, Brižine
(021) 205 100

bricostorezj0.jpg


Veliki izbor letvica, imaju veliki odjel za vrt, hygro/termometre, posude (pitare) svih veličina, substrate, timere, el. materijal ... u svakom slučaju obavezno svratiti, svašta se nađe.

IMPIGER d.o.o. (thanks to Hasan bin Sabah)
Boktuljuin put b.b.
(zgrada SEM-a)
(021) 367 604

imageki3.jpg


Zastupaju GE lighting i imaju njihove žarulje.
Ostala oprema je većinom vosloh-schwabe.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
VIZ KOMERC d.o.o.

Surcinski put 1L, 11077 Beograd

www.vizkomerc.com

mapa1jq6.jpg


Zastupnici Philipsa za Srbiju.

Eddie:
Ovi u VIZ daju samo preko racuna na veliko i tako je i sa drugim firmama. Zvao sam ih telefonom i tako su mi rekli i uputili me na neku radnju koja uzima od njih.
Inq:
Inace sve manje prodavnice narucuju uglavnom od njih philipsove stedne i neonke tako da mogu da naruce i HPS ili MH ako ih zamolite... ali ce vam naplatiti vise. A probajte da kupite direktno od Viz-a mozda vam i prodaju.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Ovi u VIZ daju samo preko racuna na veliko i tako je i sa drugim firmama a o nekim redjim artiklima da ne pricam. 100 veleprodaja nijedna maloprodaja, nije mi jasno gde ta roba na kraju zavrsi da je razvijena industrija koja to guta pa bih razumeo ali nista, beda jednom recju. Brisite ovo ako smeta ali morao sam da prokomentarisem.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
hm... moj prijatelj je otisao u VIZ pre nekih godinu dana i rekao da se bavi uzgojem egzoticnih biljaka i da mu treba MASTER AGRO od 400w i prodali mu. Mozda sada ne moze tako... nego preko racuna... Eddie? si ih kontaktirao pa znas ili kako?

Inace sve manje prodavnice narucuju uglavnom od njih philipsove stedne i neonke tako da mogu da naruce i HPS ili MH ako ih zamolite... ali to ce vam dosta naplatiti.

cim raspravimo kako se kupuje u Viz-u brisacu postove a ono najvaznije stavicu u moj post gore.
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Zvao sam ih telefonom i tako su mi rekli i uputili me na neku radnju koja uzima od njih. Za rasvetu jos i nije frka ima ih po malo bolje snabdevenim maloprodajama ali recimo za lakmus papir zvao sam 7-8 firmi koje ga imaju ali ne prodaju na komad i pri tom nisu znali u kojoj radnji to mogu uzeti. Jedva sam kupio u jednoj zahvaljujuci ljubaznosti osoblja bukvalno su mi ucinili uslugu kao i ovi iz VIZ-a tom tvom prijatelju.
Inace tecnost za merenje ph se relativno lako moze naci u pet shop-ovima jer se koristi za akvarijume.
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Ova lipa promet bas sam na google nabaso na nju bio sam postavio post ali nisam vidio da je vec neko stavio,

Meni se svidjela ova SON 400W kosta 125kn ili 35km a u eurima to je oko 18 nesto malo manje. Prigusnica za nju kosta 250 kn ili 66 km ili 33€ veoma povoljno izadje sve 101 km samo sto bi mi trebao neki dobrovoljac da to kupi u zg poslo bi mu pare. Naravno ovo je ukoliko ovi ne salju postom cak mislim da se moze uplatiti na konto pa moze i ta opcija a da neko posalje :D ajde zz
 

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Takodje tu mozete naci i prigusnice za lampu evo npr za ovu sto sam reko prigusnica kosta 240kn odnosno 66km ili 34€ veoma je jeftino. hehe kad je meni jeftino onda znate koliko je sati, ajde neka se neko javi iz zg pa mu posaljem pare kad skupim :D da mi to sve fino uzme hehe

Evo linka prigusnica http://www.lipapromet.hr/cjenik1.html?03_01
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
gens je napisao(la):
Danas sam u Baumaxu na Jankomiru naletio na sredstvo za stimulaciju rasta korjena, postoje 3 vrste ovisno o vrsti biljke, ova koju sam uzeo je za djelomično odrvenjele reznice Plantella rhizopon 2. Cijena za bočicu od 25g je 58kn oko 8€.

