Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
hehe,đurin legendarni monolog ;) o nlo-u
100put sam ga čuo i uvijek sjedne,pogotovo još ako je vezan za priču :)
nego,ajmo mi jedan subotnji pa da vidimo u kom smjeru ćemo otići :spliff:
ime neka svirka u blizini,mog'o bi parkirat,maznut kolač i zapalit pljugicu ... pa upast tamo,a ;)

e ovo je pos'o :) 25 minuta već pišem post :upiii:
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
Evo smotao nesto iz nirvana mix, dosao do pola ugasio, razmisljam o smrti, posto sam danas bio na dzenazi (sahrani), razmisljam kako je zivot glup rodis se, boris se da nesto stvoris za zivota, dok stvoris umres. Gdje li idemo poslije smrti, ili bolje pitanje da li idemo negdje, ili jednostavno istruhnemo?


I da tjeraju me da se zenim, necu jbt ahaha :grob::grob::grob::grob::grob::grob:
 
01.06.2016
185
160
43
33
Ma kreno niste pisat pa kad sam poceo ucini mi se da ce se to razduzit i kontam neman sange ja to ispisat sad sta se sve dogada itd osa bi daleko i onda bolje ni ne pocet pisat al opet moram s nekim podjelit ma evo i ovo sa oduzio ,,,,nista
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Nisam mislio ni pisati u ovim postovima ,ali moradoh ostaviti komentar na post prijatelja iznad,a kad ću opet imat priliku,pred Božić,ako se budem pridržavao apstinencije :rasta:

Sad trenutno ispunjavam uslove za temu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: joca

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Eeee, kako je lepo... Žena nije kući, deca na fakultetu, ja se nadimio dobrog dima, nemam obaveza danas, pada kišica, svi problemi sad deluju mnogo lakše rešivi i blaži...

Odoh u moju kafanicu na samo jedno pivce i da derem pacere u šahu ...

Eeee, kako je lepo ...