[NAGRADNA IGRA] Prica Nove Godine!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Prica nove godine je eto osvanula. Svake nove godine ocjenjujemo najbolju pricu ili ti dogodovstinu. Bila ona istinita ili ne, bira se najbolja. Ukoliko zelite da ukljucite vanzemaljce i to moze ali budite sam svoj ziri.

Nagrada? Ma ko da je bitna nagrada samo da se ismijemo i rasplacemo. :)

Eto barem da dodjelimo poseban rank ispod onih listica kod username-a koji ce reci nesto tipa "najbolja novogodisnja prica 2009" (slikica kao listici). Nije puno ali lijepo ce to izgledat. Sa nekim bozicnim travkama i ko zna mozda jos nekim nagradama.


Makar bila i jedna prica ta ce dobiti. Samo jedan uslov...prica mora da bude o novogodisnjoj noci/danu. Tu je i Shaman Shandor tako da je konkurencija zestoka.


Igra se zavrsava 11 Januara uvece oko 23:59. Onda slijedi glasanje i to je to. Ne mora to da bude nesto strasno zanimljivo. I najgluplje stvari se mogu zanimljivo napisat.


Sretno ljudi u Novoj!
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
poceo sam se sredjivati da zakolendam s prijateljima malo i zub sam nedavno izvadio pa me jako bolilo i nisam bolove mogao umiriti i jbg..ostani doma lezi i miruj lego al nemogu lezat tek je 8 sati idem za kompjuter zaigrat call of duty 2 multiplayer kad nestane struje komp zabloka izgasi se i dodje struja nakon po ure kad ono steka ne radi tipkovnica donesem drugu tipkovnicu sve radi kad ono udjem u igru vaja tipkovnica ne radi mis i nemogu izac iz igre i tako sam poludio izgasio komp i poso lec gledo sam elektru i tako zaspo sam prije 9 30 eto vam moje nove godine usput kad sam palio jutros komp nis mi nije vajalo al eto ipak sam napravio nekako pa eto radi nadam se da je vasa nova godina bila bolja od moje jer je ovo katastrofa bila...sretna vam nova...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
za dlaku da nisam proslavio novu sa intervenjacima u buxi:lock::smileysex: bila bi to odlična fešta:D al ajde, dokaz da ako se ispričaš i ako si ljubazan da većinom imaju srca...čak i nakon šta te love:icon_biggrin::181:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
ovako pocinje moja novo godisnja pustolovina...ustajem se ujutro 8h najedem i razmisljam o jednoj curi kada sam se dobro najeo znao sam da sam napravio dobru podlogu za cugu i odlazim s ekipom na biljar tu pada 1 runda 2 treca i kazem dosta jer da smo tako krenuli nebi vidio voziti doma (mada sam tek polozio) vec 12 sati ala a mi nista nismo spremili jer slavimo novu kod mene...trka zbrka odlazimo u soping i stizemo naknap jer su radile do 3..5h : ekipa nesprpljivo zovka me svakog trena i nikako da docekaju 8h da pocnemo s slavljem (mada smo od rane zore poceli)..reko sam im da cemo sada bas poceti jer ko ziv ko mrtav do 8 i tako je bilo ekipa je pocela lagano ja sam oso po cure i kada sam se vratio poceo je dobar drnc....cuga,cuga,cuga,pljega,cuga,cuga...i onda je doso presudni trenutak jedva stojim a tek 9 sati pokusavam doci sebi a kolega postavlja lajnu spikija a ja kao dobar decec nisam mogo odoljeti povucem jednu lajnu i poslje toga me nesta oduzelo da vise neznam zasebe i niceg se ne sjecam . . .malo oso odrijemat da dodem sebi . . . :maryjane: (SAM MALO PAUZA UMORIO SAM SE BRB PLJUGA) . . . di sam stao ono aha da,dolazim sebi oko 2h i ulazim ponovo di ekipa slavi ulazim ko narodni heroj svi dotrcavaju pocinju me ljubiti i cestitati novu godinu a ja sav zbunjen kazem: sta je vec nova godina :hehe: (nemojte piti ako vam skodi al jbga ja sam moro) ...2.30min :eek:stavljam curu s kojom sam bio 10mj i nakon par minuta zove me nova ljubav iz mojih snova i tako se zaljubio odma (mada smo oboje htjeli biti skupa nekad davno). . .i sav sretan dalje nstavljam piti bez obzira sto me glava rasturala...i svi su zaspali za stolom a ja sam otiso doma a u glavi nije bila zima nego mi je bilo rpoljece (iso doma a doma slavio hehe ta mi je dobra) :)

