Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja sam dvije kafane zatvorio. (obe su bile tematske)
Nemoj to ako za milog boga znas. Bio sam , pokusao, propao... jos vracam dugove drzavi. Jos sam kao fol bio disciplinovan.
Ne ide to tako. Uf, ne smijem ni da pomislim. Kafana je zlo.
Hooker prijatelju, usmjeri tu lovu u nesto drugo.... Kafana ce ti sve to pojesti, vjeruj mi. Bio, prosao, propao... i to 2 puta. Ne zato sto sam idiot pa ne znam poslovati, naprotiv... Ali nemoj... Evo ne poznam te, ali poslusaj starog Saleta blentavog, mozda me se sjetis nekad. Ozbiljno...
Samo nemoj u kafanu ulagati. Jos ako volis drustvo, raju, druzenje, i volis popiti, zaboravi na poslovanje takve vrste. Jednostavno, nemas sta tu da radis. Samo se mozes uvaliti u takvu dubiozu da te ni sopstvena smrt nece oprati.
Zvuci grubo, ali realno vjeruj mi. Ja sam to uradio dvaput.
 
Poslednja izmena:

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
E ebi ga, zavisi de ces i kako ces :D moja keva srpkinja u sred Novog Pazara drzala kafanu i svi su voleli kod srpkinje da idu... Pazarci bili u obezbedjenu kafana cvetala...neg o5 se udala i batalila. Al ako je ona sama mogla jos zensko da se snadje...
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Bogami, ja vise ne idem u taj svijet. Vazda belaj, pijani ljudi oko mene itd.

Sad radim oprecan posao, nije bas da sam se obogatio, ali mirna mi dusa. Imam dinar za sebe, taman toliko da zivim i platim ove momke koji rade za mene. Te iste momke koji zaradjuju i za sebe, i za mene.
Eto, hajde, otvori kafanu, pa vidi koliko ces zaraditi, kad ti drzava pokuca na kafanska vrata....
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
slazem se sa saletovim prvim postom na ovu temu, ali...
vidim da si "nasao" lokal, znaci batali, to moze uspeti samo ako je licno tvoj, kad moras da iznajmljuses, propast u najavi.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Upravo to... Ponekad sam se osjecao kao humanitarna organizacija. Bilo je samo "daj, daj"... Ma odakle bre... I batalim. Jedva ziva glava ostala... Mada opet, u neku ruku, sve zavisi.
Ljudi su se obogatili od kafana, ali konkurencija je ogromna, tesko da ces izmisliti toplu vodu. Nameti od drzave su takvi da moras imati malo i ljude iz, kako da kazem, partije, neke stranke. Moras imati "zaledjinu".
Ja nikad nisam ni glasao niti me politika zanima, ali vjeruj mi, sve je to povezano. Mozda sam zato i propao.
Cak stavise, uvjeren sam da je to.
drzava nemari za kafane...sta vise vole ih...
Kao sto kazes, drzava voli kafanu. Napisah gore i zasto. ;)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Šta se dešava sa forumom? Prvo me izlogova, pa mi se onda uduplase postovi...

Btw, Grouchi, to je ona vijest sa Vucicem i kompanijom, jel da? Nije se kasnije moglo nista naci u vezi toga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne razumem, prijavis da nema klipova na forumu i dobijes sta dobijes, evo danas bar ima linkova, dok juce nista.

Naamloos.jpg

pa banuj brate, ako cete to usreciti.
 
13.03.2018
0
0
1
24
Uglavnom pogledajte u opisu sorte, jer neke sorte vole obrezivanje dok druge ne, recimo sorta blueberry mora biti obrezivana ako zelite maximalan urod dok ima sorta koje rode manje ako ih obrezete..
Kako ja da saznam koju vutru sadim? Posto nisam kupovala semenke nego sam uzela iz vutre
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A kako ćes to saznat molim te? Vjerovatno to ne zna ni onaj tko ti ju je prodao:rofl:
Jedino mozes stavit slike biljke pa se po listu moze vidjet da li je indica ili sativa dominant,a pored toliko strainova nitko ti na izgled ne moze reci o kojoj vrsti je rječ. :zvizd:
I ovo nije tema prikladna za tvoje pitanje, naslov je 'orezivanje',a ne 'prepoznavanje sorti'.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
13.03.2018
0
0
1
24
A kako ćes to saznat molim te? Vjerovatno to me zna ni onaj tko ti ju je prodao:rofl:
Jedino mozes stavit slike biljke pa se po listu moze vidjet da li je indica ili sativa dominant,a pored toliko strainova nitko ti na izgled ne moze reci o kojoj vrsti je rječ. :zvizd:
Posadila sam tri biljke ova jedna je najveca za sad ( tek su joj ona prva dva cveta ) ove dve tek niču. Ne znam ni sto sam pitala koja je
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Ne možeš da znaš nikako osim ako znaš koju si vutru pušila.
U takvim slučajevima je najbolje pristupiti growu pridržavajući se nekih osnovnih načela kod uzgajanja vutre, a onda u hodu, kako se bude nazirao fenotip, preduzimati treninge i ostalo.
U principu, sa topiranjem retko gde ćeš pogrešiti. :) :razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman