[NAGRADNA] Najbolji novi tutorial, step by step

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ti si najavi nekakav tutorijal vezan za trening, ne kazem da su postojeci losi,ali u njima se ne opisuje kako doci do biljak koje izgledaju kao tvoje :D recimo kao tvoj Lemon skunk. Ja bih licno bio i odusevljen,i zahvalan ako bi ti srocio jedan pun detalja, i adekvatnih fotki, tutorial o treningu. Rijec se mora postovati :) Kod nas se kaze, a ovo se NE ODNOSI NA TEBE, ALI ETO MORAM DA KAZEM " covjek se drzi za rijec,a vo za rogove " ;) Naravno da mi ne pada na pamet da mentora OC svrstam u taj rod zivuljaka :D OC drzimo te za rijec,mi vezasi pogotovu
Slozit cu nesta da nenavucem gnjev foruma:idea:Nemora to biti u sklopu ove nagradne igre..moze i poslije ;)
a sada se vracam
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
:respect: Samo ga ti slozi do nekog 15 maja, tada je odpilike outdoor uveliko poceo....a i tada je pravo vrijeme da se pocne sa stipkanjem,vezanjem,kidanjem i ostalim sado mazo tehnikama :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Moze li se napisati tutorijal na temu " sedamdeset i dva dana sranja :) '

i da mi neko pomogne gdje da to objavim kao novu temu.

Slike ce biti namjestene (citaj : ne photo shopirane ) samo namjestene :)

Kamera je slaba (iSight 8 MP iPhone 5S) pa nemojte zamjeriti ako bude malo slika :)

Je li dovoljno 7 slika ?

Hvala na pomoci

Tutorijal ce biti objavljen do 31 marta :)

Tj. do 01 Aprila aBd :)

Hvala
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
@ Tarzan

Tutorial (posuđenica iz engleskog jezika očuvati, održavati, njegovati) u žargonu označava upute u kojima se rad i funkcija korak po korak objašnjavaju.

Tutoriali su obično pisani od strane iskusnih korisnika. Metoda je prenošenja znanja za svladavanje i usvajanja novih znanja i vještina.

~ Wikipedia

Ono sto sam ja zamislio spada u kategoriu TUTORIAL po Wikipedia i po vasim pravilima nagradne igre :)

da ja privedem to kraju sutra prekosutra pa Administraciji foruma posaljem predlog teksta ,pa da objavim temu ako bude zadovoljila pravila ?

Moze li tako ?
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
Odustajem od tutorijala,necu da bude to sfusereno :)

Slijedeci put ucestvujem ,a sada sretno svima takmicarima

neka samo bude fer i posteno takmicenje bez stimanja :D