Najave!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2009
6
0
0
40
Mjeseceva Rijeka
27.-29.08.2010.
Drava Petrijevci (10km od Osijeka)

evo odlucili smo se jos jednom zabavljat na novoj lokaciji (nakon 10godina stvarno nam je trebala promjena :lol: ).

sto se tice svega moram vam rec da novaca nikakvih nemamo. Nemozemo nikome platit putne troskove, jedva da mozemo iznajmit pojacalo...zato, sto se tice lajnapa ocekujte domacu ekipu. Ono sto cemo napravit je jedno pravo obiteljsko druzenje... kuvat cemo, zmajarit, zonglat, kupat se, picigin, pazit na tudju djecu, rostilj, cirkus :D


Lokacija:
pjescana plaza na Dravi kod Petrijevaca





Line-up:
Roots Crew (djembe, didgeridoo...)
2M (Zvuk Prirode)
3TT (Zvuk Prirode)
N2O (Mind Manifest)
Funky (Mind Manifest)
Kala DJ set (Lacrunacy Rec, MK)
Psilocybian DJ set (Zvuk Prirode)

+TBA


Upad:
20kn 1 dan
30kn 2 dana

Extra:
deco, shank, grah, zongla, radionica djembea i didgeridoo-a, kupanje, picigin, chill preko dana...

ak sta treba pitajte :hippy:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Sad u subotu pravac medika! Naravno s debelom dzoksinom hehe



[YOUTUBE]R3i5OiHGK78[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]dXb5RWCtSl4[/YOUTUBE]
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34


U četvrtak, 20. oktobra u klubu "Underworld" promocija novog albuma "Prti Bee Gee" - "Bez šećera". Klub "Underworld" nalazi se u hodniku podzemne železnice Beograda - ispod Vukovog spomenika.
Uz kartu ie besplatan CD!

PODRšKU DAJE: DJ LOU BENNY.

Cena karte 650 dinara.
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
mr.skunk je napisao(la):


U četvrtak, 20. oktobra u klubu "Underworld" promocija novog albuma "Prti Bee Gee" - "Bez šećera". Klub "Underworld" nalazi se u hodniku podzemne železnice Beograda - ispod Vukovog spomenika.
Uz kartu ie besplatan CD!

PODRšKU DAJE: DJ LOU BENNY.

Cena karte 650 dinara.



nije bilo lose, al jedva skupih pare mamu mu hehe, i sad slusam cd-e hehehehe
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
..subotu, 29.10.2011.,
proglašavamo goa trance praznikom..

..kultni trance projekt, na kultnom mjestu..
..uz jake domaće snage..

Oddvod
greets
ETNICA
@
klub Mungos, Kašina

etnicaflyerispravak.jpg
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo da malo oživim temu:
420143_250310955055293_225053497581039_580501_241971481_n.jpg


U potpunom nepostojanju ikakvih sadržaja vezanih uz alternativni, underground dio svjetske hip-hop scene u nas (osim pokojeg gostovanja van hip-hop konteksta), FT pruža presjek razvoja žanra koji se odvijao većinom van dometa mainstream medija. A i nastojat će stvoriti neku mikro-scenu iskopavanjem preživjelih iz pepela hrvatskog rap-a i simpatizera sa susjednih scena.

FT je zamišljen kao koncertna večer/slušaonica koja uz ponešto video-materijala razbacanih po klubu u kojem se odvija, ugošćuje i predstavlja underground izvođače i pruža im priliku da predstave svoj materijal.

Izvođači šaljite nam svoj rad na [email protected]


[video=youtube;10HlSEVUEGA]http://www.youtube.com/watch?v=10HlSEVUEGA&feature=related[/video]


ovo je c/p
tko voli nek izvoli :signs053::spliff::happy031::joint2::eyebrows:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
[video=youtube;dF-cahyvIA4]http://www.youtube.com/watch?v=dF-cahyvIA4[/video]

jebi ga,ne da mi da stavim 3 videa u jedan post,pa sam ovako,jednu po jednu.al vrijedi poslušati.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[h=2]Ovo mora odmah da se najavi,ko hoce kartu neka reaguje na vreme da posle ne bude kasno







Legendarni bend na bogradskom Ušću, 8. maja 2012![/h] Metallica, jedan od najvećih i najuticajnijih bendova u prethodnih trideset godina, nastupiće na beogradskom Ušću 8. maja 2012!
Od svog osnivanja 1981. godine, bend Metallica se razvio od andergraund hevi metal benda do jednog od najuspešnijih sastava u istoriji, sa milionima fanovima širom sveta.
Live Nation, Adria Entertainment i Arena Beograd sa ponosom predstavljaju jedan od najvećih muzičkih događaja ove godine. Metalluca se vraćaju u Srbiju - na koncertu će izvesti njihov poznati "Black Album" u celini, a bend će takođe svirati i pesme sa ostalih albuma.
"Black album" je sojevremeno bio na prvim mestima top lista u više od 25 zemalja i prodat je u više od 25 miliona kopija širom sveta. Objavljen je 1991. bez naslova, a naziv "Black album" mu je dodelila javnost zbog karakterističnog crnog omota.
Prodaja njihovih albuma (koja uključuje 9 studijskih albuma i jedno EP izdanje) je prevazišla broj od 100 miliona kopija širom sveta (samo u Severnoj Americi prodato je preko 65 miliona), i osvojila je zlatne i platinaste tiraže u preko 40 zemalja.

  • Metallica
  • Utorak, 8. maj 2012.
  • Ušće, Beograd
Ulaznice će se u prodaji naći od petka, 27. januara, a više informacija o cenama i kategorijama ulaznice biće objavljene tokom ove nedelje.
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Nesto sto vredi videti,ko voli....Ja idem



[h=1]Kings of Strings na Guitar Art festivalu[/h]Međunarodni, 13. po redu, Guitar Art festival održaće se u Beogradu od 16. do 21. marta 2012. godine. Festival pod sloganom Kontinenti predstaviće više od 60 umetnika iz svih delova sveta, a posebno mesto u programu zauzeće trio svetski priznatih majstora gitare Kings of Strings koji čine Tomi Emanuel (Tommy Emmanuel), Vlatko Stefanovski i Štokelo Rozenberg (Stochelo Rosenberg). Koncert ove gitarske supergrupe održaće se u Sava centru 17. marta 2012. godine, nakon čega će uslediti turneja u produkciji Guitar Arta, koja će obići i najveće gradove jugoistočne Evrope. Ulaznice za ovaj koncert već su u prodaji na blagajni Sava centra po cenama u pet kategorija od 1590 do 2990 dinara, dok se rezervacije najboljih mesta u sali mogu izvršiti u direkciji Guitar Art festivala pozivom na broj 011/220-6244.
Saopštenje:
Trio virtuoznih gitarista na turneji će predstaviti nekoliko različitih muzičkih žanrova, ali i stilova sviranja akustične gitare. Tomija Emanuela svet prepoznaje kao jednog od najvećih gitarista današnjice o čemu svedoče i priznanja magazina „Rolling Stone“ i „Guitar Player“, nominacije za nagradu „Grammy“ ili pohvale kolega sa kojima je sarađivao poput Erika Kleptona, Džoa Satrianija, Stivija Vondera ili Stiva Vaja koji je pre par godina izjavio da je Emanuel „najbolji gitarista na svetu“. I otac električne gitare, legendarni Les Pol za Emanuela je 2008. godine rekao da „ima sve predispozicije da bude zaista najveći“. Australijski gitarista ipak dosta je skromniji povodom svog učešća u „Kings of Strings“: „Ovo je velika čast i bio sam uzbuđen kad mi je predloženo da budem deo ovakvog sastava. O Štokelu sam znao sve već dugi niz godina i želeo jako da sviramo zajedno, a kad sam otkrio Vlatkovo sviranje bio sam oduševljen! Naučio sam mnogo tog od Vlatka u poslednje vreme“.
Stefanovski je praktično sinonim za gitaru na Balkanu, ali Vlatko je ime kojim su poštovaoci uvek blisko oslovljavali legendarnog gitaristu iz Makedonije. Od osnivanja kultne grupe „Leb i sol“, preko velikih jugoslovenskih i svetskih turneja, Vlatko je konstantno oblikovao svoje sviranje i komponovanje kroz razne stilove, od snažnih rok rifova do nestvarno brzih džez pasaža i ritmički neparnih pesama sa juga Evrope. Poznat među kolegama kao veoma emotivan, iskren i predan umetnik, Vlatko je kao autor ostavio neke od najvećih pesama sa ovih prostora poput „Čuvam noć od budnih“, „Kao kakao“, „Talasna dužina“, „Nisam tvoj“ ili nezaboravne gitarske izvedbe tradicionalnih tema „Jovano, Jovanke“ i „Uči me majko, karaj me“. Jedna od brojnih Vlatkovih numera koju trio vredno vežba za turneju svakako je i pesma „Gypsy Song/Eh da imam“ koju je Stefanovski napisao za film „Gypsy Magic“. Saradnju sa dvojicom svetskih majstora, Vlatko doživljava kao priznanje: „Trebalo je da prođe 40 godina da stignem ovde gde sam, da mogu da sviram sa najboljima na svetu. Osećam se kao da sam vežbao sve ovo vreme, i to ne samo svirao, već i život izučavao“.
Romsku muziku, kroz njene svingerske, džez „manouche“ formate, na jedan sasvim drugačiji način, već tri decenije proslavlja i virtuozni Štokelo Rozenberg. Zašto mnogi danas tvrde da je prevazišao i svog uzora, legendarnog Đanga Rajnharta (Django Reinhardt), možda donekle objašnjava i činjenica da je gitaru počeo da svira sa „tek“ deset godina da bi već u 12. osvojio svoju prvu veliku nagradu u rodnoj Holandiji. Štokelo sa porodičnom grupom „The Rosenberg Trio“ danas iza sebe ima 20 studijskih i koncertnih albuma, nagrade magazina „Guitarist“, te brojne nastupe širom sveta od „North Sea Jazz“ festivala do njujorškog Karnegi hola. Vlasnik teme i apsolutnog gitarskog standarda, numere „For Sephora“, Štokelo Rozenberg priznaje da su „Kings of Strings“ za njega „poput najlepšeg poklona“ i u ime celog „trilinga kraljeva“ dodaje: „Vidimo se na koncertu!“.