[Nagradna Igra] NajNaj Video snimak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uslovi:

1. Video snimak od 1 do 10 minuta bilo kakvog rezolucijskog kvaliteta. Moze i sa mobilnog nije bitno samo da je pokretna slika.

2. Moze da bude i flash ili neki slideshow.

3. Bitno je da bude originalan te da ne copy pastirate tudje i prijavite kao svoje. Neki od vas znaju editovat i u tom slucaju mogu se ubacit ponekad nedje neka tudja slika ili video odsjecak. Neko je uradio kompilaciju vutra.org foto galerije badova i slicno. Moze i to.

4. Snimak moze na youtube da se ubaci i ako ga youtube kojim slucajem ne primi javite nam pa cemo nesto smislit. Mada ni mi nismo ludi za golotinjom i perverzijama.

5. Na vama je da li cete prikriti vas identitet. Mi preporucujemo prikrivanje da kasnije ne bi bilo joooj skidaj baba me vidjela na internetu.


Kategorije:


1. Legalizacija
2. Medicina i marihuana primjena
3. Vutra.org
4. Upotreba marihuane (nemojte pretjerat sa glupostima jer nece biti objavljeno). Gas maske i ludosti napusavanja do komiranja necemo prikazati.
5. Growanje
6. Marihuana Humor


Nagrada:

Kao sto vec spomenuh nas novi sponzor EMGD nudi nagradu u vrijednosti od 45 eura. Medjutim nagrada nije toliko bitna koliko je bitno da se ismijemo i nesto naucimo. Svi imamo neke video kamerice pa ne treba to nista vrhunsko biti. Ukoliko se nekom ne svidja nagrda koju dobija pa nek pobjedi i pokloni je clanu kome je potrebno.



Igra se zavrsava 31 Oktobra u 24:00.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Osvajanje vrha,29.09.2010.[video]http://img203.imageshack.us/img203/13/mov00144.mp4[/video] ...uspješno :)

Jedino što svakih par minuta obliže 'papke'...:)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Spremicu i ja nesto ,bice ovo super
photosmile.gif
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
VenloNL je napisao(la):
Osvajanje vrha,29.09.2010.[video]http://img203.imageshack.us/img203/13/mov00144.mp4[/video] ...uspješno :)

Jedino što svakih par minuta obliže 'papke'...:)


Hehe vrh! Jos kad bi nakacili vutra.org na te snimke to bi bila super reklama jer cini mi se da ce biti zanimljvih kompilacija.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
SiD je napisao(la):
Genjo do jaja je ovo... :thumb:

jel do jaja? hehe ajde vidjecemo za sad vec poceli da stavljaju sto je super jer mozemo da uzivamo malo duze osim da bude par snimaka zadnjih par dana. Htio bih napomenuti da jedan clan moze i vise snimaka da ostavi. Nesto cemo vec smislit koji od vise snimaka ce ici na glasanje.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ja protestujem protiv ovoga , ovaj napravi neki flash animaciju za koji k u r a c ono stvarno , i tipovi koji su admini upoznati su slaganjem i drugim videoglupostima tehnikalijama .

1.Šta se gleda : estetski izgled
obrazovni karakter
humor
ekspresija


Da li je jedna komponenta važnija od druge i zašto, dali je ovo subjektivno procjenjivanje s ljudima koji znaju raspoznati ove kategorije ili su to samo urokani stoneri koji gledaju "kiroprosviro" jer im je to vrhunac humorističnog videoamaterizma na koji se smiju i belje 3 sata ili objektivo? Da li osoba koja je imala ideju i napravila video i nije upoznat s editiranjem video zapisa ima manju šansu od nekoga koji napravi flash-fotoshop-crap-tehničku kompleksnost?

 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Mislim da je došlo do nesporazuma, imam drugi video, ovo sam napravio, naravno, ako se svi slažu da bude kao intro u svaki filmić.. Ako ne, oke. Stavit ću download link za to ako želite. ;)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
CAM je napisao(la):
Ja protestujem protiv ovoga , ovaj napravi neki flash animaciju za koji k u r a c ono stvarno , i tipovi koji su admini upoznati su slaganjem i drugim videoglupostima tehnikalijama .

1.Šta se gleda : estetski izgled
obrazovni karakter
humor
ekspresija


Da li je jedna komponenta važnija od druge i zašto, dali je ovo subjektivno procjenjivanje s ljudima koji znaju raspoznati ove kategorije ili su to samo urokani stoneri koji gledaju "kiroprosviro" jer im je to vrhunac humorističnog videoamaterizma na koji se smiju i belje 3 sata ili objektivo? Da li osoba koja je imala ideju i napravila video i nije upoznat s editiranjem video zapisa ima manju šansu od nekoga koji napravi flash-fotoshop-crap-tehničku kompleksnost?


:signs054:

Opusti se čovjeće FFS
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Jer uvjek isti osvajaju nagrade a da dadnete općem puku priliku , i ako je nagradna igra genjo trebao si odgovorit na pitanja da bi usmjerio ljude , ja neznam nit šta bi snimao a još da dadnem za prijavu....

:eek:hno:
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
shavatio sam da je slobodna tema i da glasanjem kreativnost i originalnost pobedjuje..

prvi snimak dobar,drugi zanimljiv pokusaj...ideje se radjaju...

videcemo se jos:)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
CAM je napisao(la):
Jer uvjek isti osvajaju nagrade a da dadnete općem puku priliku , i ako je nagradna igra genjo trebao si odgovorit na pitanja da bi usmjerio ljude , ja neznam nit šta bi snimao a još da dadnem za prijavu....

:eek:hno:
...kako volim kad se pojavi neko i use*e sve...ti bi,al ne znaš kako
2yy708y.gif

Jeble te nagrade,to je samo da stvar bude zanimljivija,a natjecanje bi trebalo bit čisto iz zabave i gušta...
A ja sad zbog toga što je krenulo u ovom smjeru više nemam ni volje
voodoodoll_2.gif