p.s : prica je ispricana po istinitom dogadaju :) hehe stigle mi danas sjemenke iz nirvane yeeee konobar runda za cjeli forum :maryjane: (oprostite na gramatickim greskama jbga imam 1 iz hrvaskog hehe )
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Pa ovako,
Ulazimo u diskoteku, bas gruva po grudima dok polako prilazimo šanku. Naručuje svako svoje piće i razočarano gledamo u količine koje daju, tu smo se blago razočarali ali gledali smo da nam to ne utiče na provod. Polako se zagrevamo :drink: ali nedovoljno brzo pa smo zato ponoć dočekali polu-pijani.Krećemo na drugi stejdž, gde je malo tvrđi zvuk i opuštenija ekipa, naručujemo šotove tekile, pa po jedan viski. Tu već počinje da nas malo drma

:happy031:

Opet uzimamo po još 2-3 shota i koji viski, ali opet nedovoljno. Naručujem neki koktel i to je samo bio BUM u glavi, sve se okrenulo oko mene, to je to kažem sebi, vraćam se na prvi stejdž a tamo moja omiljena stvar, gruva bas, svi ga osećaju, igraju, deru se, a i mi se ne provodimo ništa manje! Izlazimo napolje, palimo :joint: , odličan outdoor skunkić nas diže u nebo, ego se skroz gubi, totalno se opuštamo i vraćamo se nazad da još đuskamo. Opet kreće svima dobro poznata stvar i samo igramo i zajebavamo se kao da smo jedini u klubu, smejemo se glupostima, osmeh do ušiju, ulazim u ženski wc, pričam nešto sa njima, pun wc riba, nisam mogao da se okrenem. Odlazim za šank, još jedan koktel, još više me digne, ovog puta sam poludeo skroooz, vraćam se nazad, moji gruvaju viski, DJ rastura još više :b_cyclops: izlazimo napolje opet nas trojica bez ikakve jakne na minus 10 da kupimo neki alkohol(??), šetamo podosta na onoj hladnoći i nađemo neku trafiku gde sam uzeo pola litre vinjaka i sok, sabijemo to na brzaka, i to nas poprilično izudara.Vraćamo se nazad, srećemo društvo iz srednje, sa njima se izljubimo, ulazimo u picerije i prodavnice, čestitamo svima novu godinu i nazad na :joint: totalno nam napravio haos u glavi, uzimam jaknu, izlazim napolje ne znam zašto, i istripujem se da treba da jedem, zovem jedan roštilj koji je prilično daleko al ne javlja se niko pa krenem ka drugom, koji je isto daleko. Dosta sam pešačio(sve vreme sam sam ovde), ali nisam ga našao jer su me razni ljudi upućivali na sto strana, vraćam se nazad, zovu me moji da dođem kod stare škole da popušimo džoint.Usput svratimo do ortaka u palančikarnicu da vidimo neke ribe koje je obećao, kad tamo neke dve babe bleje. Ulazim unutra, dolazim do nekog separea, vidim sombrero, stavljam na glavu i izlazim napolje sasvim opušteno kao da je moj, totalno nesvestan i ostatak večeri idem sa njim na glavi kroz grad. Opet ulazimo u objekte, svima čestitamo NG i krećemo na :joint: popušimo i njega, čukne nas i krenemo ka gradu opet da se vidimo sa još nekim društvom. Mi motamo, i čekamo njih da dođu taksijem sa neke žurke. Svi na okupu, pali se buxna u sred grada, svi srećni, svi zadovoljni :D :wave:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Priča bi bila daleko zanimljivija da te našao lik čiji sombrero si popalio.