BAUMAX ZAGREB d.o.o. Zagreb, Velimira Škorpika 9
3zagrebxek8.gif
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Evo sto gloss kaze za ventilatore:
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ako trebate ventilatore...evo vam link..ovo bi moglo ići pod nabavku opreme!

http://www.spiel.hr/

Za ventilatore vam je ukrajinska firma Vents ...dolje je imate u dobavljačima...za ventilator koji se odlučite pošaljite upit jer nisu mjenjali cijene na stranici,a one su skočile OPA gore!:icon_lol:

Špiel d.o.o.
Ilica 419,
10090 Zagreb
[email protected]

spiel-karta-1-1158571800.gif
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
eo pregledavao sam forum i naletio na ovo i sjetio se da bi mogao nesta reci...
evo ovako u osijeku mozete sto se tice opreme proci dosta jeftino...a moze se sve nbabaviti...jedino se hps mora naruciti u jednoj trgovini...neke stvarn je je rekao i clan pampers koji mi je dosta pomogao pa mu se zahvaljujem jos jednom...
pa ako nekoga zanima gdje moze nabavit nesto nek mi posalje poruku pa cu mu ja sve objasnit u osijeku gdje se sve moze naci...

EDIT by brain: ajde ti to tu sroči, ako ti nije teško, hvala :costumed-smiley-027
brisem offtopic uskoro
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Makaveli OS Jug 2 je napisao(la):
eo pregledavao sam forum i naletio na ovo i sjetio se da bi mogao nesta reci...
evo ovako u osijeku mozete sto se tice opreme proci dosta jeftino...a moze se sve nbabaviti...jedino se hps mora naruciti u jednoj trgovini...neke stvarn je je rekao i clan pampers koji mi je dosta pomogao pa mu se zahvaljujem jos jednom...
pa ako nekoga zanima gdje moze nabavit nesto nek mi posalje poruku pa cu mu ja sve objasnit u osijeku gdje se sve moze naci...

Pa zar ti nije jednostavnije to sročiti i postati ovde ?

Brain, briši nas. :vb_whip:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
gotovo svu opremu mozete naci u osijeku a da nemorate narucivati pa evo ovako...
PEVEC-tajmeri 25kn analoni i 80kn digitalni, kalici(saksije) od 3kn pa 200kn ovisno o velicini, termometri sa zivom 20kn pa navise (digitalne nisam vidjeo tako da nemogu pricat o cijenama ali cu se raspitat), kuglice za vlagu 10litara-30kn...sprice za prskanje listova od 5kn do 30kn ovisno o zapremnini vode
GETRO-najbolja zemlja(mislim od supermarketa) je u getrou...zemlja sa humusom, kvarcnim pijeskom, tresetom i odgovarajucim pH(mislim da je oko 6.5-7.2) 10litara-14kn...moze se proci i jeftinije ali nevrijedi kupovati takvu zemlju..najbolje u cvjecarnicama ili poljoprivrednim apotekama(imate apoteku u kirovoj ulici tu na jugu preko puta lia i kad se ulazi prema baumaxu za koje znam da su stvarno dobre)...
za rasvijetu je mal teze ali moze se naci...obicne neonke mozete naci svugdje tako da o tome necu govoriti...led imate u CHIPOTECI i u ostalim prodavaonicama tehnicke opreme(najbolje je opremljena chipoteka u ulici lorenza jagera u centru)...sto se tice HPS to cete ipak morati naruciti...mozete naruciti u FETURI u gundulicevoj ulici, zarulja od 400W kosta 150kn + 350 za prigusnicu i potpaljivace...
vermulit i perlit mozete naci u svim prodavaonicama fradevnog materijala npr. BAUMAX, URADI SAM, pa cak i u INTERSPARU(mozete naci samo perlit)...za cijene nisam siguran ali nije tesko otici pogledat pa cu postat i to...vrijedi otici i u novi PEVEC preko puta EMEZETE jel je taj pevec predviden samo za gradevni materijal...za ostalo koga zanima nek kaze pa cemo se raspitati...:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Onepice
03.08.2007
9
0
0
34
U osijeku ima jedna trgovina u Gundulićevoj ulici i zove se fetura d.o.o.

EDIT by brain: Jesi ti uopce procitao post iznad svoga?
Samo da napomenem da brisem offtopic da se informacije ne gube u spamu :)