Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja nekako kontam da ta "tajna drustva" nikako ne mogu da uticu na to jel hoces da se slikas ili ne.

I taj faking selfi ... :crazyd:
Ja to ne kontam... mozda sam retardiran, ali, ako jesam, drago mi je zbog toga. Imam par hiljada fotografija u licnoj arhivi unazad 20-tak godina. Nijedna nije vidjela svijetlo interneta.
Sve je to moj licni gušt, pojedinci iz ekipe se iznenade tipa, "eeee kad si ovo slik'o, od kad je ova slika, ajd prebaci" itd... Ja im samo velim, "evo ti ćuna, slikaj svoju sliku, pa sa njom radi sta hoćeš".
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
dobro je, nisam najgori!
secate se one fore kad smo bili klinci, dobijes nove patike, trenerku, neku igracku koju si zeleo i cekao mesecima ili stagod...
i onda kad napokon sve skockano, a ti manijak jos moras i da spavas u tom/snjom?
e pa nismo sami!!!

naptime.png

lejdi zor el isto <3
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ko me tero metat 14L potove. najradje bi si samar lupio
pa to cim zalijes nestane po putu, svaka 2 dana se objese. provjerim ih navece prije spavanja, pozdrave one mene sretne vesele. provjerim ih ujutro..... nema vode, suhe objesene ko blansirana blitva.
e pa nemos ni zalit kad se zemlja povuce od stjenki. zalijem ja to al ode sve dole na rupe. pa cisti box, mici vodu. pa frezaj zemlju drvenim stapicem za raznjice, prekopavaj zatrpavaj. zalij ponovo. al kifla. nije to ko 25L potovi da prolijes 5L vode i gotov za 10 sekundi. tu deci po deci, inace odma do dna pa van na rupe.
pouka ovog naduvanog posta je sa vise zemlje zivot laksi. ocito :D
crit+
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Sad bih nesto napisao, al' ne smijem, posto nisam naduvan.

Edit:
Zastekam hedovine da ne ostanem bez iste, ocekujem dragog gosta da prehaja u maju, i zaboravim gdje sam zastek'o!
Sta reci, a ne zaplakati!
Nije problem, htjedoh zastekati novu turu, al' kakve vajde ako se ni tog steka ne sjetim. Neka je tu gdje jeste.
Obozavam cari demencije, mozes gledati film svakih sedam dana a kao da ga prvi put gledas.
Nadam se da nece preci u fazu da se svako jutro moram upoznavati sa zenom i djecom :D
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
stihoklepanje? imam i ja jedno, i to komplet, sa spotom i muzikom.


mada ovo moze i u obrade, jer je pesma naslovna numera neke nase seljacke serije.
ali momcima svaka cast. BOLEST!!!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
jbt, koliko sam bio u zabludi :crazyd:
... da sam se skinuo sa primanja na androidne cure iz filmova/serija!
zadnjih par godina sve neki "prirodni" luk, fine, dugokose... naravno padnem na prezeentovanu modu.
riba mi bude cak antipaticna celu prvu sezonu, a i pocetak druge :D
e sad, u zadnje tri epizode imala je svoje momente i danas pokleknem totalno... gde si ti ceo moj zivot :lol: u sekundi; samo zbog odlicne replike i izraza lica kojim je to propratila..
a mozda je i do prave kombinacije kusha i skanka (plus situacija sto je umro najpoznatiji android)?
i sad ona dodje i kaze

shutup.png