Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Bilo bi pametno da napišeš što se tamo može nabaviti.... ovako je informacija potpuno beskorisna!
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
eo mogu ja odgovorit gensu na pitanje...
gens ak si pitao u feturi sto prodaju ?
u feturi imas tehnicku opermu kak sam ja naveo u mom postu mozes narucit HPS i ostale vrste zarulja...nemojte zamjerit covjeku nije iz osijeka samo je htio pomoci...ako netko zeli da mu se sazna nesta iz osijeka neka slobodno mene pita...rado cu pomoci...:)
 
03.08.2007
9
0
0
34
E gens inače u feturi imaš sve vrste lampi osim gro lux sijalica pa da ti odma kažem imaš hps sijalice inače poznate pod šifrom son-t pro to su ti hps sijalice s dodanim plavim spektrom pa s njima možeš uzgajat biljke i dok su u vegetativnom stanju i dok cvjetaju, a isto tako imaš i mh sijalice i ja bi reko gotovo svu opremu za rasvjetu prigušnice propaljivače i sve ostalo ali nisu baš jeftini...!
 
26.08.2007
5
0
0
46
skoro pa nemoguća misija. ima ga u firmi TELUR na žitnjaku po 9 kn metar(1.2 eura). e sad ići vukovarskom do peveca, i prvi semafor nakon pevaca, to je jedno sto m, desno pa prva lijevo(ne skrenut na portu od alce) i kad dođeš do 3m desno, izgleda ko slijepa al nije i tom ulicom do kud možeš. inače taj telur nema nikakve table dok ne dođeš do samog ulazameni je na tom malom prostoru danas trebalo sat vremena naprijed nazad a pito sam svakog kog sam vidio.
 
13.12.2006
10
0
0
42
Ja prodajem svoju opremu,vrlo povoljno, sijalica Philips son-t pia plus 150 w koriscena mesec dana, i sve sto ide uz nju,hidrometar,i jos ponesto. Ko je zainteresovan neka posalje PM. Spreman sam da mu poklonim i neke kvalitetne semenke iz Holandije. Ja se vise s tijem ne bavim jbga,nije da ne volem nego nemam vremena. Dolazi u obzir samo BG i okolina.
 

N&K

19.10.2007
1
1
0
37
vozdra ekipo!!
eto vec par mjeseci listam po vasem forumu i sad sam malcice zbunjena...
trebala bi pomoc...:sad2:
mozda ovdje nije pozeljno da to pisem al eto..ukratko bi trebala o lampama..kaj je najbolje i koja marka..
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
:sun2:Cao N&K and WELLCOME!!!:sun2:
Samo sestro gruvaj Phlips!
HPS recimo son T plus 400w za kucni grow brutala i sasvim dovoljno!
Sa njom mozes ceo grow da izvedes sa tim da bi mozda u fezi vegetacije valjala da ubacis koju neonku cool white ili dey light 865 ili tako neke gde je "8.." prva cifra radi pojacanja plavog spektra! HPS ovaj sto ti navodim vec ima malo plavog spektra ali nece joj smatati jos plavog,ona je u sustini crvenog spektea ali ima i plavog. Zato je i dobra za ceo grow

Pozdarv Haverko:icon_lol:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
1. zašto baš Philips ?
2. kakve veze ima '8' sa plavim spektrom ? '8' je oznaka za skroz nešto drugo ... '65' ima veze sa plavim spektrom.
3. i ona i ti pišete na krivom mjestu, u uvodnome postu jasno stoji da će svaki OT biti pobrisan.
4. brate brejne, briši (ili premjesti) i mene i njega i nju ...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ako imate para za potrošiti, džepni mikroskopi za gledanje trichoma. Malo sam googlao bezveze i izbacilo mi je ovo:

http://www.lapis-lab.com/Djecji.htm

Nazvao sam i rekao mi tip da je na adresi Nova Ves 62 veleprodaja, ali zato bi trebalo biti na drugim mjestima navedenima na stranici.
Imaju i webshop, a plaća se pouzećem pa mislim da nije problem.

:maryjane:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sarajevo (jgb, neam sad mapu, al' ko je blizu, snaći će se... :)
SPOT (pored OHR-a),
Grbavica,
...i Alipašina (preko puta "Kino Radnik")
Rasvjeta sva... komplet!

P.S. Potrudiću se da nađem tel. i www ako imaju pa ću ubaciti u ovaj post
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Gdje se može nabaviti mylar folija? ili ono što se stavlja ispod vjetrobranskih stakala da odbija sunčevu svjetlost? znate na što mislim.... :/
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Nisu bas ista svojstva mylara i onog sranja za auto. Ono imas za 10kn u Getrou, ali nije bas nesto extra reflektivno. Ako ne mozes do mylara, reporucio bi radje onu metaliziranu foliju za poklone...

PS
brisem offtopic
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Neznam sad tko, ali tu sam negdje na forumu procitao da crno bijelu foliju prodaje i proizvodi neka firma koja ima predstavnistvo u Zg.
Ime firme je 3M, pa potrazite, ja nisam trazio...
Pozdrav.

Trazim tu crno belu foliju.
Medjutoa.. To svi oglasavaju kao malch foliju, znaci za pokrivanje tla kod uzgoja jagoda itd.. A nasao sam nesto svasta a ako nadjem nesto pametno obavjesticu Vas. By

http://www.moba.co.yu/atp/mreze.html

link neke firme u Yu, Milanovac. Madjari proizvode foliju. Za hr nisam nasao. :(

pozdrav

folija za silazu
crno bijela (opcija)
deblja

pri dnu stranice

http://colic-trade.com/polyane.php
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
b r a i n c h i p je napisao(la):
Rijeka

LUMINIS d.o.o.
51000 Rijeka, Matije Gupca 8
Telefon: (051) 337 684
luminstu8.jpg

Trgovina rasvjetnih tijela i popratne opreme (zarulje, prigusnice, starteri, grla, reflektori...) Ako nije na lageru, moguce je naruciti bilo koji osram ili philips proizvod. Roba dolazi u roku od tjedan dana.

mala ispravka, vishe nisu na toj adresi, mislim da je sad adresa skoljic 13 ili skoljic 17. uglavnom tamo di je birc metro pa s druge strane.