Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
eee, sta kad ti strumfeta kaze, pita, jel primecujes nesto?
posle par neobaveznih recenica pri susretu, a povodom delimicno promenjene frizure?

koliki mi je to minus? :lol:
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Sve smo različite, al mislim da ti ne bi trebala zamjerit, muškarci su rijetki koji primjete svakojake promjene osim ako nije iz aviona vidljiva :D svaka razumna to kuzi :)
Al Šteta prilike ako ti se jako dopada, u suprotnom bi ti bila ogromna plusčina da si primjetio
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nije do kvota, vec do slike ispod :D
od sutra dijeta!!!

sedim ja tako malo naduvkan na klupi kod igralista, kad eto ti komsinice/drugarice dugo ne vidjene :)
os kafu, ma jok, idem iz ranjde sa pivom, klink, klank... one zenske torbe, ne vide se flase :D
aj mi otvori pivo, nemam upaljac... :D
aj ok, sede ona i pocne neka price, kao podgojila se (a i ja) bla bla bla, ser ser, kenj kenj...
al vidi mi sise, sad su bas dobre a?
uuuu daaaaaa, mogu da pipnem... moze naravno :D
i tako ti se mi ispipamo na sred ulice :lol:
a kako prica par puta ode u nekom neinteresantnom pravcu za mene (to je kao nesto novo :lol: ja samo bacim pogled na dude, a ona se jos isprsi da bolje vidim.
CARICA!!!
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
već par mjeseci družim se, radim i plaćaju me ljudi koji ne konzumiraju travu, e pa
"Onda sam reka neće više vako i od stol opizdija šakom, i ja ću ziđat ka faraon, dizat piramide neka svi vide, golf terene s iljadu rupa, marine skupa a meni srce lupa, pa zviznem onu lopticu sa šćapom, pa idem i ziđam pod nebeskom kapom" - Sinestet ft. Alejuandro Buendija
Dobro jutro i laku noć.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Zavrsio s poslom, istusirao se i pravac terasa na jedno motanje. Sprzim pola velike rizle, ostatak pred spavanje, skontam da sam zedan kao konj, a usta susnija od Atakame. Krenem do frizidera po pivo i mahinalno pokupim cigare i upaljac sa stola, koje odlozim na stolic u hodniku, a usput cu i do wc-a.
Izlazim iz klonje, pravac frizider, nosim pivo na terasu, udobno se zavalim u stolicu, polu lezeci polozaj sa nogama podignutim na manju stolicu,, otpijam koji gutljaj piva i posegnem za cigarom.
Aliii sipak, odnesoh cigare u hodnik!
Dizem se iz stolice, ne bas drage volje, kontam kad vec ustajem leci cu na kauc pred tv.
Nosim ono pivo na stolic u dnevnom, odvucem se ko prebijeno pasce do hodnika po cigare i vratim se u udobnost stolice na terasi.
Palim cigaru, pluca skripe, sve mi se cini ko da macka prede, mozak zadovoljan dopremeljnom kolicinom nikotina, a suva usta placu za gutljajem piva.
Ruka dugo godina treniranim, elegantnim pokretom posegnu za bocom.., aliiiii sipak!
Boca u dnevnom!
Ona ruka sto posegnu za pivom zauze polozaj Rodenovog "mislioca", a glava tupo pade na nju. Oci pilje u prazno.
Tisina, mozak pokusava uspostaviti kontrolu i zabrinuto se zapita iz drugog lica - da li si ti normalan covjek?!

Tisinu prekinu komsijin bariton, inace lik sa "sifrom" - jesi ti to mene pito?
Dignem glavu, uputim mu blagi teleci pogled i samo slegnem ramenima.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.184
358
meni se isto neki dan nešto slično desilo :D
i ležim ja tak na leželjci u dvorištu, udišem morski zrak i gledam u zvjiezde...
i sve mi se mota po glavi da kak je predugo cvjetala ta moja trava i sad nije baš tak super...
i onda se javila ideja njam, njam, treba nešto fino pojesti...
i tak se ja nađem u sobi na trosjedu...
i odjednom pomislim: pa šta ja sjedim u mrklom mraku ispred tv koji ne radi....pa kak sad to...:D
i vratim se konačno, i to bez klope, na ležaljku, a kad ono pored...ima još joxa :)