NAGRADNA IGRA: Vutra radio traži pjevačku zvijezdu VOL.2 !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
HEMPATIJA.SI & VUTRA RADIO vas nagrađuju!!!

Prošle su skoro dvije godine da smo imali priliku slušati i uživati u glasovima našim natjecatelja iz prve nagradne igre Vutra radio trazi pjevacku zvijezdu.

Skoro dvije godine poslje, crv mi se ponovno zavukao duboko u glavu i počeo je da "kopa"...

stoga...

NAGRADNA IGRA!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drugi po redu, izbor za najbolju pjevačku zvijezdu Vutra radija održat će se 28.2.2014 sa početkom u 20:00
(moguce su odstupanja, 1h gore/dole)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAPOMENA!!!
SVOJE radove ne sherajte drugima dok nagradna igra ne prođe! Hvala na razumjevanju!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAGRADE , će se sastojati od 2 dijela!!

Nagrade za Vutra Pjevače:

SPONZOR: http://www.hempatia.si/
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Jutro otvorim forum i čeka me neka porukica, kad ono član foruma Gazimir šalje natjecateljsku pjesmu,

bravo za Gazimira i jedan veliki :thewave: !!!

osokoljeni i energični po uzoru na kolegu Gazimira, sa ljeve na desno Tropico, papa Romeo i Isan su odlucili napraviti čak i vutra video spot za pjevačku zvijezdu i tkao potaknuti i ostale sudionike da se prikljuce nagradnoj igri VRTPZ!!!

2:57 minuta power seed uhvacen sa podsmjehom!

https://www.youtube.com/watch?v=KeIINjsZY9s


bacite oko svako malo na podforum Vutra radio jer vas uskoro ocekuju vrijedne nagrade i svasta nesta sta mogu sad trenutno izlagati :D

UPDATE:

Natjecatelj br.1;

Gazimir - 'You're making me high' od Toni Braxtona,
Ostali, uključite se i osvojite neku od vrijednih nagrada :)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Evo par brzopoteznih ;)

BoS4M3X.jpg



fb8WqQE.jpg


RvvY9Dr.jpg



vl1awSM.jpg
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Bravo za kolegu HM... u zdravom tijelu, zdrav duh!

Izaberite neku od ovih ljepuškastih "reklama" i stavite je u svoj potpis te tako pomozite promociji sponzora HEMPATIJA.SI i vutra radio nagradne igre VRTPZ!

Stej haj!

:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Neće da snima i neće...još danas kupio novi mikrofon...sve napravljeno kako je tropi rekao ali ništa...emebu miša
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
olidoboli je napisao(la):
Neće da snima i neće...još danas kupio novi mikrofon...sve napravljeno kako je tropi rekao ali ništa...emebu miša
Vidim da si rijesio,ali moze nekom biti korisno. Evo ja sad pokusavam snimati i nije htjelo u pocetku,pa sam skontao da je na ovom programcicu mikrofon po defoltu smanjen na mimimum. Eto sitnica,ali hebe... ;)
EDIT: Zahvaljujem moderatoru sto mi je povecao sliku na potpisu. ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
http://www.youtube.com/watch?v=2LTLEVC-sfQ

Nemojte da vas navedeni primjer obeshrabri, ipak treba mnogo truda uloziti da bi se probilo do samih zvijezda.
Kako kaze jedna latinska poslovica, a koja je ujedno i zivotni moto gradskih macaka "per aspera ad astra" - slicu imaju i seoski macori koja kaze "kroz cicke do..cke" :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
03.07.2009
1.740
2.317
188
:).

Kolega Sid se tad bio ponudio za izradu loga, međutim zbog nedostatka vremena nije ih izradi oap tak oni majica nikad ne bjese. Izradio bih ja rado ali poznavanje nekih od softvera za obradu slika je malo iznad nule tako ako ikad tko uradi kakav dobar logo za na majicu baciti nek se javi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
03.07.2009
1.740
2.317
188
Jutros sma malo zapjeva prilikom najave koju radi Isan,

http://www.youtube.com/watch?v=d9TV-TVXEX4

Od mene za vas, 2 stiha...

Slušamo se večeras u 20:00