Da ne oftopičarim, novu proveo doma, upozorili me oko 12:30 da je prošla ponoć, izašao van, ispalio dvije kutije raketa, vratio se doma, udario po sarmi i na spavanje. Nisam popio ni kap alkohola, ujutro se probudio čio, veseo i zadovoljan ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Nas su istjerali iz birtije oko 3-4-5?
jer smo pljugali gens... sto kao nismo smjeli
dobro bi bilo sve da u prici nije blio 10ak pljugi koje smo spalili do tada u bircu
a gazda tek skuzio kad je frend smoto cistu
i doso do gazde na sank, poceo mu se smijat i puhat dim u facu heheh
pa onda kao: sam vam reko da ne smijete tu pushit blablablallalal

srecom, postoji jos birtija po zgu pa prica tu nije zavrsila heheh
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Hehe... Ja bio kod ortaka i bilo je otprilike ovako: motanje džointa, gledanje House-a, motanje, gledanje još House-a, motanje, igranje PES-a, motanje, srećna Nova godina, motanje, gledanje TV-a, spavanje, motanje (u 5 ujutru kad je upao ortak), spavanje, buđenje ujutru, motanje, doručak, motanje, odlazak kući :D

...naravno, posle motanja smo džok i pušili inače bismo sad imali jedno 15-20 komada :D

Ujutru, slično kao kod bongasha - čio, veseo i zadovoljan ... bez alkohola je lepše :)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
mogla bi komotno kopij/pejstat tvoj text i izmjeniti jedino Dr. housa sa filmovima koji su se vrtili na tvu :)) i presjecanje radi gušta Tequilu zlatnu sa narancom i cimetom...mmmmm ali nista pijanke radi vec nazdraviti.

radila i neki spejs kejk koji ne lose uspio samo ajmee..sto to zombija radi od tebe to je cudo :)))

sve u svemu laganezze uz dobro drustvo glosijevo i fine mahune, pfff di bolje :)
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Marko Sliskovic i Petar Kazanegra rade na autobuskoj stanici Kotor zajedno vec 7 godina,Marko je stariji i vec se navikao na sve `prednosti` strazarskog posla za razliku od mladjeg kolege.Njihova nocna rutina sastoji se iz opreznog mimohoda pored trosnog voznog parka Kotorskog autoprevoza i obilaska upravne zgrade firme.Veceras je 31. decembar,jedan od par datuma u toku godine koji ovaj grad digne iz hibernacije.No dosta je Marku i praznika i novih godina i doceka nacionalnih sportskih timova on samo zeli da se noc
zavrsi,da u 6 h zakljuca kapiju na ulaz u krug firme i odspava par zasluzenih sati.No vec u 22 sata vidio je da stvari nece ici tako glatko.Dok su on i Petar ispijali ko zna koju kafu po redu,s parkinga zacula se lomljava.Pogledali su se dvoje kolega na tren i istrcali iz zadimljene prostorije.Na parkingu su bili za par sekundi i imali su sto vidjet.Grupica od oko 5-6 snaznih mladica uveseljavala se sa djevojkom ne starijom od 20 godina.Njihove konstitucije govorile su da se vjerovatno porijeklom sa sjevera ove male drzave.Djevojka je bila gola,kao od majke rodjena...Pomahnitali dripci slomili su staklo od firminog Caddy-ija i napastvovali djevojku naizmjenicno.Marko je znao sto mu je ciniti...Sluzbeni CZ pistolj u Markovim rukama zaprijetio je nasilnicima.`Odstupite od djevojke!`,bilo je prvo sto mu je palo napamet.Djevojka je drhtala kao prut.`Petre bachi joj jaknu neka se zgrije i vodi je u zgradu.`Bez pogovora Petar odvede smrznutu djevojku u njihovu prostoriju.
`Stari,bachi taj pistolj da ti ga ne zabijem u guz`cu` dreknu vidno pijan neko od momaka.Drug do njega izvadi pistolj...Marko je morao reagovati brzo,morao je ici do kraja...Odjeknuo je parking kotorskog autoprevoza,mladic se prostre na pod kao vreca.Markova drhtava ruka ciljala je tacno u glavu.I bio je precizan.Ostali nestadoshe put zidina starog grada.
`Sve sto sam htio je da dodje tih prokletih 6 h`,izjadao se Marko inspektoru kotorske policije.Na njegovom toki vokiju culo se-Srecna Nova 2009 godina!-
Dispecher je bio u slavljenickom rasplozenju.



