Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
meni se na alkoholu dešava agresiva, pa to nikad ne ispadne dobro :/ zato sam presto pit...tu i tamo popijem koje pivo, ali se ne ubijam više u alkoholu...to je sranje...samo tetoviranje i vutra :) It's my life baby hehehe
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Jbt, blejim na sajtu jedne seed banke u one bolesne fotografije i čitam po milioniti put opis itd..I kontam kako bi bilo dobro da je kod nas k'o u normalnom svijetu, pa da možeš u svom dvorištu uzgajati biljke za svoju potrebe. I onda uštekaš love i kupiš sebi sve one premium linije Mr Nicea,Sensi-ja, DP i to... I to sve regular pa polako u velikim saksijama outdoor. Pa izdvajaš zanimljive i praviš neke svoje lude kroseve.
Zapališ džoint i roštilj, a otvoriš pivo :smoke18::chef2::gband:.


I onda me žena zove da idemo u šoping centar...:shit:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
evo prvi službeni ontopic post na ovoj temi...

bio sam kod najboljeg frenda koji se upravo vratio iz EU i donio mi svašta lijepo iz jednog europskog smart shopa, između ostaloga i ovaj grinder:http://www.smartshop24.at/images/product_images/popup_images/clearview-3part.png

odlučili smo da ćemo na gljive i pri tome smo usput u šumi zapalili (prvi puta nakon 9 dana). krenuli smo laganu šetnju uzbrdo, skupljajući pri tome vrganje... toliko sam se uživio i stopio sa šumom da je to nešto nevjerojatno, baš je bilo dobrih tripova zbog blještanja sunčeve svjetlosti kroz krošnje koje polako gube lišće... čak smo vidjeli i 2 srne, približili smo im se na 10-ak metara i onda su nas spazile i pobjegle...

pošto sam napravio pauzu od 9 dana, drži me još i sada, već 3 i pol sata... dosad najugodnije popodne u 9. mjesecu...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ovako...Žene sad vade iz ormana jakne,jesenje ili zimske na luftiranje.Prodje leto.Noćas jedan od mojih boljih drugara,došao kod mene i obukao jednu od tih jakni.Seo on,mi otvorili po pivo,traži on cigare po džepovima od te jakne,odjednom,iznenadjena faca,šta je ovo,izvuče on nešto malo nekog heda u nekoj kesici,od ko zna koje jeseni ili zime,pita valja li ovo čemu,reko DAAAAAJJJJ....

Posle nekih 15 dana apstinencije,ono suvooo ko kukuruz ove godine u Vojvodini.Smotah ja nekako,poduvasmo,eeejjj bre bolje nešto odavno nisam zapalio.Ali ono baš
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Orange14

Casper Hero

Banned
Banovan
20.01.2012
171
37
0
46
Hooker je napisao(la):
Seo on,mi otvorili po pivo,traži on cigare po džepovima od te jakne,odjednom,iznenadjena faca,šta je ovo,izvuče on nešto malo nekog heda u nekoj kesici,od ko zna koje jeseni ili zime,pita valja li ovo čemu,reko DAAAAAJJJJ....

šta sam ti rekao,iskrsnuće nešto kad najmanje budeš očekivao !
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Hooker je napisao(la):
Ovako...Žene sad vade iz ormana jakne,jesenje ili zimske na luftiranje.Prodje leto.Noćas jedan od mojih boljih drugara,došao kod mene i obukao jednu od tih jakni.Seo on,mi otvorili po pivo,traži on cigare po džepovima od te jakne,odjednom,iznenadjena faca,šta je ovo,izvuče on nešto malo nekog heda u nekoj kesici,od ko zna koje jeseni ili zime,pita valja li ovo čemu,reko DAAAAAJJJJ....

Posle nekih 15 dana apstinencije,ono suvooo ko kukuruz ove godine u Vojvodini.Smotah ja nekako,poduvasmo,eeejjj bre bolje nešto odavno nisam zapalio.Ali ono baš

Vojvodjani imaju taj nekakav nostalgican nacin izrazavanja........ormar,dunja...neke jeseni,zime.....ustvari volim Vojvodjane
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
Vojvodjani imaju taj nekakav nostalgican nacin izrazavanja........ormar,dunja...neke jeseni,zime.....ustvari volim Vojvodjane

E,naduvan sam a sad mi došlo da se napijem,a meni kad dodje onda je gotovo,ode Hooker(ili što bi Napušena Vjeverica rekla Kurver,)noćas u kurc...
[video=youtube;GfwUNBqW7ns]http://www.youtube.com/watch?v=GfwUNBqW7ns&feature=related[/video]
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Kurvisu procitaj ti post jos sinoc al nisam smio nis pisat nisam bio naduvan

E sad sam doso s posla, prejeo se cevapa, pijem konjak i pusim si frule bas mi je milina evo zamoto sam prvu povuko sam 4 dima pocelo mi se vrtjeti, kombinacija je to opaka a trava dobra

Neki dan sam bas prico kak jebote nekad covjek nema a nekad ima
i onda si onak razmislja jebote kak nema nema pa nema a ono jednog dana evo primjer nade covjek vrh od prije ko zna kad i to u dzepu ko 20 maraka poslije ves masine
i onda je sve super i sve pet

eee majstore ne da mi se pisat idem igrat neke igrice evo povuko sam i osmi dim dok sam pisao i ne znam di sam cujemo se uglavnom kak sam reko "glavu gore uvijek bude bolje" poslovica copyright tak da znate nema kopiranja :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Znate šta...Nešto me je krenulo od pre neki dan.Ja nemam duvke ali malo,malo pa se nadje neko da zovne,ej aj da probaš ovo,šta misliš šta je,a je se onda proserem kao prepoznao sam vrstu i šmek,kao dobra je,a jeste dobra...

Ma samo nek ima duvke.I još nešto hoću da kažem.Ja sam iskren...Jesam života mi.To mi je mana.Uspeo sam da upoznam nekoliko ljudi sa foruma.I nisam se pokajao,naravno.Bilo mi je odlično.Šta sam hteo.E da,lako je ovako,virtualna prijateljstva,pa možemo da se foliramo...Ne,ne,ne,Hook nije takav...

Puno ljudi odavde mi je priraslo za srce i jedva čekam da ih upoznam.Ono troje što sam upoznao neću da pominjem bez njihove saglasnosti ali su :thumb:.U bre,voleo bih da upoznam pod broj jedan Opa cupa,pa onda Jesam,mislim da bi se složili,Natura je prava,Venlo,Blade,Tropico zna ponekad da malo bude mudroser ali i on mi je prirasteo za srce,kenjam a?

Ranoranilac Casper,pa Loop od skoro,mnogo dobar lik,Mr.dr Smoke brat po svirci,e da Napušena Vjeverica mi deluje iskreno,Marco Polo,metalmaniac,da ne zaboravim Zlo,pa Big L koji me ja naučio da postavljam slike.ma ima tu još vas nego ne mogu odjednom da se setim...

Obećao sam da više neću naduvan otvarati teme,Ok.Ali mogu ovde da kažem šta mislim...Eto rekao sam,ajd zdravo...


 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Jeste,sad mi je palo na pamet da otvorim temu pod nazivom Klasifikacija.Ne znam ni gde bih je otvorio.Možda tamo negde pod Upotreba ili slično.Ali pošto sam obećao da naduvan više neću da otvaram teme pišem ovde.

KLASIFIKACIJA

Evo ovako.Dunete,jednu,dve ili tri kao ja noćas.Znači tri džointa.Popio sam samo dva piva.Od 1/2 l naravno_O šta ga detaljišem,dunuli ste,nebitno koliko i radi vas.E,sad -

1.Razvalio sam se
2.Pokidan sam
3.Baš mi je lepo
4.Dobro mi je
5.Nije loše
6.Zna i bolje
7.Ništa

E meni je noćas baš lepo , znači pod 3

Možda i bolje što nisam otvorio temu.A ovde se po pravilu ove teme javljamo naduvani.Našao sam koga ću da pitam i kad.Ustvari,imate li vi neku svoju KLASIFIKACIJU...

Uuuuu,baš mi je lepo,i ne odgovarajte ako niste naduvani,a ako mislite da je glupavo,nema veze ... A,ako mislite da bi ovo bilo dobro da bude negde postavljeno kao tema neka neko od "nadležnih" to uradi...

Hooker,opet blejiš bez veze ... Pa stvarno nema smisla ,šta će ljudi pomisliti o tebi...Cccccccccc
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
ja samo kad se naduvam dodjem na forum, ili samo kad sam na forumu duvam, ili.....pobjegla mi misao hah.
a da, nemam normalnog posta, milsim barem
al forum je ludilo nema sta, ima dosta pametnih ljudi (cast iznimkama :p)
ma nista ljudi moji bitno da se uziva kolko se moze u danjasnje vrime :D