Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Da, naduvan sam, i razmisljam ... Dosao sam do neke kinte i hocu da je iskoristim... Rizik postoji uvek ali sto da ne.
Hocu da ulozim kintu u kafanu tipa ex yu. Sve u tom fazonu, od stolova do muzike. Mislim da nam fali tako nesto. I to cu da uradim, pa da li pukovnik ili pokojnik, jebi ga.
Lepo je bilo nekad, popis, kako se izjasnjavas, ja sam Jugosloven. Kazu, time se gubi nacionalni identitet, jebo to, kad god se na ovim prostorima doveo u pitanje nacionalni identitet doslo je do klanja.
Odoh daleko, nego da se vratim na pocetak. Nasao sam mesto, lokal, sve, treba mi pomoc oko naziva. Molim predloge...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Shlaym

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
47
Ja nebi da predlažem nego kažem bez kariranog stolnjaka(crveno bijeli) i limene pepeljare neće biti to to. Et htio još nešto pametno reći i zaboravio jbg nea veze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ne...greska:Dbas svoga treba izvaditi i onako otvoreno ga "da izleti"...pa ces da vidis dal ce gledati...U takvim situacijama..kad se trebate testirati(mladi momci...18-25 god)..nema straha,samo ga izvadite ako hoce da gleda...99% da nece gledati,a jedan % da ces je zbariti:DSve ovisi sta imas za pokazati i koliko si opusten:):thumb: