Najava radijske emisije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas je 420 ... i dok se jedni zabavljaju i slave... drugi se BORE za ZIVOT!! Danas je dan kada se trebamo sjetit svih onih koji se bore za svoj lijek, svih onih kojima zakon brani zdravlje, svih onih koji riskiraju svoj zivot i slobodu kako bi pomogli drugima, svih onih koji su omogucili tebi i meni da mozemo neobavezno zapalit "joint", jer puno je zrtve oko biljke kanabis, a ljudi nisu ni svijesni koliko ljudi pati zbog necovjecnih zakona! Prije svega danas moramo biti svi...jesni sto biljka kanabis daje ljudima: lijek, hranu, odjecu, krov nad glavom, slobodu! I bas zato se borimo!

U danasnjoj emisiji donosimo veliki intervju sa obitelji Ribic iz BiH! To je prica o ocu koji je riskirao da izgubi posao, riskirao zatvor samo da bi pomogao sinu oko nabavke ulja kanabisa! Ovo je prica o mladicu oboljelom od Multiple Skleroze koji je terapijom "Rick Simpson Metode" izlijecio simptome Ms-a i danas zivi bez problema i patnje. Ovo je prica o vaznosti povezivanja udruga oboljelih, aktivista, te javnih istupa kako bi se bez straha dalo do znanja da je kanabis spas! Danas je 420, slusamo se od 22h na 100.5 FM ili putem live streama na www.radiostudent.hr
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
** Slušamo se i večeras od 22h u još jednoj epizodi emisije Konoplja na Radiju. **

Današnja emisija donosi snimku izlaganja odvjetnika Vladimira Gredelja, sa tribine o konoplji koja je održana prije mjesec dana na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.
Vladimir Gredelj je odvjetnik Huanita Luksetića, osobe oboljele od Multiple Skleroze, koja se ilegalno, ali uspiješno liječila uljem kanabisa.
Odvjetnik Gredelj je u svom izlaganju javno prozvao hrvatske sudove da ne štite oboljele, te ih optužio za "intelektualnu lijenost"... također u izlaganju se dotaknuo i ostalih ljudskih prava koja se svakodnevno krše u Hrvatskoj, te se sa kritikom i javnim apelom obratio i predstavnicima Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava - koji su bili prisutni na tribini!

poslušajte večerašnju emisiju u kojoj donosimo i najnovije vijesti iz svijeta kanabisa, te novu temu u rubrici Jeste li Znali?

100.5 FM Radio Student, Zagreb - Live stream:www.radiostudent.hr
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
https://www.mixcloud.com/RadioStude...imir-gredelj-tribina-o-konoplji-2017-2742017/

Snimka emisije je ovdje

snimka izlaganja odvjetnika Vladimira Gredelja, sa tribine o konoplji koja je održana prije mjesec dana na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.
Vladimir Gredelj je odvjetnik Huanita Luksetića, osobe oboljele od Multiple Skleroze, koja se ilegalno, ali uspješno liječila uljem kanabisa.
Odvjetnik Gredelj je u svom izlaganju javno prozvao hrvatske sudove da ne štite oboljele, te ih optužio za "intelektualnu lijenost"... također u izlaganju se dotaknuo i ostalih ljudskih prava koja se svakodnevno krše u Hrvatskoj, te se sa kritikom i javnim apelom obratio i predstavnicima Hrvatskog helsinškog odbora za ljudska prava - koji su bili prisutni na tribini!

+ konopljine vijesti + jeste li znali?
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Svaka čast, i sam sa krenuo sa konopljom, radi zdravlja, pušio sam ko klinac i od tada nikad do nesreće koju sam doživio prije nekoliko godina od koje imam more posljedica, i zbog kojih moram piti brdo tableta, dok mi prika nije donio jednom da zapalimo. Osjetio sam se odmah bolje ali sam mislio da je to zbog toga što sam high. No drugi put sam provjerio tlak, prije i poslije. I počeo razmišljati o tome kao ljek, nabavio toga, i dok sam dimio te dane nisam pio tablete razno razne pogotovo ne za smirenje. Tad čuo za ovaj forum, i sad growam svoje.
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Današnja emisija Konoplja na Radiju je posljednja...

Posljednja, zadnja, završna... Selim preko bare, za poslom, srećom, životom... Stoga se emisija vise neće emitirat, barem ne u formatu kakav je bio do sad.. Eventualno najesen, ako se nađe netko tko će nastavit... za sada ovo je kraj..kraj jednog puta, kraj medijske borbe, kraj hrvatske konoplje na radiju... Iako je bitka završila, borba i dalje traje, te je sad potrebnija no ikad...

U današnjoj emisiji ugostili smo ljude koji su prije više od 7 godina pokrenuli hrvatski kanabis aktivizam – ljude koji su svojim zalaganjem, organizacijom prvih konferencija, osnivanjem prve udruge Zeleni Svijet – s puno hrabrosti rekli – KANABIS JE LIJEK i mi ćemo ga legalizirat na bilo koji način!

U gostima nam je Marta Gold – osoba koja je prva u Hrvatskoj javno istupila u medije i počela širiti priču o kanabisu, zatim se zaposlila u najvećoj europskoj proizvodnji medicinskog kanabisa, da bi sada preko svoje novoosnovane firme Sista d.o.o. – uz pomoć kolege aktivista Maraka Dujmovića – nastavila širit znanje o uzgoju!

Marko nam je također gost, osoba koja je se liječila kanabisom, te je na vlastitoj koži upoznao prohibiciju i zatvor. Danas je zaposlen čovjek, uporan aktivist i u našoj emisiji će nam ispričati svoja iskustva.

Naravno, donosimo vam i najnovije vijesti iz svijeta konoplje, te novu temu u rubrici – Jeste li znali?

slušamo se na 100.5 FM - Radio Student Zagreb.. ili live stream: www.radiostudent.hr u 22h