Nadmorska visina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
I 293338 293339

Bahia Blackhead ali ovaj moj je neki f3 vec mjesan sa ko zna cim tak da dosta kasni. Inace bi taman sada brao. Ali izgled i miris Bahie su tu. Mala je jer sam je presadio pocetkom sedmog jbg ljenost me kostala a biljka koja brzo cvate to ne oprasta.

Mislim da je za 2 3 tjedna finish. Ovo je regular nije auto. Pocne cvat jedno 2,3 tjedna prije ostalih regular sorti.
Vrhovi Bahie nikada nisu puno deblji nego su sada tako da imajte to na umu ako ju sadite. Cvate brzo ali zato daje upola manje na kolicini a kad se susi gubi prek 70 posto tezine jer su fluffy vrhovi. Oprez! Ali vrijedi ak imate lose jeseni. Jos jedna velika prednost je sto Bahia gotovo i nema miris, zapravo i nema sve do samog zavrsetka, tek tada dobije miris. Sjecam se prvi put kad sam je gajio ima vec dosta godina. Uplasio sam se da je neka sugava bimbara jos sam je i htio iscupat van, reko mala fluffasta jos i ne mirise, nisam bas imao puno mjesta na sajtu al reko aj aj i na kraju odlican rad.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.115
163
bitno da puca bahia haha a i fino naraste

ako na himalayi raste na 3-4000 m onda i ti mozes slobodno, pozeljni autosi ili brže indike-(ima topic o tome) ako si na bregu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tarzla