Nacini motanja i pusenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Motanje:

Obično volim malo veće flopove, rizle smoking crne, i nabacam poprilično vutre na rizlu i vrtim jedno 10ak sekundi da masa dobije kružni oblik kako bi lakše savio rizlu, a kasnije i zalepio.Inače, savijanje mi je najgori deo motanja, jer je ujedno i najvažniji.Ako tu sjebeš sve ode u k :D

Pušenje:

Pa zavisi od dogovora, obično po dva pluća, a nekada po jedno kako bi brže išli džokovi u krug.I gledam da flop ne nabijam u usta, već samo površinski.
 

DinkoCentar

Aktivan Član
07.07.2008
54
0
6
44
smotamo ajmo reć normalnu pljugicu, svatko puši kolko oče(ne sad sve naravno). Ne volimo ona pravila tipa 3 dima pa šalji dalje.

Vala slažem se u potpusnosti, barem kod nas tog nema... ono jes' da je bruka vremena prošlo od kad sam vani "šiljio", al' evo neki dan sa haverom zapalio, i nema brojanje dimova, nekako mi bezze too majke mi....niti je ikad bilo kakvih dogovora, ako neko zadrži džok duže, tu su drugi da ga "opomenu",:punch2: a obično taj tad počne da priča (uhvati ga pričalica ....) pa da bezze ne stoji joint.... :)
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
hahahha lol šamane imamo istu tehniku
inace ja bas volim pusenje svako po 2-3 dima pa dalje jer mrzim zadrzavanje pljuge...
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kako uglavnom pušim sam ili u uskom krugu ljudi, najdraže mi je kad je na stolu kava, mliko, sokić, rizle i vutra ... pa svak mota sebi po guštu, nema dodavanja, cimanja ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smak420
30.09.2008
18
1
0
44
U nasem drustvu postoji jasno utvrdjeni set pravila, jer bez pravila, drustvo prelazi u anarhiju!

Pravilo manjače (joint ide onome tko uzvikne 'manjača', tj. najbrzim putem do njega ako ne sjedi do osobe koja mota joint. Manjaca se moze izgovoriti od trenutka kada se joint pocinje motati, ne prije)

Postar - ako osoba nosi joint nekome drugome u drugu prostoriju, ta osoba (postar) ima pravo uzeti dim.

Meksiko - ako smo pri zadnjem jointu i netko uzvikne Meksiko, onda svako uzima samo jedan dim i salje dalje dok se joint ne iscrpi, na taj nacin nedostatak kisika pojacava djelovanje THC-a. :D Meksiko je pitanje demokracije ako se ne radi o zadnjem jointu.

Šat/Šut - Mora ga dati osoba koja je zadnja pusila osobi koja pusi slijedeca.

Zeleni padobran - osoba koja organizira neki party, na kojem se konzumiraju i druge droge, mora imati zalihu za spustanje, ujutro, kada droge popuste. Ova zaliha se drzi u tajnosti i sluzi samo za temeljnu ekipu, kada se opca populacija partya osipa. (Interno pravilo koje ne smije doci u javnost).

---

Ima jos toga, ali mi se ne da pisati. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DobarMomak

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Jack Alias je napisao(la):
Tehniku pušenja??? Da, da...valjda onu-zarolaj i duvaj, buraz...
mislio sam na to da li pusis iz dzointa,uz pomoc flase i folije,bonga ili tako nesto...

e ovako....
sto se tice motanja smotao sam preko 4000dzoinata zasigurno....a ewo kako sam smotao poslednjih par stotina :)

ovaj naci preferiram jer verujem da vishak rizle ume da pokvari ukus dzointu....a taj problem resavam ovako
1buxna.jpg


1)rizla je okrenuta tako da lepljivi deo bude dole,ispod....postavite flop i travu po sredini
2)rizlu savijete na pola,palcem i kaziprstom pomerate rizlu gore dole...tako da po duzini celog dzointa bude jednak obim
3)zalizete lepljuvu stranu i preklopite sa rizlom
4)olizete preko lepila i pocepate visak rizle,flop ako viri nabijete ga po zelji tako da i donji deo dzointa bude lep i sabijen...


teens-smoking-pot1.jpg

super-joint.jpg


a ako imate viska trave za zezanje uradite sledece
tulip-joint.jpg

super-tulip-joint.jpg

1)namestite levak kao sto je na slici,pomocu spojene 2 ili vise rizli(sto vise rizli lepsi i veci je i tulip...kao i kolicina trave)
2)napunite levak sa buksnom i pomalo nabite
3)namestite slamcicu od papira ili uzmite dzoint (koji na kraju nije zavijen,kako bi mogli uvlaciti)
4)uzmite parce uvijenog papira i kanapa
5)vezite ga oko slamcice ili dzointa


uzivajte
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
Casper je napisao(la):
hahahha lol šamane imamo istu tehniku
inace ja bas volim pusenje svako po 2-3 dima pa dalje jer mrzim zadrzavanje pljuge...
slazem se, tako i mi radimo. je... ti kad neko pola sata drzi pljugu i nesto filozofira
 
12.10.2008
2
0
0
42
Obicno kada sam sa drustvom (bez padobranaca, zeljnika, drcnjara idr) skratimo visak rizle za 0.5-1cm tako da *zla bude vise slim. A kad krene krug, uhvatis 1 dim i drzis dok se Jox ne vrati ;), ako nas je 4+ palimo odmah 2 komada :D. Aj budite haj!
 
30.09.2007
32
0
0
35
Pa u frulu najmanje gram grassa ide, al to sam kad se baš i nema para.. inače malo više.. šalje se uvijek u desno.. nema nikakvih tih fora manjača krpača... kad dođeš na red u krugu pušit ćeš..a kaj ja znam po jedno 4-5 punjenja si uzme svatko... A večinom si na zastavicu motamo ,da maknemo višak rizle..
 
30.09.2007
32
0
0
35
a neznam kak vi to zovete... ljepljivi dio saviš s unutarnje strane, kad okreneš rizlu zaližeš ... i onda možeo zapaliti ili otkinuti višak zle..

upravo to