Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Svratih u temu da napisem sta god mi padne napamet, ovako fino nadimljenom, i jedino o cemu mogu pisati su utisci sa skorasnjeg putovanja, uz par dana mora i par dana u par poznatih bosanskih Eko parkova.
Na moru sam upoznao "prijatelja" sa foruma i sad smo prijatelji, bez navodnika. Lik mi se dop'ooo.., aj zdrao.
Osjecao se kao domacin, rijesio parking mjesto za naredna tri dana, a inace je parking jedan od vodecih problema grada.., da ne nabrajam dalje, bio je odlican "domacin", glede kulture, tradicije i obicaja :D
No, ono sto me mnogo odusevilo, jeste njegova ljubav prema jednoj posebnoj djevojci. Uzela mu srce, bez ispaljenog metka, ni trepno nije :D
Osim odusevljenja, pretrpio sam i strahote fasciniranja. Fascinacije u smislu da, kao gost, vodim "domacina" na jednu od najpoznatijih turistickih destinacija, oli vam izletista, i to u njegovoj neposrednoj blizini, gdje zivi skoro 40 godina, a nikada nije bio! Ooo.., sta ono rekosmo "sinji sokole" kakav sinji soko, sad mi je ka sinja kukavica :D
Jedan je od likova s kojima u drustvu punis "baterije". Opusten, trudi se biti bezbrigan - al se ipak brine, muci se od napora da se ne najezi kad mu draga provuce prste kroz kosu - al se ipak najezi, fasciniran je svijetom, zivotom, svemirom - a opcinjen jednom biljkom :)
Imamo pregrst zajednickih interesovanja, tema za razgovor, a jedva prebacismo koju preko jezika, bili smo obazrivi prema damama :D

Ima mnogo toga lijepog za ispisati, al' me i dim popusta, i to vec ne bi bio naduvani post.

P.S. mislim da mi je trebalo sat i po da ovo napisem. Svrlja mozak, a to sve pisati, ipak, nema smisla :D
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Dolazi ortak, evo matori imali smo neke sportske igre, kuvanje, piće, zajbancija bla bla. U glavnom upoznao je nekog zajebanog kuvara koji mu je podvalio " habanero " ili kako se već zove ta ljuta paprika . Elem, nakon plakanja, kašljanja itd. Zaliju oni to sa pivom i ovaj mu da pola papričice i on to donese meni. Ja ga gledam i mislim se koji će mi moj to u životu ali da ga ne uvredim uzmem ja to i ostavim na sto. Ispričali se i ode on. Malo zatim dolazi moj ortak iz detinjstva i kroz priču razmenismo mi par hedića, koje smo naravno predhodno isprobavali. Ja dam njemu on da meni, ja moje spakovao u novčanik on njegovo još gleda po stolu i po sobi i traži u šta da stavi. I onda mu ja kažem pa eto ti ova kesica ( u kojoj je bilo pola te papričice) Baci brate tu papriku koji će mi k... okreni kesicu naopčke i stavi hedić u nju. On tako i uradi :) ALI... strpa ket u gaće :) Nije prošlo 1min. Kada se zacrveneo i razrogačio oči u mene! Reko koji ti andrak? Ja nisam ukontao da je on to strpao u gaće. Viče on peče, boli.. jauče i vata se za alat :) Ja tek onda ukontao u čemu je problem hihihihhi.. 15 minuta je bilo kuknjave... zajebano.
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Auuuuuuuuuuuu..... Kao mlad vuk na pun mesec :D Da budem iskren predrasude su užas za ljudski mozak. Ajmo iz početka :D Donese meni moj ortak zimus semenje koje sam mu ja tražio. Svidelo mi se kako izgleda Frisian Duck.. šega lišće, prelepe ljubičaste boje u nijansama.. masni badovi, ljubav na prvi pogled :) Došlo proleće ja ih zveknuo u život one se radovale tom istom, objavih par fotki od njih tokom razvoja i tek tada odem na forum da pročitam iskustva drugih ljudi o "patki". Da budem iskren skenjah se... Nisu imale skoro nikakav vonj! Onaj kakav recimo ima trenutno Durban i Peyote. Lišće koje je pre par dana počelo da žuti i otpada imalo je isti miris bagremovog ili lipovog lista. Znači bez mirisa da tako kažem. Još prečavrljah youtube i pogledam par uzgoja u koji od njih 6. 5 više neće nikad saditi opet. E reko jebo te konj što se zajebah.. al šta ću!? Volem boje i mašću :D i tako u nekom, pa ne mogu baš da kažem skenjanom fazonu, ali eto predrasuda! Do malo pre :rasta::rasta::rasta::rasta::rasta::rasta: Čupnuh jedan hedić i booooom hihihhihihihi od 1-10 lepa 8 Ja zadovoljan. Bar sa tom jednom od njih 3 ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Dobro je dok kuzis o cemu naslov govori.
Vidim obavjesti, kliknem, citam nove postove, kontam rijeci, al sklopiti u mozgu svrsishodan tekst od tih rijeci nema sanse.
Ni proslosti, ni buducnosti, ma ni sekunde dalje od "sada" ne mogu dobaciti.
Znaci brateee, ono sto je u fokusu to ima i jeste, sve dalje od toga ne postoji.
Nisam siguran da l' se razumijemo, pa da vam pojasnim - "aloo, Pozega! Pozega javi se!"...
"ja joj kazem, Cico lezi"..