Najava radijske emisije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas u 22h emisija Konoplja na Radiju donosi intervju sa legendarnim časopisom High Times.
Posljednjih 41. godinu High Times magazin je bio glavni glas za legalizaciju kanabisa, te važan segment u medijskoj i osobnoj slobodi.
Od sukoba sa zakonom, pa do neizbježnih aktera u trenutnoj legalizaciji u SAD-u, ovaj časopis se istaknuo kao hrabar medij, kojeg je nemoguće ušutkati političkim pritiscima niti zastrašivanjem.

U ovotjednoj emisiji #Konoplja na Radiju poslušajte i najnovije vijesti iz svijeta kanabisa.

Stoga budite s nama na 100.5 MHz ili nas slušajte putem weba na www.radiostudent.hr
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas 22h - novo izdanje emisije: ‪#‎konoplja‬ na radiju // Radio Student100.5 MHz
Jučer je u Zagrebu održan seminar "Demistifikacija konoplje - konoplja u zdravstvu - teorija i praksa"
Svoja predavanja su održali najveći svjetski znanstvenici, izmeđuostalog i dr. Paul Hornby - kanadski znanstvenik koji se bavi proučavanjem kanabinoida - on je odlučio dati ekskluzivan intervju za emisiju Konoplja na Radiju - stoga danas u 22h upijte znanje o kanabinoidima i njihovoj uporabi u liječenju, te poslušajte najnovije vijesti iz svijeta kanabisa !!
www.radiostudent.hr

a na linku: https://www.mixcloud.com/RadioStudent/konoplja-na-radiju-high-times-magazin-22052015/ poslušajte snimku prošle emisije kada smo razgovarali sa High Times magazinom i urednikom Danny Dankom
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Nakon tjedan dana pauze..večeras emisija ‪#‎konoplja‬ na radiju ponovo u eteru Radio Studenta u 22h

U goste smo pozvali Mirnu Petak iz udruge Oscilator, koja djeluje i u Hrvatskom bioetičkom društvu. Naša gošća je preko svoje udruge organizirala nekoliko tribina na temu konoplje, a nedavno je na Lošinjskim danima bioetike održala izlaganje na temu "potpuna legalizacija konoplje". U današnjoj emisiji predstavit ćemo vam njeno izlaganje sa tog bioetičkog skupa, te vam donosimo i najnovije vijesti iz svijeta kanabisa!!
slušajte nas na 100.5 MHz ili pute interneta na www.radiostudent.hr
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas u 22h emitiramo našu emisiju Konoplja na Radiju // Radio Student 100.5 MHz, live stream: www.radiostudent.hr

Tema emisije je konoplja u Sloveniji i WORLD HEMP Congress, a u goste smo pozvali glavnu organizatoricu, ovog i mnogih drugih konopljinih projekata - Majdu Robić.
S Majdom razgovaramo o trenutnoj situaciji konoplje u Sloveniji, o industrijskim i medicinskim preprekama i rješenjima, primjerima i iskustvima kako legalizirati ovu čarobnu biljku, o Svjetskom konopljinom kongresu, o predavačima koji vas tamo očekuju i još mnogo zanimljivih tema i informacija + vijesti iz svijeta kanabisa !!

a evo i snimke od prethodne emisije: https://www.mixcloud.com/RadioStudent/konoplja-na-radiju-lošinjski-dani-bioetike-11062015/
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas u 22h POSLJEDNJA emisija Konoplja na Radiju // Radio Student 100.5 MHz - live stream: www.radiostudent.hr

Osim retrospektive konopljine 2015. godine, donosimo vam najtočnije informacije o modelu legalizacije za medicinske svrhe u Hrvatskoj!
U posljednje vrijeme puno se špekulira i nagađa o tome kako će izgledati legalizacija medicinskog kanabisa u Hrvatskoj - odlučili smo da vam iz prve ruke približimo što sve čeka hrvatske pacijente u naredno vrijeme...
U gostima su: Gordan Masnjak - Projekt Kronoplja, te Saša Bajilo - udrugaMedicinska konoplja, član Povjerenstva za medicinski kanabis u Hrvatskoj
Naravno tu su i najnovije vijesti iz svijeta kanabisa!

