[Nagradna Igra] Grafiti - Avgust-Septembar 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2007
11
1
0
38


Moj skromni doprinos.
Lokacija: ZGB, preko puta Branimirove trznice, na ruti tramvaja koji spajaju autobusni kolodvor i glavni zeljeznicki kolodvor.
Kulturna dobra nisu oskvrnuta jer se rad nalazi (kao sto se vidi) na javnom WCu.

Sto se tice izrade ovoga, transporta sablona i samog sprejanja - sve sto je moglo poci po zlu je poslo po zlu (osim,ofc da nije bilo drotova te veceri :D ).
Malo panike i neiskustva i presao sam rub sablone na par mjesta.
Isto tako, totalno mi se sjebala sablona za vutra.org pa sam improvizirao od ostatka slova da to slozim sto je najbolje moglo. :)
 
12.03.2011
8
0
0
38
fotografija0056t.jpg
fotografija0058l.jpg
fotografija0048l.jpg
fotografija0050u.jpg
orgc.jpg


sutra još boljše fotografije :)

vutra.org rules!

Inače ulica je prometna, na putu do glavne autobuske stanice...
 

bud_man

Aktivan Član
01.09.2011
84
9
0
32
jbt ovo je psotalo pravo nadmetanje covjece...svaki rad sve bolji i bolje...stvarno divno ljudi samo nastavite svaka cast !! :DD
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
zadnja dva rada po meni na prvom mjestu i jedan i drugi...prosa pokraj ovih lokacija masu puta i stvarno su prometne...triba ima zivaca za ovo....respect!
 
09.11.2007
11
1
0
38


Evo, za one koje zanima kako se to zapravo radi. Za izradu jedne sablone trebalo mi je cca 2 ure (mjerenje, skica, podebljavanje, izrezivanje).
P.S. U pravilu grdo sam se shebao jer nisam ostavio vise kartona sa svih strana jer se: A) smanji rizik od pucanja sablone; B) nema straha da se pređe karton pa da se vidi obris sablone.