[NAGRADNA IGRA] Naj naj Vutra.org grafit!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Napokon nova nagradna igra. Jedan od sponzora se vec javio a ostale ocekujemo sa jos boljim nagradama. Bice ocjenjena tri najbolja grafita koja prikazuju Vutra.org na mjestima koja ne skrnave kulturnu bastu vase drzave. Stare zgrade, privatni posjedi, poslovni prostori i spomenici ne dolaze u obzir i korisnici ce biti diskvalifikovani. Ovo nije takmicenje sharuckanja i nadam se da ce nesto lijepo izaci iz svega ovoga. Grafiti ne moraju biti radjeni na mjestu. Mozete uraditi shablon kuci pa samo ucrtat. Sto se toga tice nema ogranicenja.


Za sad jedna od nagrada je od naseg veoma dragog sponzora Smoking Gear

https://forums.vutra.org/ads/www/delivery/ai.php?filename=smokinggear.gif&contenttype=gif

Extra tall acrylic ice bong. Just add ice for a cool, smooth smoke.
Visina: 61 cm.!!!

ACRYLIC_ICE_BONG_490784d243df2.jpg



Bice jos nagrada cekamo da se jave i drugi sponzori. Ovaj topic ce biti dopunjivan redovno i ocekujem da svi uloze barem po neku ideju!!! Nagradna igra se zavrsava kad skupimo odredjeni broj grafita od razlicitih clanova. Koliko tacno jos ne znamo i nadam se da cete svi pomoci da taj broj odredimo. Ukoliko nekom ne odgovara bong kao nagrada mozemo srediti da se dobije nesto od istog sponzora po slicnoj cijeni. Zivjeli!!!!!!!



Nagradna igra se zavrsava 1 maja u 0:00!!!


Sto ce se ocjenjivati:


1. Kvalitet dizajna (gledano sa umjetnicke strane).

2. Kvantitet grafita (na koliko mjesta je korisnik napisao grafit). Ovo smo morali uvest jer ruku na srcu mali broj nas ima umjetnickih kvaliteta.

3. Originalnost lokacije grafita (vazno je da ne narusava kulturnu bastu vase drzave).

4. Velicina grafita.

5. Sve u svemu najvise ce se ocjenjivati trud.




Srecno!
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Genjo ovo je super, evo ljudima malo zanimacije....
Najbitnije je da su sponzori dobre volje, nemoraju nagrade biti bog zna sto, bitno je da se nest radi i
da se ljudi zanimaju....
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
možda pitanje i je glupavo (ja ne postavljam pametna pitanja)
jel more zid u dnevnoj sobi al u iznajmljenom stanu? taman nam je električar uništio farbu.
nažalost, nemam baš prilike ko prošle godine da montanama opušteno pusiktam po ruševnim fasadama predgrađa...
al pošto je stan unajmljen, to bi se onda mogla kontat kao neka gerila, jel da? :D
nije mi do nagrade, već mi se crta po velikim plohama...
ako nemože snaći ću se, al više će ga ljudi ovako vidjet nego neđe u nekom buđaku, škuribandi... itako to...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Svaka čast na inicijativi, nažalost ne mogu sudjelovati jer sam totalno slikarski antitalenat, ali pitam legu koji crta grafite možda bude zainteresiran
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
zanimljivo..Šamane kakav antitalent,ova bodljikava kiturina zrači umjetnošću!:vb_whip:
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
38
Vutragenjo je napisao(la):
Ja kazem sto da ne. Ne znam sto drugi misle o tome. Samo da pise Vutra.org jer ne bismo sad bilo kakve grafite ljudi da slikaju pa govore da su njihovi.

naravno. to je custom-made grafit/zidna slika/mural. ja nisam niti ću ikad biti plagijatorica, ne ide mi na čast! zapravo... iznimno je uvredljivo! ali svaćam šta si tio reć.
naime, moj zid je spreman, mičem kauč večeras i zacrtavam sve na papir. i onda postam skicu. njehehe. taj bong je tako moj ;)
al vidi ti, dogovorite se jel može, da ne zaserem tu gazdarici pola zida s nekom zelenom bojom :costumed-smiley-027
 
01.02.2009
0
6
0
38
jbg ako nije na papiru nema nis od toga xD da pocnem sarat po zidovima sobe, tad bi me vec proglasili ludom, a ovak se drze da je to prolazna faza...
u svakom slucaju extra ideja i svaka chast...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ne pišeš pravilno :vb_whip:
sjeti se natali što bi bacala hedove a prodavala sjeme
majkumu
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
sto ako pise vutra.org napisano nelegalno na zidu na kojem se nesmje sarati?...jel moze to stvorit probleme vama kao organizaciji?
al ne govorim o unistavanju neke kulturnog stambenog objekta nego o zapustenim zgradama koje su isarane do bola vec...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
O tome sam i ja razmisljao zato smo se ogradili sa recenicom:


Bice ocjenjena tri najbolja grafita koja prikazuju Vutra.org na mjestima koja ne skrnave kulturnu bastu vase drzave. Stare zgrade, poslovni prostori i spomenici ne dolaze u obzir i korisnici ce biti diskvalifikovani.
 
13.02.2009
10
0
0
34
Ej evo neko pitanje. Nisam uhvatio kad završava igra. Dal je ikako moguće nacrtat samo na papiru jer sam kratak s lovom a skupi su sprejevi. Nemam ni za svoje stilove...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.