[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
a kako bi ovo bilo, jel mogu ja niš ne napravit i onda da dobijem prvu nagradu?

:eek:hno:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Igra zavrsava kad skupimo odredjeni broj grafita. Barem desetjak vidjecemo kako bude aktuelno. Na papiru naravno da moze ali onda moras vidjet da to neko nacrta na zidu pa djelite nagradu. Sto da ti kazem.

Znaci mora da pise VUTRA.ORG nedje!!!!


Moze da bude neki cool sloga ali ispod da pise vutra.org NA ZIDU! ILI DRVETU :)
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
samo da se otopi ovaj sneg kod mene i ja krecem u akciju...
odakle mi sprejevi majkumu... xD
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
znaci moze na susjednoj stambenoj zgradi? da bas ne saram po svojoj.... jel moze? :)

jbg nisam skonto di na kraju smije a di ne...:vb_whip:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
na zid svoje sobe:icon_lol: tamo te nitko neće zakonski ***** a i dobit ćeš dodatne bodove zbog privrženosti forumu, organizaciji i samom cilju (živjela partija!):rofl:
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
e,al zid moje sobe nije javna povrsina...(bila bi da drzim javnu kucu,al ne drzim)... :p
ozbiljno pitam...jel moze na stambenoj zgradi? da se vidi sa avenije!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
brijem da javna površina nije ultimatum za grafit...jedino, da površina po kojoj se crta nekome ne smeta, ne uništava imovinu, ili da kulturnu neku baštinu ne sjebava...iako, valjda nitko nije lud da radi grafite po tome:) tako da, kad spojiš zakonska ograničenja i narušavanje imovine u smislu da nekome crtaš po fasadi, ostaje ti svoj razum i mozak da sam zaključiš di je ok i di nikome neće smetat a da ima željeni efekt:) ima mali milijon zidova koji su samo zidovi:) tako da ne vidim neki bed za mjesto...
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
Da 'odakle mi sprejevi?', pa valjda iz dućana!
Doduše kad zbrojiš cijenu 3-4-5 boja/spreja pa usporediš s bongom - mislim da će u uradcima prevlada(va)ti monokromatizam ... pššššt Ramona party-pooper :icon_lol: ...
Ja bi se uključila almi bong trenutno triba koliko i .. aj neću reć 'ospice' ili 'šuga', al evo ajmo reć patkica za kupanje, otprilike tak nešto

Ali vi bongaši, ajmo, što se čeka?
Ljudi su nešto lijeni, garant od dima
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
neznam na kojoj povrsini bi to fkt bilo zakonski, ali uvijek se moze zamoliti vlasnika garaze, ograde, kuce ma bilo cega te ga pitati bi li mu smetao grafit. to je jedan od legalnih nacina:icon_lol:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma previse se tripujete. Mi samo moramo da se ogradimo oko nekih stvari. Jebote pa cjeli balkan je isaran svakakvim glupostima. A Ramona bice jos nagrada alien se jos nije javio a od njega ocekujemo nesto jos ljepse. Takodje treca nagrada najvjerovatnije pakovanje ******* rizli sa vutra znakom.
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
opa... nazalost meni u zadnje vreme netreba tolko rizli... jbg...
ja neznam gde cu pre da potroshim pare... joj... na muke me stavljate... xD
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
eee. ako n pandurska kola iscrtam vutra.org to je definitivno high skor... možda bude automatski reklama i u novinama :D zajebavam se normalno i neka to nikome nije palo na pamet....

 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
terrible je napisao(la):
eee. ako n pandurska kola iscrtam vutra.org to je definitivno high skor... možda bude automatski reklama i u novinama :D zajebavam se normalno i neka to nikome nije palo na pamet....


Do sada najorginalniji post u ovoj temi... za ovo bi automatski dao
bar 2. nagradu :thumb:
ali ozbiljno,nemojte to radit jer će nam se karamarko i kompanija najebat
svega živog :p

:maryjane:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
uuu super.. nagradna igra, a i posljedica iste je da ce nas bit vise na forumu!

neka neka.. zajedno smo slozniji i jaci.. nek se cuje i nas glas.. makar zasad iz bunara :icon_lol:
 

NOVA

Banned
Banovan
05.09.2008
20
0
0
34
ja... xD
ispod mosta, pali booksnu, sprej u ruke... i neka charolija pochne...
avaj...nemam kintu za sprejeve... ;(
kod mene ovo belo ***** pada li pada...
ako ovako nastavi nece se otopit do leta majke mi... :):lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.