Zahvaljujemo se svima vama koji pratite ovu jedinstvenu emisiju na našim prostorima, svim gostima i sugovornicima koji su prošli kroz našu emisiju tokom ove, druge sezone emitiranja.

Čekamo jesen, kada nastavljamo još jači...
pratite nas na našoj fejsbuk stranici: www.facebook.com/konoplja.student
javite nam se sa prijedlozima na: [email protected]

‪#‎Konoplja‬ na Radiju


i snimka prošle emisije: https://www.mixcloud.com/RadioStudent/konoplja-na-radiju-1862015-world-hemp-congress/
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
pozdrav prijatelji :)
uskoro počinje nova sezone emisije Konoplja na Radiju / Radio Student, Zagreb

Tražimo suradnike!!! jednu osobu (ili više) - koji će nam pomoć u kreiranju sadržaja radijske emisije - točnije: nova rubrika u pripremi: mala škola uzgoja!!!

s obzirom da je kanabis važan za mnoge oboljele, a hrvatska će uskoro legalizirati medicinsku uporabu - emisija kreće na novi front ;)

želimo dati priliku svima koji nisu u mogućnosti da kupe svoj lijek, svima koji žive u europskim (i ostalim državama) gdje je uzgoj legalan i svima kojima o uzgoju vlastite biljke ovisi život - da do svog lijeka dođu na najsigurniji i najbolji način - da pružimo informaciju o uzgoju kanabisa!


Iz tog razloga tražimo osobu koja bi jednom tjedno napisala kratki text o osnovama uzgoja, light, zemlja, lst, sigursnost itd..
naravno anonimno nam šaljete text, a onda će se čitati u emisiji...


još jednom zamolba da se javite svi koji želite "biti na radiju" na jedinoj emisiji o kanabisu u našem eteru! ;)

javite se tu, u inbox, na mejl: [email protected]

hvala puno..

Prijatelj
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
drago mi je da vam se sviđa ideja, no od lajkova nema ništa.. a malo je vremena, sezona na radiju je već počela, a ja imam još nekoliko tjedana da pripremim emisiju za 3. sezonu i za emitiranje.. odnosno da pojednostavim: nitko mi se nije javio, znam da je ovo manje popularan dio foruma, da sam npr u dnevnik uzgoja stavio upit da se traže osobe koje bi pisale o growu za radio - da bi svi "pametnjakovići" odma bili za :)), ali eto još jednom zamolba za administratore foruma da mi ili predlože nešto/nekog ili da mi se jave... bilo kao osobu koja bi sudjelovala na emisiji, bilo da napravimo "službenu" suradnju sa forumom ako želite..meni svejedeno
hvala
Btw ja sve radim volonterski da neko slučajno ne bi mislio da ja zarađujem od radio emisije :p zato mi je baš potreban pomoć volontera sa vutra.org-a.. baš kao što su se svojedobno ponudili uređivat onaj virtualni časopis Trava.. hvala još jednom ;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Iz tog razloga tražimo osobu koja bi jednom tjedno napisala kratki text o osnovama uzgoja, light, zemlja, lst, sigursnost itd..
naravno anonimno nam šaljete text, a onda će se čitati u emisiji...
Ja sam lajbek, tako da od mene nikakve koristi, ali ljudi pišu svakojake tutoriale na forumu tako da bi mogli napisati koji tekst za radio...
Koliko sam ja pročitao u ovih par mjeseci, imamo ovdje ljude koji znanja imaju, a vjerujem da napisati ili izdiktirati takav tekst nebi bio problem :):respect:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Kada kreće nova sezona "Konoplja na radiju" ?
Na stranici samo piše svaki četvrtak u 22:00 i jednom mjesečno; nacrtao se ispred radija ovaj četvrtak u deset, a ono ništa...
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
ekipa tu smo! :) počinjemo danas!!

