Naduvani postovi

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop
04.12.2021
53
97
18
emerald triangle
Toliko sam se bia napušia da sam u jednom momentu zateka sam sebe kako vodim zamisljeni razgovor s bogom , pa ta sativa me toliko izvrtila da nisam mogao sjedit na mjestu jer mi se nakupljala neka energija u tijelu da sam se morao kretat svako malo pa sam dehidriran pa me oči svrbe pa sam mirisao neke budove pa mi je komadic trave uletio u nos dok sam mirisao pa sam kihao od toga ko lud haha znaci bio sam otečen crvene oči suze kihanje paranoja , znaci nered. Jeste se ikad toliko napušili da od paranoje ste klečali u dnevnom boravku govoreci bože neću više samo da me pusti i onda sutra opet zapališ bez greške:D:D:D:D:D

Vutra Samotnjak

.
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.035
41.140
2.598
Dolazak s posla. Još sutra pa vikend ::listomahanje::

Venlo, papucaru stari ::kauboj:: kad nema žene kod kuce, odmah pališ pljugu! :D a kad ti je zena kod kuce onda odglumis 10-15 minuta, kao ne pališ odma :D

Jebiga, Vutra Samotnjak... znaš kako to ide :D kad mačke nema, papučari kolo vode
Šuti, ne govori joj ništa :)
Nego pojačaj ovo za jedan broj :mario::

• Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Vutra Samotnjak

.
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.035
41.140
2.598
Ustadoh sa kauča kao da nešta moram. Nakon 5 minuta razmišljanja u stojećem položaju, shvatio sam da ništa ne moram :D
Ponedjeljak ujutro, 2022, Cookies Auto, zima, :spliff:
Novine pišu da preksutra Rusi kreću. Cijelo jutro čujem medju oblacima avione. Možda su putnički :D

Vutra Samotnjak

.
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.035
41.140
2.598
Petak, zadnji dan bolovanja :), rusi krenuli jučer , kavica:kafa:, :razvaljen::pljugica i vidim ovu sliku od Elona gore... povukao dim i zamislio se Elon pošteno, navukao masku :D

Nakon 10-tak minuta, trže se ja u istoj takvoj pozi :D
I smislio način.
Ako provedeš 10 godina na Vutra.org a da nemaš nikakav evidentirani prekršaj(nije te bilo nigdje) ... dobijas svoj QR cod od vlasti. Da si smiješ uzgojiti 4 biljke, legalno.

Surova stvarnost je ta da, nema više kave. A evo, 9 sati je ujutro, sad ce mi se i žena probuditi a nju se ništa ne pita dok ne srkne prvi srk.
Ne gine mi biciklom po zimi do trgovine.
Evo čuo sam roletne ::ludak::

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
1.545
12.314
358
Toliko sam se bia napušia da sam u jednom momentu zateka sam sebe kako vodim zamisljeni razgovor s bogom , pa ta sativa me toliko izvrtila da nisam mogao sjedit na mjestu jer mi se nakupljala neka energija u tijelu da sam se morao kretat svako malo pa sam dehidriran pa me oči svrbe pa sam mirisao neke budove pa mi je komadic trave uletio u nos dok sam mirisao pa sam kihao od toga ko lud haha znaci bio sam otečen crvene oči suze kihanje paranoja , znaci nered. Jeste se ikad toliko napušili da od paranoje ste klečali u dnevnom boravku govoreci bože neću više samo da me pusti i onda sutra opet zapališ bez greške:D:D:D:D:D
Jesmo, kad smo prvi put u životu pripalili.. :)

• Sviđa mi se
Reactions: dead

perobukvic

Aktivan Član
02.12.2011
144
91
28
47
dođeš kuči ,umoran od dana -smotaš -zapališ -uživaš muzika...... i odjednom skužiš da ovi "neljudi" ******eeeeee ljudi stvarno *****-meni to bude da ne želim čut za to -pa dobro ljudi jeste li vi normalni ???pa kaj je s glavom alooo ???
Sory ljudi ...

Poslednja izmena od urednika:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.076
9.279
258
nadoovana...uživam da ne moram danas ništa...ono...fakat ništa...i nije bio takav plan jučer, al ono imam jest, peet i poošit...ne moram se maknut 3 m...but...nakon 2 sata...pile i urnebesna booka i mogu to trpeet ili pojest kruh & paštetu & odoh ća smiley9934:cool23::sun2::vutra::wave::rasta: