Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2016
38
18
8
32
Najjace kad se zamislja. Al' ne ono da see tripujes nego da znas da nije stvarno al se uzivis. Jednom sam se vozio sa nekim merikancem kroz pustinju (Nevadu) i dostavljali postu. :D
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Jel imalo posla kroz tu pustinju? Zayebano ako se mora radit po pustinji na suncu, vidim ja to, pa ne zalazim... ja ti zabodem na neko ostrvo, gde mozes doci samo brodom do njega i onda udarim po vuvi i sam gledam kako narod nekud zuri, al sta ces, trce za zivotom, a zivotim im pobegne, kad tad... elem odo ja daleko, al dobro na pravom sam mestu... nego ja volim zamisljat junglu, pa sve one silne majmune i nikako mi nije jasno kako se jedan covek mogao prilagodit porodici majmuna, biti zivotinja... al sta ces zivot je okrut kako god okrenes, sam moras naci put... a ja po toj Nevadi nikad ne bi raznosio postu... ja se isprica sa tobom ka sa nekim rodjenim, al sta ces, cudan je ovaj nas zivot:razvaljen:: al samo opusteno i nemoj tolko radit, stani negde, odmori, zdimi nesto, opasna ta pustinja ;) aj ziv bio i stej haj :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Pantagan
02.06.2016
38
18
8
32
Bio sam previse haj da se setim da je tamo vruce tako da je bilo super.
Najjace kad gledas u nebo a odjednom prolazi avion nisko leti kako sam se prepo brate. Ne kapiram ni da je avion i posle kad sam vidio stao iza ograde mislio da ce da me pucaju. Inace ja na terasu drugi sprat pusim. Ostanem gore 15min pa odem dolje jedem ko krme i gledam nickelodeon onaj debilni kanal za djecu. Preporucujem sir kako je*e kevu jooj
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
ima li sta :zvezda:: kod mene uobicajene zvezde, mada ide neka naoblaka. fly hihg :rasta:
edit
za one tri tacke se nisam zebavao, nista lepse nisam gledao, cekam
Ja sam prije nekoliko godina predveče vidio dvije zelenkaste svijetleće tačke (nisam mogao procijeniti koliko su bile velike jer su bile visoko iznad planine). Jedna drugu su ganjale pa su stale. Zatim je jedna naglo i pravolinijski zamakla za horizont planine. Ova druga je stajala mirno možda sekundu pa je potom i ona isto tako brzo krenula za prvom i nestala iza planine. Sve je trajalo možda između 5 i 10 sekundi. Nisam bio naduvan, ali i da jesam ne bih to mogao umisliti. Uostalom sa mnom je bio drug koji je to sve vidio. Ostali smo zatečeni i nemamo pojma šta je to bilo. Negdje sam pročitao da bi to moglo biti neko el. pražnjenje u atmosferi, ali djelovalo je kao da se inteligentno kreće. Ne vjerujem u vanzemaljce (ne da ne vjerujem da je negdje moguć život) tipa x-files jer mislim da postoji neko logično objašnjenje. Još čudnije je to što nismo čuli da je još neko to vidio. Nemoguće da nije.
 
02.06.2016
38
18
8
32
Ja sam prije nekoliko godina predveče vidio dvije zelenkaste svijetleće tačke (nisam mogao procijeniti koliko su bile velike jer su bile visoko iznad planine). Jedna drugu su ganjale pa su stale. Zatim je jedna naglo i pravolinijski zamakla za horizont planine. Ova druga je stajala mirno možda sekundu pa je potom i ona isto tako brzo krenula za prvom i nestala iza planine. Sve je trajalo možda između 5 i 10 sekundi. Nisam bio naduvan, ali i da jesam ne bih to mogao umisliti. Uostalom sa mnom je bio drug koji je to sve vidio. Ostali smo zatečeni i nemamo pojma šta je to bilo. Negdje sam pročitao da bi to moglo biti neko el. pražnjenje u atmosferi, ali djelovalo je kao da se inteligentno kreće. Ne vjerujem u vanzemaljce (ne da ne vjerujem da je negdje moguć život) tipa x-files jer mislim da postoji neko logično objašnjenje. Još čudnije je to što nismo čuli da je još neko to vidio. Nemoguće da nije.

Vjeruj mi brate bili ste prebiveni od neke marihuane.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
+999999999999999999999999999999999999999
stalo mi mače na tipkovicu :Dšppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppmmmćžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
DSCN0349[1].JPG
 
02.06.2016
38
18
8
32
Ma to je noćna rasvjeta koja malo slabije radi vjeruj mi. Pola sat sam mislio da su vanzemaljci. Ja na terasu drugi sprat i 5 bandera sa rasvjetom. A ja i brat kujemo plan kako da se provučemo do prvog sprata da gledamo tv a da nas ne izbuše vanzemaljci. Nismo smjeli ali smo posle pola sata skapirali da je rasvjeta. Mi smo pre toga par puta skapirali da je rasvjeta ali ovako je to izgledalo:

Brate ovo je rasvjeta.
-Jeste, kakve smo mi budale.
Ajmo dolje
-Ajmo! Ček a vanzemaljci?
Uu zaboravio sam.

ili

Ovo je rasvjeta.

5 minuta gledamo je l' stvarno rasvjeta i zaboravimo i samo nastavimo normalno da sjedimo sakriveni iza ograde terase.
 
12.08.2016
13
41
13
E cao svima ovde, pozdrav za sve ! Posto sam novi clan na forumu, tj upravo registrovan zeleo bi da svoj prvi post ostavim ovde (naduvani postovi) . Zasto je tako? Zato sto sam naduvan ko bure. logicno.. Negooo ono jbt gde ste vi do sad? Dal je moguce da sam tek sad na ovakav sajt naisao. Mnogo dobrih tema, zakljucka, zabave, dobrih ljudi i pozitivnih vibracija. Topli pozdravi za sve i topli sendvic za mene :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.358
2.598
jbt ja se nisam naduvao ima sigurno 15 godina.
Morao bi prestati na 10 dana pa da se opet razbijem.Vrijeme je da napisem neki naduvani post haha
Mislio sam dat ce mi inspiraciju neki mix critical+ colorado coccies ,ali nista.Malo me zanese u desnu stranu ,zakolutam ocima i opet sve po starom.
Mozda je vrijeme za neki haze haha.Za to mi treba gromobran :) Iskustva imam,anksiozni sam prozvakao.
Ali se i godina nakupilo.Sumljam da bi mogao voziti formulu:confused:
Dobar je ovaj mix haha ..vidi nema upitnika nigdje.
 
16.07.2011
197
180
43
Ja: E, ženo treba mi ideja za nik na ovom sajtu, de pomozi mi malo.
Ona: Ma idi, mene si našao. Šta me briga kako ćeš se zvati.
Ja: Daaaj bre, što si takva. Eo mislio sam da stavim gerber, ali mi fali još nešto kao prezime.
Ona: O, Bože dragi. Ko ***** neki.
Ja: E, samo mi smisli prezime p mogućstvu da se završava na -ić. Ubih se razmišljajući.
Ona: otkud znam i gde me nađe sad u pola 12 da kopam po mozgu biljke, al ajd, ček da razmislim... žalfijić, mrkvić...
Ja: Znam, POLIČ.
Ona: To ti je glumac, budalo. Mislio si na radič!?
Ja: Jes! Fala. I staviću slovo N kao srednje ime?
Ona: Što N?
Ja: Pa kao neven, hehe.
Ona: Eeeeee, cccccc. Doobro.