Toliko od mene...
 
04.09.2008
22
0
0
45
....zašto sam sad ovdje ušao, hm, err, čekaj bio sam krenuo od, ustvari....možda.....samo malo....
svjetlo od neonke u tom hladnom hodniku je lagano zatreperilo i to me podsjetilo na nešto i skroz odvelo misli u nekom drugom pravcu. Sjetio sam se onih kompjuterskih igara iz prvog lica, ono kada vodiš nekog tajnog agenta kroz neke građevine i uvijek u nekim mračnim hodnicima neonke moraju negdje treperiti. Volim to. Taj neki mračni, mistični ugođaj. Godinama nisam igrao neku igru.

Koja sam ja budala, stojim ovdje, već ni sam neznam koliko i o čemu razmišljam? O neonkama koje trepere u mračnim hodnicima. Ništa, idem gore, možda ću se sjetiti po šta sam došao kad se budem vraćao. Tišina, totalna tišina, a ipak lijepo zvući. Čujem jeku svojih koraka i svakakve sitne detalje, kao pucketanje prašine i mrvica pod nogama koje čudno odzvanjaju.

Smijem se sam sebi, popeo sam se u glavni hodnik kuće i idem prema dnevnoj sobi, ustvari idem prvo pišati.
Sranje nekog ima u wc-u, lupam na vrata 'ajde izlazi', a ženski glas se čuje iznutra.
Naravno ženski glas, naravno. Idem van na dvorište, joj koja zimčuga, ali opet neka lijepa zimska atmosfera, potpuno drugaćija, sada čujem jako puno zvukova, puno više nego inaće. To mi je super.

Gledam u nebo, zvijezde, koje prostranstvo. Razmišljam koja sam ja u biti mrvica u tom ogromnom prostranstvu, malo zrnce pijeska koje će prvi vjetar odnijeti i više nitko neće znati da je uopće i postojalo.
Razmišljam možda netko isto tako sada gleda u nebo i razmišlja kao i ja.
Gdje sam to ja uopće, pored tolikog ogromnog svijeta, New York, London, Pariz, nemam pojma, a ja baš ovdje stojim u ovom dvorištu, na ovom malo komadiću kugle zemaljske i pišam.

Svi trće van iz kuće, cere se, puca se, wow, kako se glasno ćuje, ludnica.
Poćinje vatromet, to me uvijek fascinira, gledam, slušam, kao da traje beskonačno, stojim kao hipnotiziran. Blejim.
Ljubljenje, lažni osmjesi i želje. To mi je sve malo čudno. Ulazim u kuću.
Fino sam se namjestio na trosjedu, toplo, muzika, zadimljeno. Uživam.
Promatram svoju najbolju prijateljicu, znam točno kako i na koji naćin razmišlja, a ona gleda jednu drugu curu koja upravo priča neku priču koja joj se dogodila, ustvari uopće nemam pojma o ćemu priča, ali sva se uživila, priča glasno i maše rukama dok priča i skroz mi je zanimljiva. Sviđa mi se, a i promatram svoju prijateljicu kako isto u biti promatra tu curu i vidim da je i njoj to sve isto zanimljivo kao i meni. Čitava ta njena interakcija sa ljudima koji je slušaju ili se bar prave da je slušaju.
Ljudi su skroz zanimljivi.
Samo šutim i promatram i sve mi je nekako super zanimljivo, volim to, super sam se proveo...