Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ma ok to, al' gle ovo.
VenloNL je napisao(la):
Prodjose smecari. Sofisticirali su se. Svaka kanta ima bar cod. S imenom vlasnika. Tako da na mom smecu pise moje ime.
Nova shema,sofisticiranog prikupljanja smeća u mojoj selendri.
Pricam sa svojima, ma rek'o... Sigurno ima na kamionu bar cod čitač, pa kad operater stavi kantu, podigne, čitač očita, istrese...
Jos mi palo na pamet, mozda imaju one narukvice kao u Amazonu, pa samo predje rukom, narukvica očita...

Sjedim na terasi, duvam, pidzama, papuče, pola 10 ujutro, budzenje...
Odjednom žena viknu... ide smeceee!!!! Aj' ti, ja sam u pidžami.
:upiii:znao sam...
I tako promatram ja sa terase, ide ekipa.
2 operatera, svaki ima u ruci čitač bar coda, velicine tetrapaka od litre, uskog.

U dubini duse rvackog radnika sam pomislio, da ce biti napredno. A oni oduzeli jednu ruku smetlaru. Jednom drzi čitač a drugom vuče kantu.
Mslm, men' dobro. Platim koliko ocita. Ako ne izvezem, ne ocita, ne placam.
Al' evo malo empatije da izrazim prema ovoj dvojici iza kamiona.
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Vratio se u selo, krenuo sa burazom da nađem mjesto za out, ukradem baki rođenoj štijaću(živila mi 100 godina :D )...reko eto me za sat-dva neće ni znat žena da sam uzeo...
Krenuli kroz njive i šumarke, prošlo previše ljudi kraj nas, a ja u rukasaku držim štijaću, viri cijela drška od metar i pol iz ruksaka, al aj... i napokon nađosmo mi mjesto, nakon sto šikara i predomišljanja, zabodem dva tri štiha i.....pukne štijaća :fuck:
I šta sad? Vratit ženi slomljenu štijaću i pravit se blesav ili ne vratit uopće pa nek misli da je negdje zagubila ili...ukro netko, ja nisam sigurno.
Mislim, na kraju krajeva...šta će mi štijaća, nemam ja veze s tim :D
 
Poslednja izmena: