Nacin da se osuse cvetovi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.07.2013
25
0
0
pokidao sam ih sve nema vise nijedan nigde,videcemo sta ce biti.


Jako sam zadovoljan kako napreduju,nema vise muda nigde sve sam pocupao.

Jedna od njih dobija jak miris i krenula je da se siri na vrhu izgleda da ce biti najbolja,a ove 2 malo kasne nemaju neki miris jak i bele su jos,
 
11.04.2008
13
3
0
30
pozzz ekipo,,prvo bi vam svim zahvalio koji su mi dali pametne i korisne savjete jer nebi imo ovo danas da nisam naletio na ovaj forum gdje mozes nac gotovo sve,ugl.ljudi moji imam zadnje pitanje za vas koji ste to prosli odavno pa bi trebo najbolji savjet sta i kako..biljke su mi jednom rijecju show u zemlji su gotovo tocno s danasnjim danom 5 mjeseci.. i brutalne su,,trebam ih sušit a pošto ovaj tjedan vrijeme me nece bas sluzit a to moram obavit vani,moje pitanje je dali mogu iščupat biljke i okrenut ih naopako?ili kako bi bilo to najbolje napravit jer ako pada kisa bit ce i vlage i ostalih sranja....ugl.sta da napravim,radnju obavljam vani...SAVJET :) hvala unaprijed pozdrav
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nećeš moć osušiti vani jer je jutarnja temperatura preniska, velika je vlaga ujutro, ako bude sunca to škodi biljci jer joj je mrak prednost da se riješi klorofila. Kako god ako sušiš vani nađi neku šupu, napuštenu kuću, ruševinu ili napravi neki šator od neke cerade negdje i suši u mraku i dalje od utjecaja vremena.
 
11.04.2008
13
3
0
30
joke kazes šator i mrak to je ta formula burazeru:)) žemo žemo živ bio:))



Joke kazi mi jos samo dal mogu iščupat biljku sa korijenom i sušit je tako naopačke cijelu?? ili imas bolju ideju?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Možeš sa korijenom, možeš je i odsjeć pri dnu, možeš rastrančirati na grane i naopačke. Prije sušenja pošišaj lišće jer je poslje mnogo teže .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
ako se biljka suši vani u šatoru - ili u improviziranoj kutiji.. mora se paziti da bude u mraku, da bude dotok zraka.. a kako onda sušiti na taj način vani..a u jutro je vlaga i hladnoća.? mislim..i u "šatoru" koji ima lagani dotok zraka će se osjetiti vlaga i hladnoća? neće li to bito štetno za biljke?
 

littleGreen

Aktivan Član
01.02.2012
106
66
28
44
Sušiti vani u šatoru nije pametno. U njemu će biti dosta vlage i nebude dobro. Možda neki tavan je bolje rješenje. Hladnoća ne smeta, bitno da je suho k'o barut.


Ostavi bratko bilje da raste. Hermić, hermić - pa što onda!? Nemaš što izgubiti. Uživaj u gledanju kako rastu i napreduju. Kad na kraju sve očistiš dok ćeš sušiti, krajnji proizvod trebao bi biti poprilično dobar. Količina će biti manja, ali potencija ne bi trebala biti loša.