Nabavka sjemena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.05.2019
0
0
1
23
Pozdrav, odlučio sam se sa svojim prijateljom na outdoor uzgoj po prvi put , imamo neku zemlju i ja i on u šumi daleko od grada pa smo mislili posaditi na par mjesta , samo bih želio znati koja sjemena , autofem?? za outdoor i odakle poručiti jer ne želim se jebavati sa lokalnim dilerima o sjemenkama i vjerovatno nisu kvalitetne i da imaju
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Pravilnik:
  • Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše, smo... dobio od drugara...), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuđih biljaka već samo svojih. Ne postavljajte pitanja u ime "drugara".

A sto se tice nabavke semena, imas gore banere pa mozes preko njih uzeti i automate ako zelis ranije da skines ili fotoperiodne koje skidas na jesen. Prouci malo forum i razliku izmedju auto i foto da ti bude jasnije.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kako tako banes na forum, ne procitas ni pravilnik i otvorisis temu a ispod tvoje stoji o narucivanju, i ne samo ta nego ima jos jedna. koristi pretragu za stvsri koje te zanimaju i procitaj pravilnik ako planiras ostati na forumu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur