Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo me opet,jes da nemam puno vremena u poslednje vreme,ali eto,što kažu u pismima od nekad:naDJOH MALO VREMENA DA VAM SE JAVIM...

Slučajno stisnuh Caps Lock na tastaturi,sad sam ga isključio.

Dobro je ovde.Dobri ste vi likovi.Ozbiljno...Nešto razmišljam sad.Ja baš sasvim nesvesno promovišem ovaj naš forum.I milo mi je zbog toga.Dosta muzičkih imena sam zakačio ovde ,i okreni obrni,ukucaj nešto što se muzike tiče na google izbacuje vutra.com,vutra com,vutra com....

I eto...Samo to sam hteo da kažem...A tek ću da vas davim :)

Hoću da ispod mog imena stoji Hooker,music support,nova kategorija.

Ko nije za sebe nije ni za drugoga...

Šaljem ovo...Ko ga ebe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Velocity

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
naduvan jos od jucer...to volim kad me drzi satima...al opet nekako nevesel i rezigniran...vise mi se ni ne otvaraju vijesti, niti gleda dnevnik...nista dobroga tamo necu vidjet...zasto su ljudi takvi da gledaju samo svoje interese...zasto upropastavaju i kradu ovu prelijepu zemlju...stalno nam je recesija...ta rijec je postala alibi za sve probleme...uzimaju nam kao da bi nas spasili...od koga? od njih samih?nesretan sam sto smo tako mlaki i apsolutno nista ne poduzimamo da ih sprijecimo...ovih dana se digla hajka na regrese, bozicnice, naknade za prijevoz jer kao privatni sektor to nema pa zasto bi ovi to imali...nista drugo nego hrvatski jal na djelu...ako mi nemamo zasto bi vi imali...umjesto da se borimo da svi imaju ta prava, da imamo besplatno skolovanje, da imamo besplatan javni prijevoz, besplatno zdravstvo...jer to ionako sve placamo kroz doprinose...nije to besplatno, sve smo mi to platili i to masno...stede na nama jel?na sebi definitivno ne jer ne prodje dan da ne izadje kakav clanak o rastrosnosti vlade i njihovih suradnika (ministarstvo obrane potrosilo 500 milijuna kuna bez natjecaja, vojkovic i mihanovic CO ipak ce dobiti milijunske otpremnine, Peljeski most mogao je kostati 300 ali Sanader je trazio da se napravi za 800 milijuna eura, Vladina agencija narucila luksuzne aute za 1.8 milijuna eura, Karamarkovo spijunsko gnjezdo - izgradnja kostala 436 milijuna kuna, rata leasinga 3.3 milijuna kuna, Bivsi sef trogirskog HDZa napravio stetu gradu od 600 tisuca kuna - zaduzio se kod karlovacke banke zbog NK Trogir, procelnik Zavoda za nuklearnu medicinu Ruđer boskovic sklapao fiktivne ugovore i napravio stetu od 224.000 kn). Masa je takvih naslova, masa toga nikad nece ni izaci u javnost. Krade se na sve strane, nemilice...da ne spominjem dinamov stadion, hidroelektrane koje devastiraju floru i faunu, elektrane na ugalj u 21.stoljecu?Kako ih nije sramota? Ne trazim puno od zivota, nikad nisam bio materijalista i ne treba mi puno...dovoljno da mogu imati pristojan zivot bez stresa...da se ne moram bojati sto ce biti sutra...svako malo cujem da neko od poznatih ima rak, da je dobio otkaz...poskupljuju energenti? ma zasto? tehnologija je sve naprednija i energija bi trebala biti jeftinija nego ikad...ali obratno je nekad davno seljaci su se digli u bunu radi desetine (deseti dio uroda koji su uzimali feudalci)...danas nam uzmu pola onoga sto krvavo zaradimo...cetvrtina svega sto platimo ide njima kroz famozni pdv...ma dokle ce to tako...ovaj sistem je truo...sve se vrti oko novca...ljudi se otudjuju jedni od drugih (mada se prividno zblizavamo kroz tzv. socijalne mreze), postajemo bescutni i nasilni...i djeca su nam nam takva jer je to njihovo prirodno okruzenje...ne zelim takav svijet...mater im ***** oprostite na crnilu...al nekad me obuzme gorcina...jednom mora biti bolje ali kada?

Edit: bolje se osjecam kad se ispucam...kao da olaksam dusu...imam berbu za koji dan...to me veselii da...hook...ti si kralj...legendo ;-) poll za hookera kao music supportera?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
UUUU kako me drma.Ne mogu da kuckam,da pokusam da nalepim ovu pesmu apa na spavanje.

[video=youtube;4xve5rVEuBU]http://www.youtube.com/watch?v=4xve5rVEuBU[/video]

valjda sam uspeo,provericu ujutro...takav sam jbg...mislim
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Naduvan sam, znaci mogu postat... cisto da razjasnimo u startu xd

Evo bas citam malo forum, doso s posla i tak to, uzivancija sada, pivica frulica i dobbro....

Uglavnom, sad si razmisljam o ozljedivanju. Citao sam temu kak je covjeku grana pukla u cvijetanju, ako ste u toku vidjeli ste. Znaci kako je to luda stvar

Vutrici pukne stabiljka, ona s drugog kraja svog tijela pusti novu granu i ideee ona ne zanima nju nista, samo promijeni smjer, totalna ludnica.
Kad nekoj drugoj biljci to napravis, ona krepa ak nema drugih grana vec izraslih...
Covjek kad ostane bez uda, onda mu ne naraste taj isti ud regeneracijom nego mu se zgrusa krv i zbog toga ostajemo invalidi. Jbg mora tak, inace bi dobili sepsu.

