[Nagradna Igra] NajNaj Video snimak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
10.10.2010....10h10min :spliff:

250px-Peace_symbol.svg.png
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nesto sam razmisljao. I bilo bi super da odradimo snimak o sta mi to stvarno pusimo kad kupimo kod dilera. Cime se to prska. Odakle stize. Neka albanska djeca to tamo sjeckaju. Ja znam da ima vas koji uzgajate ali mnogo mnogo je vise ljudi koji kupuju te nemaju izbora. Nekad kad probas nesto brate znam odmah da to nema veze sa ganjom. Bio bi dobar neki video snimak vutra.org istrazuje sta je u nasem dimu. :) nije bas jednostavno ali eto cisto da izbacim ideju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito
03.07.2009
1.740
2.317
188
Iako vise ne boravim toliko cesto na ovom forumu nit sam vise u ovom "vutra" diru, po meni je nagradna igra trebala biti malo preciznija, tj. definirat smjernicu u kojem bi naj naj video isa, ovako mi je to sve nekako "bezveze" bez glave i repa, tipa ubacite sta vam padne na pemt i ucestovat cete....mnogi se nece sloziti s ovim al to je moje misljenje,,,,u svakom slucaju, s nagradnim igrama ne treba prestat, vec ih treba biti sve vise i vise ;)...pozdrav!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Tropico je napisao(la):
Iako vise ne boravim toliko cesto na ovom forumu nit sam vise u ovom "vutra" diru, po meni je nagradna igra trebala biti malo preciznija, tj. definirat smjernicu u kojem bi naj naj video isa, ovako mi je to sve nekako "bezveze" bez glave i repa, tipa ubacite sta vam padne na pemt i ucestovat cete....mnogi se nece sloziti s ovim al to je moje misljenje,,,,u svakom slucaju, s nagradnim igrama ne treba prestat, vec ih treba biti sve vise i vise ;)...pozdrav!


Ja sam se bojao da se mora razvuci na sto vise ne bi bilo vise od dva videa. Fora je da gledamo snimke pa sad kaki god bili samo da ih ima.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Možda bi bilo dobro da se nagradna igra produzi do kraja miseca :D ....pocele su mi neke ideje padati na pamet u zadnji tren :p
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Tropico je napisao(la):
Možda bi bilo dobro da se nagradna igra produzi do kraja miseca :D ....pocele su mi neke ideje padati na pamet u zadnji tren :p

Nije loša ideja :).Šta kažu ostali?
Možda nagovorimo našeg
231.gif
,......pa 'genjo malo razmisli o tome :)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ako ce dj trop da nas obraduje sa jednim pobednickim videom , moze :) . Inace , ne vredi produzavati mnogo , moz pokrenemo nesto drugo ako ovo vec ne ide ....