danas u 22h starta nova sezona emisije Konoplja na Radiju //Radio Student
Tema: legalizacija u Hrvatskoj.. što donosi, što znači, istine i zablude...
Gosti: udruga Medicinska konoplja
...osim najnovijih vijesti iz svijeta konoplje...imamo i novu rubriku: "Mala Škola Uzgoja"

Budite s nama večeras od 22h na 100.5 MHz ili emisiju slušajte putem weba: www.radiostudent.hr // direktni linkovi za slušanje su: http://www.radiostudent.hr/audio_player2.php i http://www.radiostudent.hr/video_player.php


h2lrmzj53
http://postimg.org/image/h2lrmzj53/
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
**** podsjetink: danas u 22h nova epizoda emisije:Konoplja na Radiju // Radio Student ****
U današnjoj emisiji pričamo o antropološkom aspektu uporabe konoplje!!
Konoplja je od samih početaka bila izrazito važna za napredak ljudskog roda - od prvih odjevnih predmeta u Kini 10.000 g. prije nove ere, pa do današnjih lijekovitih pripravaka i extrakata...

Gost je Duje Dorotka koji nam u emisiji predstavlja svoj diplomski rad koji je nedavno obranio na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.
Na mladima svijet ostaje!

slušamo se u 22h a 100.5 MHz ili nas sluašjte putem web linkova: http://www.radiostudent.hr/video_player.php ili http://www.radiostudent.hr/audio_player2.php na www.radiostudent.hr
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
ponekad zaboravim baš na svako mjesto stavit najavu...ali zato je snimka tu ;)
https://www.mixcloud.com/RadioStudent/konoplja-na-radiju-stand-up-cannabis-27112015/

Već je dobro poznato da smijeh liječi, odnosno da širi krvne žile, dobar je za ten, a od smijeha se mršavi. Oslobađa hormon sreće, smanjuje hormon stresa i čini život ugodnijim. Ukoliko je smijeh u kombinaciji sa kanabisom - naše zdravlje može profitirati višestruko. S toga smo u ovoj emisiji odlučili ugostiti organizatora i sudionike stand up komedije koji se bave šalama i činjenicama o konoplji. Projekt koji predstavljamo se naziva Stand Up Cannabis. Izjave, misterije i povijest kanabisa u skladu sa trenutnim činjenicama. Da li kanabis piše novu povijest svijeta? Kako možemo utjecati na budućnost konoplje? Ovo su pitanja kojima sa bavi projekt Stand Up Cannabis. U gostima nam je glavni organizator Slavko Škvorc koji se ujedno i bavi uzgojem konoplje u Sloveniji, te dežurni kanabis komičari: Dalibor Grbić Dapach iz Zagreba, te Srđan Jovanović iz Beograda.

https://www.mixcloud.com/RadioStudent/konoplja-na-radiju-stand-up-cannabis-27112015/
 

prijatelj od prijatelja

Aktivan Član
04.03.2014
137
358
63
Danas u 22h novo izdanje emisije Konoplja na Radiju
Tema: Novoosnovana udruga Kronoplja
Nakon mnogih uspješnih projekata kao što su organizacija prvog sajma konoplje u Hrvatskoj, povezivanje i informiranje uzgajivača industrijske konoplje u Hrvatskoj, rad na edukaciji o dobrobitima kanabisa za medicinsku uporabu, te borba za uvođenje kanabisa u legalnu uporabu u Hrvatskoj - projekt Kronoplja je od sada - registrirana udruga Kronoplja.
Članovi udruge su pioniri uzgoja konoplje u Hrvatskoj koji imaju cilj postaviti konoplju u Hrvatskoj na zdrave noge.
U gostima nam je uzgajivač i prerađivač konoplje Josip Vukina - koji iz prve ruke donosi iskustva uzgoja i prerade konoplje za industrijske svrhe, te Gordan Masnjak osnivač projekta Kronoplja.
Također donosimo vam najnovije vijesti iz svijeta kanabisa, kao i novu lekciju u rubrici Mala Škola Uzgoja..
Slušamo se od 22h na frkevenciji Radio Studenta 100.5 MHz ili putem weba na www.radiostudent.hr