Najćeše gluposti ( zablude )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
imaš kapuljaču na glavi :iamwithstupid: hehe
to provalili neki dan kad smo se izudarali ko prasici... i ono u tom momentu moram vam rec da je palilo:punch:. moguce da je to od topline i manje zraka oko glave a i bili smo preuduvani (pusili nesto svjeze ubrano mozda 2 dana jos ni suho nije bilo kak spada) prejebe vutra. hehe.
ugl iduci put kad idete kurit obvezno kapuljača na glava! :joint2:
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ma joj sta je danas izvalio neki lik... prica on meni o travi i uzgajanju i kaze mi:
"Znas vutra ti tek poćinje cvijetat kad naraste 2m, a moja ti počela cvijetat nakon 1.5m."
Ja sam glumio da me interesuje sta govori da mozda ne čujem još koji biser
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
jojojojo ovo je za nevjerovat sta meni neki lega pričo..

kaze car da se stabljiku treba poljevati jednom tjedno smjesom za PALACINKE!!!!!:punch:
i jos jednu vrlo poucnu stvar mi je reko kolki urod dobijes od koje lampe..
znaci po njegovoj teoriji
lampa od 400w-biljka od 40 grama :punch2:
lampa od 600w-biljka od 60 grama :shit2:
lampa od 1000w-biljka od 100g :iamwithstupid:
hehehe koji car,.... i on to meni fino sve objasnio ko laiku i bas je bio sretan i ponosan... dok ga nisam mal isprco:kackepieksen: pa je ***** pojo svoje onda hehehhehe
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
uf
ajd ovako
1. hashish se dobija od korena biljke,lepo izmrvish i dodash neku hemikaliju-i to ti je to(doshlo mi je da odvalim od batina tog tipa,al' rek'o,mozda ga toliko jako udarim,
da zavrshi josh gluplji...a to ne bi valjalo...ne znam i da l' je moguce biti gluplji od toga)
2. kad biljke dostigne 'drugi stepen'(citaj razvije drugi par listova) zasechesh je skalpelom duzh stabla,i ona pocne luchiti THC da se brani,a ti zorom samo skupljash
hashish-mislim da je ovaj car pomesao wu sa opijumom,pogotovu zbog tog 'zorom prodjes' momenta...al' ajd sad,ruku na srce,ovo mi bilo malo simpaticno...
3. prskanje WU sa LSD-jem....ok....ovako....neverovatno je da sam to cuo na nekoliko strana do sad....prvo,ja ne znam ko je lud trositi rastvor acid-a na takvu glupost,mislim i da to nije moguce-jerbo ga dzidza nece mnogo absorbovati,a on ce ispariti fakat SIGURNO,ali ono sto me stvarno deprimira je sto ne mozes tim ljudima objasniti da bi gram takve WU bio sky high sa cenom....
4.skunk je posebna,genetski modifikovana vrsta wu,i nema veze sa obicnim kanabisom-NE NIJE CARE.NIJE..skunk je wu,koju je neko odgajio sa ljubavlju,besna napaljena zenka,bez muzjaka kilometrima unaokolo.....i to je to...jbt. bas ce neko u labaratoriji genetski modifikovati biljku,svasta...
 
02.04.2012
19
6
3
32
Zbog takvih pacenika sto prskaju biljke svakakvim hemijama uvek ce biti prljave i ne prirodne vutre nazalost,pa ce klinci koji nemaju dobru semu pusiti to djubre.