[NAGRADNA] Vutra.org Foto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Novi sponzor nudi nove nagrade!

HEADSHOP-HR.COM

headshop.jpg


Kao nagrade za prva tri mjesta nude:

1. Grow Box 120 X 120 X 180 + HS pack
2. BioBizz Starter Kit +HS Gift pack
3. Termo Hygrometar +sonda + HS gift pack



Pravila VUTRA.ORG FOTO nagradne igre:


1/ Bez grafičke dorade

2/ Bez genitalija

3/ Natpis VUTRA.ORG mora postojati unutar slike u svojeručnom potpisu. Znači da nekako kao dio slike na koji god način nađete svrsishodno i kreativno napišete: Vutra.org

4/ Filteri za slike su dozvoljeni (mjenjanje tona i boje slike)

5/ Poželjno da bude na temu marihuane

6/ Šaljite samo jednu sliku. Jedna slika po jednom članu a ne 5 pa da mi biramo :)


Kraj igre 15 Januar! Živjeli!
Ukoliko na glasanju ishod bude neriješen lajkovi same slike će odlučiti o pobjedniku.


Igra je gotova glasanje je na stranici:

https://vutra.org/threads/glasanje-vutra-org-foto.12661/
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Misli Venlo,misli ...
Nemaš foto aparat,morat ćeš mobitelom :D Gambavi ti prsti,tipke male,naduvan :D
Puna mi kuća lampica,sve me nešto vuče na tu temu.U pozadini mače naše i kuja pa ubaciti malo vutre u kadar isto.
Uhhhh,težak zadatak ali valja se potruditi,hehe ... nagrade su odlične a i važno je učestvovati kako bi neki rekli :D

... dobro došla zarzamela :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Lijepa slija,ZdravaTravo
Ja sam zašao duboko u pripreme :D misaono i fizički.Imam sliku u glavi.Gotova je 99% još neke finese,hahahahaha
Pere se bong,moram do Kineza po lampice što fale...ima da se cijeli omotam lampicama,hahahahahahahahaah
Šala mala :D
Kao i sve dosadašnje igre,ispočetka krenu polagano,'ispituje se teren',traže se ideje,''dal' da učestvujem ili ne,hmmm?'',te koje kakve razne solucije,.. ali,lijepo je učestvovati.Teže je glasanje,hehe
Ovo je idealno vrijeme za nagradnu igru.Kraj je godine,koj' mario,taj' poradio ... što bi u prijevodu značilo,ima dima u ove blagdansko/praznične dane.Nadam se da ćemo svi uspjeti opušteno proći kroz ovaj naredni period sreće,slavlja i ludila koji je pred nama.
Idealno za upotpuniti sve to u nagradnoj igri, poput ove :D

Stoga,opušteno samo i fotoaparate u ruke Vutro
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
je.tezhe je glasanje..kada bi se uveo eurovizijski sistem...to bi bilo najbezbolnije ( za glasache )...
uglavnom..da mozhemo vishe slika ocijeniti..sa npr. od 5 do 1 bodom..
( pred glasanje za pjevachku zvijezdu..oka nisam sklopila :p :D )
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ne znam da li tako funkcionise trenutni sistem. Mada mozemo uvesti da fotograf zamjeni ako ima bolju sliku ne znam koliko je to fer. Mozda bi bilo vise slika samo da ne bude da ja odlucujem koju od tih.
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Pa ako se svi slazu neka nema ogranicenja broja slika. Neko ima vise ideja neko manje, neko posta slike cesto neko rijetko. :D
Bit ce sigurno dobrih ideja.. ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Naravno da je fer :D
Ako netko smatra da će mu druga slika donijeti više sreće,mislim da nema prepreka da se zamijeni ljepšom,boljom,itd.
Bilo je kontesta sa po 3 slike,prošli su ok do kraja.Ovaj je nekako krenio od početka sa jednom slikom pa je možda bolje da tako ostane,da ne mijenjamo koncepciju,a ?
A najjednostavnije glasanje je 1 glas 1 bod.Pregledno i lakše za glasanje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
za sudionike nije uvjet broj postova?
jer tom logikom može biti više fotki po jednom korisniku ili jedna fotka po klonu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Nije da je teško uloviti klonove, ali ideja o ograničenju na npr 10-tak postova je dobra ideja. 10 postova nekome tko ima normalnu temu na forumu nije problem sakupiti u 2-3 dana, a ako ima grow, u roku tjedan dana je na 20+ ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Moj put

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
po meni je bolje da ostane ovako jer ako mozemo mjenjat, pa vise slika, to mi onda nije to, gubi mi onda neki smisao igre, sta ja znam moje misljenje o_O
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Z&N

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
hmm...pa..postoji rjeshenje i za one koji bi sudjelovali sa vishe fotografija...jednostavno neka slozhe nekakav kolazh fotografija..
ili..varijanta u kojoj bi se mogli prijavljivati albuni ( ne sada sa 200 fotki...recimo ogranichiti na 3-4 fotke )...
jer..to bi ljudima dalo vishe moguchnosti..kao npr. da prikazhu biljku kroz razne faze...npr. : " od koljevke do groba" :D

(offtop : zbunilo me ovo sa klonovima..hahhahah...nije mi bilo jasno kakve veze ima ukoliko netko zheli sudjelovati sa fotografijom klona..cccccc fakat znam biti hlebinka...iako..odvuklo me i u malo ozbiljniju temu/razmishljanje na temu "klonova" ,alterega....tj. duplih profila i slichnih egzibicija-da ne kazhem " egzibicionizama" )
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Klonovi u smislu višestrukih profila na forumu ;)
Ma ne trebamo se s tim zamarati :) Zamisli sramote da te ulove i diskvalificiraju :) Tko bi si to priuštio ;) A duple profile, vjerujte mi, nije teško otkriti ;)
 

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
evo, Zlo je objasnio na što sam mislila po pitanju klonova. ;)
ja sam baš i imala ideju "od kolijevke pa do groba" i isto sam mislila složiti kolaž, ali mislim da to također ulazi u domenu grafičke dorade.. :confused: