[Nagradna Igra] Grafiti - Avgust-Septembar 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
slažem se da nije isto na papiru i na zidu, daleko od toga, a ostatak posta je manje više sranje, po tome moj crtež nije grafit??? ili grafit koji nije na javnom prostoru nije grafit??!!??

al dobro, kao što rekoh, ne želim se kačit s nikim ili nešto tako, neće se glasat za mene i gotovo
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nazalost crtez koji nije na javnom mjestu nije grafit. To ne osporava tvoj talenat nego jednostavno ovo je nagradna igra za grafite a bit ce i nagradnih igri za kreativnost pa mozes koristit ovaj rad i vjerujem da ces proci odlicno. Samo napred i bez ljutnje!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
A i smisao ovoga je da ljudi koji jos ne znaju za nas forum vide to negdje na ulici i nalete se malo obrazovati ovdje...tvoj ljudi ne bi vidjeli jer je u tvojoj biljeznici ili cemu vec...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
ne slažem se da grafit koji nije na zidu nije grafit, to je glupost...i ne ljutim se, sve 5 :) natječite se, neka pobijedi najbolji :)
 
27.08.2011
6
2
0
58
Grafit na papiru je skica,razlika izmedu tvoje skice i ostalih radova?Pa razlika je u tome sa je ekipa pokazala volju tako sto su odvojili vremena i novaca da bi to napravili,da se taj tvoj rad racuna u natjecanju ispeglo bi miljardu skica na papiru i stavio ih ovdje,lako tako.:eek:hno:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Necemo se svadjat receno je sto se imalo reci. Idemo dalje nadamo se novim radovima i bolje raspolozenju same teme. Sve neke dosadne price u zadnje vrijeme te vrucina te pun mjesec te babu svrbi dje ne treba. Malo smo izgubili onaj osjecaj da smo i da treba da budemo najkulturniji forum na nasim prostorima. Malo manje osjecanja i licnosti i malo vise informacija i sustine.

:sun2:
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
alim0942.jpg

Nemam pojma da crtam...Znam da sam ujebala list zesce, i tag isto...Jos mi je flomaster bio na leru pa je ovako retardirano obojeno...Ovo je prvi put da radim ovako nesto...Pa da vas pitam, da li ovo vredi da se nadje na zidu?
 
06.11.2010
35
6
0
121
Street art po pravilima je isto grafit jel tako?
Po definicije je, a sad o vašim pravilima neznam, pa nek mi neko javi.
Pod street art mislim šablone, i ono šta izgleda ko da je dijete crtalo po gradu. Neznam kako po drugim gradovima no po centru zagreba ima dosta toga ako se zagledate.
Naravno ne bih napisao vutra.org, nego bi napravio nesto sto representa vutru, nesto sto prenosi poruku no mozda i ne izravno.
Peace.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
još 10 dana do kraja nagradne igre..

požurite, prijavite se, osvojite nagrade.........:cow_yellow:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mole se clanovi da kada slikaju probaju nekako docarat velicinu grafita. Takodje dobio sam par privatnih gdje se ljudi zale da mozda neki grafiti nisu "stvarni" te da su photoshopovani. Ako nije problem dokazite im nekako da grijese. Samo naprijed svaka cast svima.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ljudi ovdje iznesite svoje žalbe, ne šaljite PP i ne maltretirajte ljude okolo, ovo je tema za nagradne igre pa stoga i ovdje ostavite post, riješit ćemo situaciju ako se uđe u debatu...
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
Aidmints je napisao(la):
Street art po pravilima je isto grafit jel tako?
Po definicije je, a sad o vašim pravilima neznam, pa nek mi neko javi.
Pod street art mislim šablone, i ono šta izgleda ko da je dijete crtalo po gradu. Neznam kako po drugim gradovima no po centru zagreba ima dosta toga ako se zagledate.
Naravno ne bih napisao vutra.org, nego bi napravio nesto sto representa vutru, nesto sto prenosi poruku no mozda i ne izravno.
Peace.
...
Street art nije grafit, to je street art, ili mural, i po meni nema veze s grafitima, osim ako je recimo pozadina za grafit...
 
09.11.2007
11
1
0
38
Dobro, ako sam dobro shvatio, glavna poanta ovog natjecaja je da se portal vutra.org REKLAMIRA, znaci odmah u startu se moze otpisati gomila mad skillz grafita koji su toliko pro da se "vutra.org" nece moci ni procitati, cisto jer je predeformirano (izvuceno).

Naglasak je na orginalnosti, velicini, eksponiranosti povrsine i kvantiteti\kvaliteti. Vazno je da bude naneseno sprejem ili bojama jer to traje, tesko je za uklnoniti, a isto tako spada u domenu guerilla advertisinga.

Samo me zanima vrijedi li šablonski "street art" pristup za igru. Ako vrijedi imate moj post do prekosutra. :) Fala lijepa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
@trashcan... vrijedi.. sprej, kreč, boja, sve samo da nije kompjuterski obrađeno.. samo teraj, guerilla advertising je zakon.. netreba raditi wild style jer je to baš kao što kažeš "nečitljivo" i nije baš za reklamu.. pola ljudi neće znati pročitat što piše.. samo deri sa šablonom slobodno

inače obožavam "šablonski street art".. banksy mi je uzor :icon_lol:



p.s. ajmo, još 4 dana do zatvaranja nagradne igre..
 
29.09.2011
1
0
0
43
Pozdrav
nov sam na forumu, istina citam ga neko vrijeme ali tek sad sam se odlucio ulogirati i malo sudjelovat :sun2:
uglavnom zanima me jel mogu ja sudjelovati u nagradnoj igri i do kad je rok za slanje fotki?

pis