Nagradna igra 2016 ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bi li voljeli sudjelovati u vutra.org nagradnoj igri 2016 ?

  • Da

    Votes: 92 95,8%
  • Ne

    Votes: 4 4,2%

  • Total voters
    96

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Spamali bi više nego inače :objesen:
Nego stvari stoje ovako.
Prije nego li je ova tema otvorena,otvorena je već tema u dijelu foruma,bla,bla,bla ... gdje je obznanjeno tko je sponzor nagradne igre i koje bi bile nagrade. Trebalo je samo predložiti koja vrsta nagradnjače bi išla.
Nije do sada bilo nikakvih konkretnih ideja a tako se nešto nastavlja i ovdje :D
Uglavnom,natipkalo se evo 4 stranice ... od sađenja ispod noktiju(svaka čast za primjer :thumb: ) do eto ovog posta prije moga ... da nema žena ,bla,bla,bla :upiii:

Razmišljajmu u tome smjeru da; nagradna igra ne traje više od mjesec dana,da ju može igrati svaki član foruma ako želi,da je zabavna te da privuče što više sudionika.

Tutorijali su korisni ali po meni i dosadni za igranje :)
Na koncu konca ,od svih zadnjih napisanih u protekle 2 nagradne igre, koji su eto širom razbacani po forumu te na taj način i beskorisni (kad nisu grupirani,bez obzira na sadržaj) ... po meni i nema baš neke vajde :D

Ajmo odigrati nešto u stilu Vutra.org i Proljeće.
Tu se mogu ubaciti razni elementi koji će povezati Vutra forum sa proljećem,šetnjom po prirodi,zajebancijom i pokojom slikicom.
Zamislite finu novu fasadu na policijskoj zgradi ispred koje je procvijetala zerdalija. Drvo puno cvijeta,pčele zuje a na fasadi piše Vutra.org :D
Pa tko nebi glasao za tu sliku npr.
Zaštu u konkurenciju ne bi ulazilo nekoliko načina prezentiranja Vutra orga i proljeća.Npr... sjedim na zerdaliji,pušim joint i pričam sa pčelom koja kupi ,šta već kupi.
Ajmo malo predlagati nešto što je svima izvodivo a da se ne moraju puštati nokti ...da bi korijen bio što jači ;)

Ovo sam evo nabubao nabrzaka :D
Nadam se da sponzor nije odustao,jel' brate ... i on čeka već mjesecima da se nešto pokrene.Koliko mi je poznato ... čovjek se već raspitivao ...hoćemo li više ili nećemo !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and baobab

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sve je to ok, al ja bih pandurske fasade ostavio na miru. da ne diramo lava dok spava. uz to ni on nas ne dira ;) sudeci po dosadasnjim rezultatima ankete, vec imamo 54 ucesnika i samo fali tema :)
...nagradna igra ne traje više od mjesec dana,da ju može igrati svaki član foruma ako želi,da je zabavna te da privuče što više sudionika.
ako se ne smisli nista konkretnije, mozemo i npr. najsitnija i najkrupnija menka koja se ima/planira zasaditi ovog proleca :) objektivno merljivo, mogu svi ucestvovati koji planiraju growati ove sezone, nece trajati vise od mesec dana (moz da se zavrsi za 5, 7 ili 10 dana)... jbg, eto nesto od mene, kad mi je vec seed u nicku :) mislim da bi i genjo trebao koju da kaze ovde. a moze i kobaya :)
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo...meni se stvarno sviđa prijedlog od Vena...vutra i proljeće :)
Širokog je spektra i može je igrati svatko :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Isto mi se sviđa... malo nisam objektivan jer volim fotografiju i inaće to radim. Ali sviđa mi se, kreativno je, a može svak ko ima mobitel sa 6+ mp... treba malo mašte da se napravi zanimljiva prića sa vutrom u sebi i to zamrzne na fotografiji ;). A usput ćemo malo i šetat prirodom :popcorn::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da frend, al onda treba cekati 10 mesec da se igra zavrsi, sto nam bas nije u planu tako da otpada bilo kakav "micro" il "macro" grow, otpada najveci bud, najvislja biljka, najveci list... za sve to treba vremena a plan je da se igra zavrsi za manje od mesec dana, il plafon mesec dana
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Tarzane ,čemu takva zabrinuta faca :)
koji su eto širom razbacani po forumu te na taj način i beskorisni (kad nisu grupirani,bez obzira na sadržaj) ... po meni i nema baš neke vajde :D
Predlagao sa da se nakon završene druge nagradne igre svi tutorijali grupiraju u jednu zasebnu temu (npr.,Tutorijali) ... pa da svakom novom članu koji otvori tu temu bude u sekundi vidljiv svaki. Pa ako ga zanima kako se mota joint ...klikne na taj. Međutim prijedlog nije pronašao svoje mjesto 'pod suncem'.
Ti 'imaš sreću' sa svojim tutorijalom pa je on 'zaheftan'
timthumb.php
pa samim time i vidljiv čim se otvori podforum Vanjsko uzgajanje.
Da kojim slučajem nije ...izgubio bi se u masi drugih postova.
Na to mislim jer vidim da si pogrešno shvatio i ovdje a i na chatu ;)
Gdje li se ono nalazi tutorijao o motanju jointa,hmmmm ?
Teško se i meni sjetiti a kamo li nekom novom članu koga to baš interesira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Upravo tako Ven...
Taj Tarzanov je super i prošao je među prve.
Drugi su izgubljeni u gomili.
Sve se svodi na tražilicu kojoj nekada treba precizirat.
Novi članovi to nemogu znat...
Znači bez zasebne teme to sve gubi smisao :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
@VenloNL ma cudno mi bilo kad kazes da "nema vajde" od tutorijala, po meni ima vise "vajde" nego od nekih fotki.. od toga bas nema nista korisno, a to sto su neki pisali tutorijale samo da sudjeluju u nagradnoj to je vec druga prica.. :)

a i nemogu svi tutorijali ici u neku temu "tutorijali" vec bi trebali biti kvalitetno napisani i smjesteni u odgovarajuci dio foruma, da se i novi i stari clanovi mogu snaci i posluziti tekstovima.

za sta god da se odlucite dobro je, kruha i igara! ili jos bolje, dima i igara! :cool:

živjeli :vozdra:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
malo spamate, pa da zavrsimo. ako su dobri tutorijali i locirani u odgovarajucu temu onda bi trebali biti "zaheftani". lose ostaviti da zatre vreme :) ako ce svi ici u jednu temu nek se javi dobrovoljac koji ce traziti i premestati. ajmo sad na temu, ima li jos predloga...
Prije nego li je ova tema otvorena,otvorena je već tema u dijelu foruma,bla,bla,bla ... gdje je obznanjeno tko je sponzor nagradne igre i koje bi bile nagrade.
daj link, ne secam se o cemu pricas niti ko je sponzor :)