Kak mali svijet ova Zemlja naspram svemira a opet tako malen a tako mnogostruk... :ludakhappy happy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: The Man From Utopia

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
ok samo da kazem da sam pre 2 sata prvi put probao puter, sat vremena skoro sat ipo nista ja se vec pomirio sa tim da ne radi nista, ali kako vreme prolazi sve jace i jace me puca ne znam kad ce ovo da stane. I da kazem da je to najbezukusniji puter koji sam ikad probao, mesao sam ga sa sunkom paradajzom i jogurtom ali pored svega toga ukus je bio tako grozan da sam skoro krenuo da povracam, znaci nebi nikom preporucio, ne igrajte se sa zivotom. ja cu sledeci put da napravim neku tortu ili kolace
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Noćas u mom mestu na centru gostuje Riblja Čorba.Žena ode sa ćerkama,ja reko Idite vi,ja ću doći kasnije pa se nadjemo kod spomenika.U parku.
One otišle,ja smotao jednu zdravo dobru buksnu,opalio se po mozgu,ebeš mi boga ako mogu da idem.Baš mi je dobro ovako.Ma neću ni da idem...Pa da.
Ha,ha ha...Evo zvoni mi mobilni raspade se.Zove žena.Neću da se jevim.Sad ću lepo da pritisnim MUTE.Eto teko.Sad zovi koliko hoćeš.

Biće sranja kad se vrati.Nema veze baš zanimljivo.Sad ću da zovem drugara pa da smotam još jednu.Ko ga ebe.

Ako se ne javim kasnije,verovatno ću završiti u bolnici u gipsu.Ova moja se fino podgojila ima to snage,biće belaja. :ludak

E sad da zovem jednog drugara...Možda i dva,tri...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SoStoned

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Overen :ludaci_lol:

Bas mi dobro doso sad tvoj post, meni se desilo nesto maloprije, nije bila lijepa scena hahaha al brate ti si jebo jeza u leda hahaha
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Treći dan bez nikotina.Bravo ja.

Obećao ćerkama da neću više d a pušim cigarete.Ne mogu da pogazim to... Kad me pogledaju onom njihovim očima,ma ja se raspametim.E,znate kako lepe oči imaju moje ćerke,a plus su i pametne...Imaju lepe oči na tatu,plave, a pemet su povukle verovatno od onih tamo...

E,odoh ja,odlutah,vrati se Hooker,pričaš o pušenju.Neko me je lepo posavetaovao da ne bacam one dve muške biljke što sam ih tako lepo mazio i pazio,ebo ih ja,nego da osušim lišće pa da stavljam umesto duvana kad motam.Ja poslušao čoveka i osušio,ima toga poZAmašna količina.E sad me uhvati nikotinska kriza a ja lepo smotaj lišće i bog te veselio...

Samo opet moram da se krijem od ćerki,a nisam prekršio obećanje,a pušim...Lišće...

Odo ja da napravim još jednu lisnatu,5-ta od 21.00,a sad je 22.01,e malo je i drmnulo da znate...

Ne bacajte ništa,sve valja...

 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Natravio se fino,da ne kažem napasao,pa samo da vas pozdravim sa pesmom

[video=youtube;r0QAQlYIOis]http://www.youtube.com/watch?v=r0QAQlYIOis[/video]

od 15.avgusta do danas 22.avgusta...Čekaj koliko je to,momenat da izračunam,7 ili 8 dana,komplikovana ova matematika kad su dani u pitanju...

Ništa nikotina nije ušlo u moja pluća mojom voljom,e sad što gomila njih puši oko mene,nism kriv ako ponekad udahnem nešto malo...Uglavnom ja nisam zapalio nijednu,mučim se i baš sam ponosan...

Ajd zdravo
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Prvo sam se mučio sat vremena da nadjem upaljač da zapalim džok,onda sam hteo da operem pepeljaru da ćerke ne pomisle da sam pušio cigarete jer sam im obećao da neću,onda sam udario kolenom u ivicu ugaone i ispadne mi pepeljara i razbije se,onda sam posekao taban od okrnjak pepeljare i napravio sam par krvavih fleka po laminatu,onda sam pokupio komade pepeljare i oribao krv sa laminata i evo me kuckam šte mi se dogodilo....

ENTER
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pet pravila u životu:
1. Novac ne može kupiti sreću, ali je bolje plakati u ferrariju nego na biciklu.
2. Oprosti neprijatelju, ali zapamti smradovo ime....
3. Pomozi nekome kada je u nevolji i on će se sjetiti tebe kad bude u nevolji opet.
4. Mnogi ljudi su živi samo zato sto je protuzakonito pucati u njih.
5. Alkohol ne rešava probleme, ali opet, s druge strane, ne riješava ni mljeko!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sun

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Evo sad je 14.50,došao sa posla oko 14.00,nema niko kući,mir,nirvana,ja ti lepo smotam,natenane...Odavno nisam bio naduvan u ovo doba,evo sad sam,posle dosta vremena...I mnogo mi je dobro.I odoh da se izvalim na krevet i da blejim u TV,i baš me briga...

Samo sam ovo hteo da napišem,a i šta bi više moglo da se doda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Losmi the Evel