[Nagradna Igra] Grafiti - Avgust-Septembar 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
artistic je napisao(la):
Evo prijavljujem ovaj grafit za natjecanje

jpjy2s.jpg

sorry, ali ovo ti ne prolazi, mora bit na zidu...

makar što se skice tiče, najjači si... ovo je grafit i pol.. naravno svaka čast i ostalima, trud se jako cijeni, a takve će biti i nagrade... pozdrav i samo nastavite tako!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja se izvinjavam nakasnjenju nisam bio pri netu...eto koliko mi je dobro bilo :)

Ja sam za ako dosadasnji ucesnici nemaju nista potiv. Naravno nagrade bi bile uduplane i umjesto 120 eura nagrada bilo bi 240 eura. Ja mislim da to nikome nece smetati ali neka se kave crtaci ako su zainteresovni za produzetak. U svakom slucaju ima finih radova a ja sam bas mislio da je igra propala :)
 

SSH

20.05.2010
18
4
0
29
euforija je napisao(la):
Evo i ja nes našvrljo..




Nije bas gotov, jos *****rijice psihodelijice i tak to okolo al se nije imalo cajta..
Valjda zavrsim za tjedan dva pa postam na forum :)

ovo tvoje mi djeluje ko da je u nekom programu online crtano... :S ako se produzuje crtanje, ja se prijavljujem, idem sutra/prekosutra crtat ako je produzeno :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nemoj ti euforiju, on je stari majstor.. ima on još radova ako se ne varam od prije :icon_lol:
meni se čini da ima jedna slika gdje crtaju graf pod kišobranima ako se ne varam :icon_lol:

samo ti crtaj, imaš još vremena, igra će se onda produžiti!
 
27.08.2011
6
2
0
58
Posto je produzena nagradna igra mislim da bi bilo uredu da mozemo stavit drugi rad umjesto onog kojeg smo vec stavili u slucaju da se konkurencija poboljsa,jer sad npr. neko ima mjesec dana za skupit pare i organizirat si sve to,a neki su imali dva-tri dana max.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Keith_Korg je napisao(la):
Posto je produzena nagradna igra mislim da bi bilo uredu da mozemo stavit drugi rad umjesto onog kojeg smo vec stavili u slucaju da se konkurencija poboljsa,jer sad npr. neko ima mjesec dana za skupit pare i organizirat si sve to,a neki su imali dva-tri dana max.


Moze i vise radova. Sve ce se ocjenjivat i trud i kvantitet i kvalitet i lokacija. Clanovi su prilicno detaljni kad glasaju...barem dosad su bili.
 

SSH

20.05.2010
18
4
0
29
Evo, nasuprot grafita iznad je autobusna stanica :D jbg nije mi se dalo slikat lokaciju ali evo par slika. I kad sam dovrsavao outline, ponestalo mi crne :( i doletila policija, neko ju sigurno zvao od ljudi sa autobusne stanice. Nista, dok su oni bili iznad i trazili me, ja se do tad spakirao i otisao. :D Evo, i na jednoj slici se vidi da je ponestalo i zelene :( Slova su cca 1,10m . Ako stignem jos koji dan dovrsit cu, inace evo:

dsc00632bm.jpg


dsc00634sj.jpg


ILI

Kod:
http://imageshack.us/g/6/dsc00632bm.jpg/
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.478
143
Universe
Ovo zadnje nije grafit, ali ni malo, nego fotošop, i nema veze s grafitima...
i još nešto, netko mi je napisao da moj grafit kao ne može bit u nagradnoj igri bla bla bla...
e sad moje pitanje...da odem u neku napuš(t)enu kuću ili nešto, i nacrtam to sprejevima na zid, koja bi bila razlika između toga i ovog što sam nacrto????? kad će svejedno to ljudi vidjet samo na slici koja je tu na forumu...
ja sam se potrudio, možda i više nego ostali, uredno je i sve ostalo, a to što nije na zidu kakve ima veze, jel grafit??? JE! i ako se ljudima sviđa, neka glasaju...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jel također glupa nagrada 120€ za prvo mjesto a za sva tri mjesta sveukupno 240€? I da nema nagrada motivacija se može pronaći, vjerujem da je s nagradama lakše a uvjeti/pravila su jednostavni...uzmi ili ostavi.
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.478
143
Universe
nisam reko ništa za nagrade, nego za PRAVILA....al dobro, nije mi do rasprave ili nekih svađanja ovdje, dao sam si truda, napravio i to je to...sad kako hoćete
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nije isto crtat rukom na papiru malenih dimenzija nego otici i odraditi veci grafit na zid pod ko zna kakvim uslovima. Nazalost tvoj rad nece uci u glasanje jer ne spada pod definicijom grafita. Imacemo igara jos za logo, za ovo za ono pa ces imati priliku da pokazes svoju kreativnost. Stvarno mi je zao i svaka cast za trud ali pravila nisu glupa jer definicija grafita je:

Grafiti su generički pojam za od privantnih osoba nanošene slike ili napisana slova na površinama javnog prostora a pojavljuju se u raznim oblicima.