Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
"Moj mozak je kao otvoreni padobran koji pomno bira gdje leti i gdje će sletiti,a marihuana je kao fini povjetarac zbog kojeg dodatno uživam u letu..povjetarac utječe na let ali padobran je svejedno glavni..Vjetrova se treba bojati "

Ovo sam htio napisati na status..bez ikakve namjene krenuo osvježiti status i mozak mi ove riječi izbacio..al jbg predugacko za status...nisam htio zbrisati jer mi se bas sviđa misao.. pošto naduvan sam baš fino mislim da je ovo prava tema aahah :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kenit and hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nesto se sad mislim, a koliko se secam, nigde nisam cuo/video, gde i kako je rik dosao na ideju da pravi ulje?
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Kanabis je bio priznat kao lekovita biljka pre prohibicije i apoteke su pravile razne tinkture i sirupe od travke . Rik Simpson je srećom to negde čuo pa rešio da proba hash oil za svoju muku ... Negde se čuje da je imao rak kože a negde - rak pluća ...
Iako je marihuana zabranjena zakonom u Americi iz već prežvakanih razloga , ljudi je se nisu odrekli i nije se samo pušilo ... pogotovo Indijanci su držali do svojih tradicija i narodne medicine ...

Mi smo skloni da mislimo da smo mnooooogo pametni a istina je da su mnoge cool stvari odavno izmišljene ali se kriju od ljudi iz različitih razloga ...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
gledam dnevnjak i nesto me podseti na ragbi, americki, jos vise na onu po meni najbolu tekmu izmedju grin beja i patriotsa, 90 i neke, so... a kako sam bas izdimio lim.sk. nadjoh je na tjubu, otorih pivo i kikiriki, i najgore od svega pomislim da sam kao oni stereotipni ameri, nedeljom popodne sto gledaju nfl
ahahahah

 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Po istinitom događaju
Pušiti preskupo postalo
a meni se pušilo
za šaku marihuane mjesec dana raditi
nema druge nego svoju saditi

Što i kako nisam znao
dok Vutru org nisam pronašao
osim dobre ekipe,tu sve o travi ima
a gdje vutre ima,ima i dima

Na forumu zbog ljudi
koji su spremni pomoći savjetima
naučio sam puno o uzgoju
ponešto o ljudima

Sad teglice su pune
trava je suha
a meni osmijeh
od uha do uha


:vutra:



 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ne znam ko je postavio ispod HOOKER(što je moj virtuelni naziv ovde), Music support. To me se baš dojmilo, što bi rekli moja braća Hrvati, pa bi baš voleo da znam ko je od vas to dodao... Eto... Ko god bio, hvala, mada u poslednje vreme baš i nešto nisam aktivan na tom polju... Potrudiću se da se popravim, ima tu još materijala naravno. Hooker, MUSIC SUPPORT, baš mi lepo zvuči.. Hvala! :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: revolution