Nagradna Buksna + Pogled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolja slika Buksna + Pogled

  • Blader

    Votes: 83 46,1%
  • Chan Chan

    Votes: 17 9,4%
  • napalm

    Votes: 3 1,7%
  • jesam

    Votes: 8 4,4%
  • budalin

    Votes: 30 16,7%
  • Zelenko63

    Votes: 25 13,9%
  • Pantagan

    Votes: 2 1,1%
  • No Joke

    Votes: 7 3,9%
  • nikopanija1

    Votes: 5 2,8%

  • Total voters
    180
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehe... :rolleyes: pa čekaj to je i za soil isto ili ti nešto znaš šta ja ne znam :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@Alien51 nastavljaš se brukat malac. Ak su već uhvaćen u laži budi čovjek pa priznaj, neznam šta želiš postići s tim da je slika tvoja. Da te pitam gdje u njemačkoj, nebi imao pojma dok ne proguglaš i ne nađeš neko brdo tamo jer vjerovatno veće brdo od bundeve u životu nisi ni vidio.
Nemoj sad da ti okačim točne kordinate gdje je ta slika uslikana, provučem je kroz par filtera, izbistrim u daljini kaktusi, to su autohtoni švabski kaktusi. Mogu i mejl poslat autoru teksta ak hoćeš. Joj joj, samo se nadam da budeš normalniji kad sazoriš, vrati ti se to s vremenom, karma je ko bumerang ;) .
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Moje je misljenje kako se uopce nebi trebalo davati paznja covjeku koji vara jer tko vara...Onoga trenutka kada je Venlo stavio link tu se prica trebala zavrsiti sa sankcijama i cao braco!Ovako lijepa strana natjecanja pala u drugi plan radi klosarenja nekog...Kako god,cestitam dobitnicima:):thumb::thumb:
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
:thumb:

Ako netko sumnja u vjerodostojnost moje fotke mogu ga razumjeti. Slika je slikana HDR tehnikom pa izgleda malo nadrealno. A imam puno slika tom tehnikom slikano jer je volim i imam po meni puno boljih. Nažalost tamo me potjerala kiša nakon jedne slike, a nisam savršeno fokusirao.

Imam ode glinenu pepeljaru kao dokaz koju je prije par godina napravio isto naš član botanist menit za poklon i nju sam ponio na slikavanje. Znam da me nitko nije prozvao u vezi slike ali svejedno nebi htio da se nose loše misli oko toga u budučnost ;).

Hvala svima :respect:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Evo i mene nakon tri dana :)

Vec sam svima cestitao, i cestitam jos jednom svim clanovima a posebno Blejderu :D

Ali imam na umu da smo mogli organizovati za nekih mjesec dana ponovo, nesto slicno ovome, samo da bude zimska igra :) Bilo bi tu prelijepih fotografija :) Sponzori su sponzorisali ovu igru, a mi smo mogli iducu :)
Svako od nas ima nesto sto mu je viska i mogao bi to pokloniti kao nagradu. Cak, ima nas dovoljno, da bi svako mogao dobiti cak i neku utjesnu nagradicu :) Mislim da jedna takva nagradna igra uopste ne bi bila losa :) Ako je neko zainteresovan od modera, admina iii ko vec to moze organizovati fino, dobro bi bilo da se javi na PM da vidimo kako bi to mogli organizovati, prijedlozi i ostalo na jednom mjestu, pa da je pokrenemo :)

Jeste li ZA ekipa??? Da se druzimo malo vise :)

Stej haj i long lajv :vutra:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.