Nabavka vuje u svim delovima sveta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Naravno, samo pitanje je koliko uopšte članova putuje i traži vuju dok je u drugoj zemlji :)
Ako neko ima iskustva po inostranstvu neka podeli.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ja imam iskustva po njemačkim gradovima, najviše po Munchenu i Berlinu. Standardna šema...već jedno 7-8 godina isti ljudi stoje u pothodnicima U-Bahna. Jednom kažeš što hoćeš i daš mu keš, on ode do drugog koji drži sve kod sebe, vrati se i donese ti naručeno. A postoji i druga šema, određeni stanovi u kvartovima u koje možeš doči kupiti skoro pa sve, samo moraš znati nekoga da te doprati prvi put.

Nisam još doživio da bi bilo loše, ni količinia, a ni kvaliteta, svejedno dal' je u pitanju heš ili zeleno. Tamo gore su čak i dileri kulturniji nego ovi naši. Phiiii... :icon_lol:
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
prezakon, jel se lako snaci ako ne znas njemacki?

Bilo bi ljepo da tak okupimo inf na jednom mjestu...

evo moze ovako:

------------------------------------------------------------
1. država - Španjolska

mjesto - lloret de mar

dostupnost - na svakom koraku (samo odete do nekog crnca(lako skuziti), trazite da vam pokaze i to je to, nekak mislim da je bolje kod ovih koje treba pitat nego kod ovih koji nude, a stvarno ih ima kolko hoces i simpaticni su)

kvaliteta - vecinom stvarno super. trava(dobra, ponekad ultra) i hasis(vecinom super).

potrebno poznavanje domaceg jezika - ne, svi pricaju engleski

cjene - ne sjecam se, al je bilo ok

dostupnost drugih poslastica - ima par stvari, ok cijena a kvaliteta bi trebala biti ultra

napomene - navodno je Barcelona sto se tice droga ako ne gledamo samo travu po kvantiteti i kvaliteti u razini Amsterdama ako ne i ispred. U Barceloni sam vidio kako na standu uz cvjece prodaju Peyote... nazalost nisam ga mogao tad kupiti... a kolko je lako tamo nabaviti, predpostavljam da ni nikakav problem samo treba naci dio grada
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
1. država - Češka (nisam bio ali su informacije puno puta potvrdjene tako da je prilicno pouzdano sto cu napisati)

mjesto - Prag

dostupnost - posvuda ima samo treba pripaziti da vas nebi zajebali.. ima ekipa koja nudi ali to je rizicno, navodno ne valja u samom centru te ni slucajno kupovati od cigana. dok je najbolje kupovati po kaficima.

kvaliteta - kazu vecinom ok ako vas ne zajebu ali moze biti i fenomenalno

potrebno poznavanje jezika - kolko sam ja cuo ne, takodjer znaju eng

dostupnost drugih poslastica - navodno ima dosta toga, kvalitetno i jeftino
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Svaka ćast DirtyD!

Žabljak ne kvari temu.

Jel ima neko informacije za okolne zemlje, Bugarska, Makedonija, Mađarska, Rumunija ?

Za Crno Goru :
Grad: Herceg Novi
Dostupnost: Vrlo teško nabaviti, veliki pritisak murije i ogroman broj iste. Dosta su paranoični što se tiče trave, da ne poverujete. Ja sam bio isteran iz jedne prodavnice tražeći rizle, toliko o tome.
Dakle nisam uspeo nabaviti išta, ima duvača ali nije mi trebalo. Pričao sam sa njima, i zato imam ove informacije.