Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Hehehe.... ja kad sam imao cistih 420 postova (kod tebe je 5,420)
sjecam se da je bilo u brutali i kasno sam skontao.... bio nadimljen ko sunka tad. Jbg... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Mili Bože čuda velikoga, zamirisa vutra sa tavana!
Skupiše se vutromani mladi, da provere kako koja radi!

Nakon povučenih par dimova, dobi družina bela krila labudova!
Lete, lete oni tako sada i zapevaše iz grla mlada!

Oj ti vutro blažena da si, nek" se peva ime tvoje!
Gde ima za jednog, nek" ima i za troje !

Prema tebi ljubav je golema, svi su sretni tu dileme nema!
Suze, kašalj kijaju na smenu, baš je dobra te nema cenu ! :rasta:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne, ali mi se jedared desilo kad sam isao kod majke da pokusavam otkljucati isti stan ali ulaz pored, a nisam bio pod uticajem :D
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
otvaratel i vi pogrešna vrata od kuće od komšije, kada se naduvani vraćate kući ? :D:D:D:D

Ja sam pre nekog vremena otišao kod mame! Oženjen100 godina, matora konjina, imam svoju kuću i šta je bilo? Napušio se najpozitivnije, krenuo kući i umesto svojoj kući kod žene, ja otišao kod mame, kaže mi mama negde oko ponoći kad sam došao - Sine, šta se desilo? A je kažem - Ništa, pa došao sam kući! U tom me zove žena da vidi gde sam, samo sam rekao - Jebi ga!

Jedna je MAMA!

Ljudi, kako je dobra ova moja ovogodišnja vutra, ne mogu da vam opišem... Sorta AMD, šta god to značilo...

:razvaljen::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Sorta AMD, šta god to značilo...
bice da si naduvan i sadio jer ja ne znam za AMD al znam za A.M.S od ghs-a :)
A.M.S. comes from the town of Ticino in the Swiss Alps and is a dream for every grower. The Greenhouse A.M.S. is fungus resistant and can withstand cold nights. Ideal for humid areas. It has a very distinctive scent and taste. A.M.S. is a full bushy plant.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hooker

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Evo ljudi dosao sam kuci, zapalio, fino mi je...23:26 sati, ja dosao iz ''izlaska'' (ako se moze to tako nazvat)...pa sad nesto razmisljam, kako vise nema onog zara, one spice, nisam ja za to vise valjda...ili se ''vrijeme'' promijenilo?! ili oboje?! hm...popio fantu iz jbne plasticne case, a kad je masa ovih klinaca nabrijanih pocelo sa razbacivanjem u guzvi gdje nemas oko sebe mjesta skoro ni za pomaknit se, morao sam otic kuci i zapalit trubu da ne bi nekom izbio facu jer nemam pojma, dal sam ja pre star za to ili mozda samo nisam pijan pa mi nije spica...uglavnom...sad sam evo tu, sasvim slucajno naletio opet nakon sto godina, pa vam zelim sve najbolje svima koje znam, koje ''znam'' i koje ne znam...i sve se na kraju sad svodi na to....da me zanima, vi neki ajmo rec stariji, od 25-26 godina pa na dalje...dal smo ''ostarili'' za taj shit, izlaske i to...ili su ti novi klinci drugaciji a mi ostali old school ili sta se dogodilo?? pojma nemam...cudno neko vrijeme doslo hahah

Evo malo sam razduzio, valjda me truba bacila u razmisljanje...stogod...zivi vi meni bili :)