Nagradna Igra: Vutra radio traži pjevačku zvijezdu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nagradna igra!
Izbor za najbolju pjevačku zvijezdu Vutra radija održat će se u razdoblju od 09.04.12-15.04.12!
( Dj-evi ne sudjeluju u nagradnoj igri. Prednost dajemo vjernim slišateljima i onima koji če tek postati slušatelji vutra radija!)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NAPOMENA!!!
SVOJE radove ne sherajte drugima dok nagradna igra ne prođe! Hvala na razumjevanju!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nagrade:

-Komplet 250w HPS (plug & play ako treba)

-Ostale nagrade
(ne znam koliko ni šta) će biti u iznosu od 500 kn ili cca 70 eura!
(Sponsored by Tropico)

Šta treba
? Sve što trebate je da snimite sebe dok pjevate svoju najdrazu pjesmu ( pod tušhem, dok trčkarate goli po brdskim pašnjacima ili dok pijani sa ekipom pjevate svoju najdražu stvar, nebitno!) u .mp3 formatu i posaljete je meni na pm do najkasnije 09.04.12 u 00:00!

Vaši uradci biti će predstavljeni na vutra radiju u udarnom terminu u razdoblju od 09.04.12-15.04.12 (kad točno dogovorit ćemo se)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se snimiti?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skinite Audacity programcic i instalirajte ga
1.File-Open-izabireti pjsmu koju cete pjevati!
2.Kao na sliki ispod izaberite Split Stereo Track


3.Odaberite mono kao na slici ispod za oba dva fajla!

Znaci mono izaberite za gornju i donju pjesmu!

4.


5.


6.


Kad ste to sve podesili, kliknite na pocetak donj pjesme i poslušajte ju! Ako se glas stišao, ako je glas kao glas covjeka koji je u bunaru, ukoliko je drugaciji nego orginal to je to. Nemoguce je izdvojiti samo glas!

Znači nesto se dogodilo, ne znam ni sma kako ali ste uspjeli. OK! Sad ponovno stisnite na drugi fajl odmah na pocetak i pritisnite ikonu RECORD (vidjet cete je u alatnoj traki, promašit je ne možete) i počnite pjevati! hihi
Kad završite stisnite STOP pa otiđite na File- Export selection- i sejvajte ju!

Pjesmu uploadajte na neki sharing sajt ili rpeko dropboxa!

Ukoliko imate nejasnoće javite se u ovu temu!

Drugi nači nda se snimite je isto preko Audacity-a ukoliko ne zelite pozadinski vokal skinite instrumental verziju vase najdraze pjesme koju cete nam pjevati snimite i to je to!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fajl možete uploadati na
2shared - file upload and sharing
MOLIM SVE SUDIONIKE DA PJEVAJU GLASNO U MIKROFON!

Prihvatite izazov i možda baš vi osvojite komplet250w hps ili neku drugu nagradu!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Neka se malo slušatelji obraduju....mi i onako imam sve šta nam treba ;)!

Dragi slušatelji pišite nam jeste li ZA, što bi uz hps htjeli jos vidjeti na regalu nagradnih igara u iznosu od 500 kn....moze i vise njih? itd...
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
PROBILI SMO LED!

Pochetnik - Tehnološki hendikepiran
!

Momak se potrudija i posla mi je prvu stvar za ovo natjecanje!
Pošto si prvi dobiješ besplatno vutra majicu kad se SID baci na posao!

Ajmo i vi ostali....nema đabe ni u stare babe!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Nagrade za sudionike :

1. 250 w hps komplet (korišten u samo 1 growu, kao novi)



2. Bong Black leaf + Dječaci - Istina



3. Ebi 20 mjerač temperature sa sondom (tržišna vrijednost 50 E, korišten jako malo) + TBF - Pistacio metallic



4. SVI sudionici u nagradnoj igri na poklon dobivaju Majicu sa vutra radio logo-m! (čekam SID-a da riješi dizajn a onda kad isprintam prvu majicu okačim ju)

Ako ovo nije dovoljno da vas pokrene, ako ste toliko ljeni za odvojiti par minuta i ne osvojiti ništa razmislit cu da na lager stavim i svoje tijelo na jednu noč spolnog opčenja nad njim! :rofl:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SVI registrirani članovi vutra foruma mogu sudjelovati u ovoj epskoj, mitološkoj nagradnoj igri! Pogotovo vi noviji članovi koji ste mozda malo više sramežljivi! Odvažite se i možda ste baš vi sljedeća vutra radio pjevačka zvijezda!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
"..... bila mama kukunka, kukunka, bio tata taranta, taranta, imali su maloga juju.........."
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pjesma moze da bude autorska ali moze da bude i tipa karaoke.....ugl trebala bi biti kakva glazbena podloga i ofc VAŠ glas! :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Dobili smo i drugog sudionika u nagradnoj igri, član foruma Nisam Ja sa svojom pjesmom DROLJE...

Pochetnik - Tehnološki hendikepiran

Nisam Ja - Drolje

ovo su ujedno i autorska djela a da će biti hit na vutra radiju to sigurno!

Čakamo ostale sudionike! Join US!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
3 sudionik je TU!

gedza - ružica si bila !


............................................................................................

Pochetnik - Tehnološki hendikepiran
Nisam Ja - Drolje
Gedza - Ružica si bila

............................................................................................


Čekamo ostale sudionike!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
4 sudionik je tu!
---------------------------------------------------------
Etajglecha (bivši Glupson) - More then words
---------------------------------------------------------

Pochetnik - Tehnološki hendikepiran
Nisam Ja - Drolje
Gedza - Ružica si bila
Etajglecha - More then words

---------------------------------------------------------
Vutrić, bud_man čekam vase prijave!

Jos barem 2 i mozemo krenuti u muzikalnu virtuoznost ovih odvaznih momaka!