Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
gledam motore na youtube i moram napraviti spot za pjesme od divljih jagoda, motori
ovo što gledam je boolshit
staro.loš snimak pola samo padanje.
dužan sam im za toliko a i sebi da napravim jedan sa svim scenama koje su mi drage i zvukove motora pomješam
sa pjesmom..... moram,,,, kvare mi film.
al nek prvo promjenim avatar...
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Smisao za humor,nula ;) Mozda samo meni nije smiješno al.. shvacam da bi trebao biti neki troler i da se zezas ali covjece ovo je bas glupo..Al ajde prijatelju ako tebe to veseli i nasmijava samo udaraj po glupim objavama na znacajnim forumima pod nekim nickom koji siguran sam uopce nije tvoj jer te sram napisati ovako nesto glupo na svom pravom nicku...Samo mi nije onda jasno kaj trosis vrijeme na takvu glupost..Sad ni ja ne shvacam zasto ja trosim vrijeme odgovarajuci na ovakvu glupost :fuck:

edit. bar si pogodio temu :thumb:
 
01.06.2016
185
160
43
33
Napuseni bla bla , nadem na fb kviz neki bezveze kao glupa pitanja i izracuna ti koji si tip indica ili sativa , a ajde iden ja probat ispadne 50%indica , ,dva prijatelj 100%sativa, jedan 100%indica i cura 75%sativa i sad ako tamo idemo mi izracunat od nas 5 koji bi bio postotak , vec dvi ure racunamo s tip da jedan prijatelj studira matematiku (uspjesno) i nemoremo skonta
Btw pusimo neku domacicu:spliff:http://hightimes.com/culture/quiz-are-you-more-indica-or-sativa/

Edit 35% indica 65%sativa
 
Poslednja izmena:
17.06.2015
142
137
43
Bad boys, bad boys :udarac:
What'cha gonna do?:crazyd::crazyd:
What'cha gonna do when they come for you?:murija::murija:
Bad boys, bad boys :udarac:
What'cha gonna do?:crazyd::crazyd:
What'cha gonna do when they come for you?
:murija::murija: