[Nagradna Igra] Grafiti - Avgust-Septembar 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org

Igra je gotova. Glasanje i rezultati na temi:


https://forums.vutra.org/nagradne-igre/9207-https://forums.vutra.org/nagradne-i...-najbolji-grafit-avgust-septembar-2011-a.html



Za mjesece Avg/Sept nudimo nagrade u vrijednosti od 240 eura. Ocjenjujemo najbolji Vutra.org grafit. Prva tri mjesta dobijaju nagrade.

Prvo mjesto nagrada u vrijednosti od 120 eura.
Drugo mjesto nagrada u vrijednosti od 80 eura.
Trece mjesto nagrada u vrijednosti od 40 eura.

Nagrade nude dva 2 sponzora:

SnailShop.com.hr - Prvi pravi hrvatski online GrowShop!
Pipler.com.hr | Kvalitetan pribor za pu?enje ...


Sto ce se ocjenjivati:

1. Kvalitet dizajna (gledano sa umjetnicke strane).

2. Kvantitet grafita (na koliko mjesta je korisnik napisao grafit). Ovo smo morali uvesti jer ruku na srcu mali broj nas ima umjetnickih kvaliteta.

3. Originalnost lokacije grafita (vazno je da ne narusava kulturnu bastu vase drzave).

4. Velicina grafita.

5. Sve u svemu najvise ce se ocjenjivati trud.

6. Vutra.org tekst je obavezan dio grafita.

7. Pobjednike biraju clanovi foruma.

8. Igra se zavrsava 30-og Septembra 2011 u 23:59

9. Nebitno je da li je grafit radjen sprejom ili bojom.

10. Takodje cemo ocjenjivat vidljivost grafita. Znaci ako je na nekom vidljivom mjestu i to mozete dokazati nekako onda jos bolje. Samo da opet napomenem bitno je da ne narusavaju kulturnu bastinu. Koristite stare zidove i napustene kuce. Nikako kulturne objekte i privatne posjede.



Srecno!
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
evo neke moje kreacije, to je unutrasnja strana roletne u mojoj sobi :))) (hteo sam spolja ali nije bilo izvodljivo) sprejevi i markeri... nije grafit ali jbg bolje ne znam :)) i mislim da sam se malo zajebao gramaticki, mislim da treba da ide sa "it is" ali jbg.razumete valjda svi. a ako nista drugo sad bar svako jutro kad se probudim, i pogledam kroz prozor, imacu malo bolji pogled na ovaj po meni zasrani svet hehehe. evo pa mozda neko dobije ideju da isara svoje stare prvljave roletne.





btw uzivo izgleda bolje, a bolji aparat nemam tako da . . .
nadam se da je bar simpa :))) ae uzivajte
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Evo i ja nes našvrljo..




Nije bas gotov, jos *****rijice psihodelijice i tak to okolo al se nije imalo cajta..
Valjda zavrsim za tjedan dva pa postam na forum :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Evo prijavljujem ovaj grafit za natjecanje

jpjy2s.jpg