Nagradna Igra: Osvoji Vutra Majicu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
RedSh nagraduje!!!

Neki znaju neki jos ne- izradujem hand made majice.
Odlucila sam jednog od vas nagraditi Vutra majicom i posebno za tu priliku napraviti jednu.

Mogu sudjelovati svi pod uvjetom da ostave po JEDAN post ovdje.

Nagradna igra pocinje od danas pa sve do 17. 05. imate skoro mjesec dana da se prijavite. Nagradnog pitanja nema samo pustite jedan post.

17. 05. u 20.30 UZIVO na Shoutboxu moci ce te pratiti izvlacenje sretnog dobitnika. Dobitnik ce biti obavjesten putem Pm-a o preuzimanju nagrade.
Izvlacenje ce se izvrsiti na staromodan nacin: popisivanje svih vasih imena na zasebne papirice i sve to u bubanj i moja ruka ce izvuci jednog od vas.
Da bi stvar bila korektna kraj mene ce biti posteni promatraci: Pas Buba, Macak Mrkva i papige Ptica i Čvorna, tako da nema varanja :icon_lol:

Jedinio bi zeljela zamoliti sve koji se zele igrati-Ne zelim da majica dode u krive ruke tj. ne zelim da ju osvoji netko ko je nikad nece obuci. Zato bi zamolila da sudjeluju samo oni kojima bi ta majica nesto znacila i ucinila ih sretnim:sun2:

Let the games....:bis:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Svetilist

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Ne želim da učestvujem u igri,samo ti hoću reć da ti se divim.Stvarno,iskreno ti se divim bez zajebancije,svaka ti čast!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vanzemaljac je napisao(la):
Ne želim da učestvujem u igri,samo ti hoću reć da ti se divim.Stvarno,iskreno ti se divim bez zajebancije,svaka ti čast!


Jedan manje...hehe

Prijavi mene pa da zatvaram post....HEHE....ODLICNA IDEJA!



p.s. znamo li sto ce biti na majici?
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
U u u u uuuuu
pick me, pick ME!!!:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

hihihi...mala :*

P E A C E !:maryjane:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Vanzemaljac je napisao(la):
Ne želim da učestvujem u igri

Ma nije da ne želim,nego znam da ovde ima puno mlađih ljudi kojima bi vjerojatno ta majica više značila nego meni,a garant bi mi dobro stajala.No ipak odričem se te mogućnosti i dajem šansu mladima.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Vutragenjo je napisao(la):
p.s. znamo li sto ce biti na majici?

pa mislila sam raditi onu sliku koju ste stavili na Vutra majica topiku, tip sto pusi drogu:icon_lol: crno/bijela varijanta...pa sada ako netko hoce nesto drugo moze da bira, u tome je car ove igre, svatko moze da trazi sta hoce...your wish is my command:bis:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A Red, Red, stvarno si legenda ;)
Šta je je,... legenda si ;)

I'm in too.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
RedSh je napisao(la):
pa mislila sam raditi onu sliku koju ste stavili na Vutra majica topiku, tip sto pusi drogu:icon_lol: crno/bijela varijanta...pa sada ako netko hoce nesto drugo moze da bira, u tome je car ove igre, svatko moze da trazi sta hoce...your wish is my command:bis:



Super izace bolja verzija za koji dan. Ustvari nastavak "stripa" :))
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ev' da se i ja "tuspasim" :) LOL mada sam ja "kurate" sreće... :) al' haj hehehehehhe
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
35
mala svaka ti čast na trudu i svemu..to se cijeni.......P.S.neko je nekad rekao sve su ledende mrtve heh.al ne stvarno ja sam za.....let the games begin and let the best one win..........mislim da se ovo čak i rimuje heh:sun2:
 
08.10.2006
43
1
8
36
Evo ja obecavam da cu je nositi dok se ne ubudja na meni, znachi dok ne izbledi, a kad izbledi onda cu videti shta cu sa njom, ali necu je baciti :)
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
i ja bi htio da se moj nick nadje u bubnju

hvala na šansi i dobroj volji RedSh. bravo
 
14.12.2006
33
2
0
super fora ,nema sta bilo bi super da mogu nekako dobit majicu za recimo 150 kn kad me izvuces he he ,pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.