Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Toliko sam se bia napušia da sam u jednom momentu zateka sam sebe kako vodim zamisljeni razgovor s bogom , pa ta sativa me toliko izvrtila da nisam mogao sjedit na mjestu jer mi se nakupljala neka energija u tijelu da sam se morao kretat svako malo pa sam dehidriran pa me oči svrbe pa sam mirisao neke budove pa mi je komadic trave uletio u nos dok sam mirisao pa sam kihao od toga ko lud haha znaci bio sam otečen crvene oči suze kihanje paranoja , znaci nered. Jeste se ikad toliko napušili da od paranoje ste klečali u dnevnom boravku govoreci bože neću više samo da me pusti i onda sutra opet zapališ bez greške:D:D:D:D:D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dolazak s posla. Još sutra pa vikend ::listomahanje::


Venlo, papucaru stari ::kauboj:: kad nema žene kod kuce, odmah pališ pljugu! :D a kad ti je zena kod kuce onda odglumis 10-15 minuta, kao ne pališ odma :D

Jebiga, Vutra Samotnjak... znaš kako to ide :D kad mačke nema, papučari kolo vode
Šuti, ne govori joj ništa :)
Nego pojačaj ovo za jedan broj :mario::
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ustadoh sa kauča kao da nešta moram. Nakon 5 minuta razmišljanja u stojećem položaju, shvatio sam da ništa ne moram :D
Ponedjeljak ujutro, 2022, Cookies Auto, zima, :spliff:
Novine pišu da preksutra Rusi kreću. Cijelo jutro čujem medju oblacima avione. Možda su putnički :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Petak, zadnji dan bolovanja :), rusi krenuli jučer , kavica:kafa:, :razvaljen::pljugica i vidim ovu sliku od Elona gore... povukao dim i zamislio se Elon pošteno, navukao masku :D

Nakon 10-tak minuta, trže se ja u istoj takvoj pozi :D
I smislio način.
Ako provedeš 10 godina na Vutra.org a da nemaš nikakav evidentirani prekršaj(nije te bilo nigdje) ... dobijas svoj QR cod od vlasti. Da si smiješ uzgojiti 4 biljke, legalno.

Surova stvarnost je ta da, nema više kave. A evo, 9 sati je ujutro, sad ce mi se i žena probuditi a nju se ništa ne pita dok ne srkne prvi srk.
Ne gine mi biciklom po zimi do trgovine.
Evo čuo sam roletne ::ludak::
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
Toliko sam se bia napušia da sam u jednom momentu zateka sam sebe kako vodim zamisljeni razgovor s bogom , pa ta sativa me toliko izvrtila da nisam mogao sjedit na mjestu jer mi se nakupljala neka energija u tijelu da sam se morao kretat svako malo pa sam dehidriran pa me oči svrbe pa sam mirisao neke budove pa mi je komadic trave uletio u nos dok sam mirisao pa sam kihao od toga ko lud haha znaci bio sam otečen crvene oči suze kihanje paranoja , znaci nered. Jeste se ikad toliko napušili da od paranoje ste klečali u dnevnom boravku govoreci bože neću više samo da me pusti i onda sutra opet zapališ bez greške:D:D:D:D:D
Jesmo, kad smo prvi put u životu pripalili.. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: alive

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.633
163
dođeš kuči ,umoran od dana -smotaš -zapališ -uživaš muzika...... i odjednom skužiš da ovi "neljudi" ******eeeeee ljudi stvarno *****-meni to bude da ne želim čut za to -pa dobro ljudi jeste li vi normalni ???pa kaj je s glavom alooo ???
Sory ljudi ...
 
Poslednja izmena od urednika:

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
nadoovana...uživam da ne moram danas ništa...ono...fakat ništa...i nije bio takav plan jučer, al ono imam jest, peet i poošit...ne moram se maknut 3 m...but...nakon 2 sata...pile i urnebesna booka i mogu to trpeet ili pojest kruh & paštetu & odoh ća smiley9934:cool23::sun2::vutra::wave::rasta:
 
15.07.2022
1
0
1
32
Pozdrav raja, čitam forum već neko vrijeme, uvijek duvnut i sve nekako dobijem želju za počet neki grow pa nikako. Danas duvnuo i sjetio se kako sam prije 3 dana utaknuo u ženinu neku vazu sa cvijećem menku. Vidim ja nešto se rodilo, ali ne izgleda baš dobro. Sad ovako dok sam fino raspoložen izvadio ja nju iz tog pakla, isprao malo vodom i smjestio u novi čisti dom. Nego dok sam to radio odlučio da ću vas tu iskusne momke priupitat jel izgleda mrtvo ili možda ipak izraste u finu curu pa opalih koju sliku. A gledam sad te slike pa sam sad u šoku kako gamad može tako požderat jednu tako nježnu curicu. Nego odo ja još malo popričati sa prijateljicom dimećom, a vama evo fotke ove sirotice za koju se nadam da ce izdržati ovaj napad
 

Prilozi

  • IMG_20220715_211224.jpg
    IMG_20220715_211224.jpg
    363,1 KB · Pregleda: 14
  • IMG_20220715_211500.jpg
    IMG_20220715_211500.jpg
    286,7 KB · Pregleda: 13
  • IMG_20220715_211634.jpg
    IMG_20220715_211634.jpg
    348,5 KB · Pregleda: 13