NAGRADNA IGRA: Vutra radio traži pjevačku zvijezdu VOL.2 !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Da i ja napišem koju glede natjecanja koje je uz hrabre kandidate odlično odrađeno

1. Gazimir - svakako za mene zanimljiv izbor pjesme, da je glas provučen kroz studijske filtere prešišao bi original
2. Sale82full - uloženo truda, pjesma je reklo bi se jednostavna ali traži rokerskog štiha, deračine i slično
3. Olidoboli - opuštena zajebancija:)
4. Sativa Diva - ovaj talent skriven u nježnom ženskom tijelu je definitivno razvalio svojim skrivenim potencijalom, glas apsolutno točan a vibrato nadmašuje mnoge profesionalce, želim "bis" u živo:)
5. VenloNL - Odlično, uživljen kao na bini!
6. No Joke - pretvorio se u pjesmu, dobar!
7. Avantura - Sonja, još ponekad samo, odvedi me tamo i ne daj da odem....
8. marihuana farmer - redemption nikad ne zvuči loše jer je ta uvijek od srca
9. Dr. Manijak - inovativno!
10. SIGGY - lijep glas
11. Asharak - kvalitetno, sviđam!

Eto, bilo mi je zadovoljstvo sudjelovati i da se malo čujemo:)
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.445
163
Zamolio bih takmicare koji su ostali bez nagrade da mi se jave na pm sa podacima da bi mogli da im posaljemo po neku mistery nagradu za ucestvovanje u ovoj nagradnoj igri ! Bice po neka lulica,grinderi i jos ponesto nadam se ;)

Stej haj !


p.s.Pored takmicara trebalo bi i Hebalist ,koji je dobio nagradu za najbrzi odgovor ,da se javi ako nisam zeznuo nick
 
17.01.2014
43
109
33
U6EE1Go.jpg



neznam zašto sam tako ponosan na sve nas, pa i na sebe zadnjeplasiranog...
valjda zbog nagrade i respecta...
hvala Vutra Radiju i svima ostalima...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sve nagrade koje je donirao sponzor su u rukama dobitnika ili su na putu da ih dobitnik dobije. Bilo je malih poteškoća što se tiće financija za slanje same pošiljke međutim i to je dobro svršilo. Zahvaljujem se osobi koja mi je izašla u susret i donirala dio sredstava za postarinu :)

Zahvaljujem se svima koji su sudjelovali u nagradnoj igri od vjernih slušatelja, voditelja, tehničkoj podršci i bla bla bla

Stej haj :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Haaaha, ovo ka da se desavalo prije 100god.!!

Samo bi tila nesto reci, za potpuno sretan zavrsetak!
Box koji san osvojila, radi kojeg je vecina i glasala za mene vjerojatno, a ne radi glasa ( :p ) jer ste mislili da će nesto izrasti u njemu, no nije, nažalost ali zato mu je puno bolje tamo di je otiša.. Box je proslijeđen dalje također jednom od natjecatelja i zaista služi svrsi! Etooooo.. :)


Voli Vas Sativa!! (znate to ionako.. )
 
17.01.2014
43
109
33
Venlo drži se originala :), iako ni ovo nije izvorna verzija, Toni je užitak za oči i uši, pogledaš li original vidjet ćeš, a ja sam samo jedan stari funky freak.

a za Sativu samo jedan stih iz ove pjesme:
you roll, i'll lick, and we can go flying into extasy, oh baby you and me..
light my fire, blow my flame, take me, take me, take me away! :)