najbolja domaja 2007 natecaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Pošto je u interesu,da održimo prije svega vrste koje se sade na nasem području.
Zato sa strane vutra.org najbolje ocenjena domaja za 2007 -dobije na dar


mali mikrskop sa lampicom -možete pogledat nametnike i na kraju sazrevanje-kristale-x30

otvoričemo topic u članstvo i ideje-ako se slažete?????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Ma skroz se slazem al' sto ne rece ranije pa da bar malo posvetim paznje mojim, sad je malo kasno (bar u mom slucaju). Ali apsolutno podrzavam i za sledecu sezonu, pa da mogu da udjem u konkurenciju. Skroz kul nagrada, svaka cast!!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
i ja se isto slažem ovo je stvarno ljepotica samo da se vlasnik kuruze ne pomami :icon_lol:

bit će duvke :)
 
22.01.2007
8
0
0
SLO-era kralju predobro. natjecanje u uzgoju.
ljudi ovakva razmišljanja vode legalizaciji.
evo sad sam naduvan i toliko oduševljen ovom idejom da uspoređujem ovo
i svijetsko prvenstvo u nogometu.jebeno ja bi samo za ovu ideju dao nobelovu nagradu
ponavljm SLO-era je kralj,car,faraon,sultan,šeik.........
super
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
dali ste ,da otvorimo
novi topic za glasanje...ili da izaberemo nekoliko adm,mod,nekoliko aktivnih članova za žirij,..
ili drugi predlog
Đe :) je vutrolina Redsh ženska ruka nek kolo vodi

Pa da zvanično otvorimo domaja cup 2007 :)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Odlicna ideja SLO!!- sto se tice natjecanja i nagrada je odlicna. Otvori fino novi topik and let the games begin :) a sto se tice glasanja...odlucite same ocete li nekakv poll ili ziri ili sta vec zelite. a kako si ti mislio da ja pomognem? hahah zena zenu da odmjeri i odluci ;)...kako zelite :bis:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
A kako bi vi glasali? Preko slika ili...

Ja bih savjetovao samo slike da budu ali cjele biljke sa vutra logom nedje da znamo da su bas vase. Ne bih preporucio da sajt ima uvoda u slanje marihuane.


A glasanj moze odje biti na forumu...ne znam mozda nisam bas skapirai ali ideja je ODLICNA!
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hahah da pa ni ja bas nisam skuzila sta i kako...kada slo nije bas bio jasan jel :)

moze se napraviti topik novi gdje ljudi salju svoje slike, sa obaveznim logom vutra org, na nekom papiru ne samo photoshop ubaceno..cisto da se zna da nije ukradeno od nekud, kako kaze genjo. a glasanje se moze rijesiti kao sa anketom.

nek traje natjecanje jedno mj dana NPR. svaki user moze vise slika poslat ali se racuna kao jedan entrij. sa zavrsetkom natjecanja svaki user dobije svoj broj po cemu se napravi Poll kao anketa. i svaki clan vutra foruma moze da glasa kroz period od tjedan dana. poll se na kraju zatvara i rezultati su odmah vidljivi i mogu se stalno pratiti u svakom trenutku. mislim da je tako najjednostavnije? bez zirija ili slicnog. neka svako ima priliku sudjelovat u glasanju sto da ne :) a ne samo kao face modovii ili admini...mislim da svatko ima osjecaj sta je ljepa i zdrava biljka...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hahah a jooojjjj sada cemo komplicirati..:vb_whip:

nagrada je jedna dakle treba biti natjecanje u jednom..ili beba ili majka ili otac...LOL tko ce to sve pofatat kada krene... ma kako hocete samo se dogovorite da to krene vise...jedva cekam da vidim sa cime ce se vutra clanovi pohvaliti:sun2:
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
slazem se sa slo erom neka red odabere ziri pa da pocne glasovanje bas me zanima cija ce biti najbolja...ehehhehe...da je bilo najavljeno prije ovo natjecanje i ja bi sudjelovao...ali sada nazalost nista...nekom ce dobro doci onaj paket, pa nek natjecanje pocne...:)
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ovako bi trebala izgledati ta tema...

Prvo naslov neki smislite...kakav već odgovara.

Zatim u tu temu svi natjecatelji stavljaju svoje fotke...i kad se stavi anketa za glasanje samo se počiste nepotrebni komentari, kod svakog posta (slike) se stave redni brojevi i ti brojevi idu na anketu!
Pobjednik je onaj sa najviše glasova.
Mislim da je tako najjednostavnije:sun2:

Peace:maryjane:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
gloSS_ZelenKy je napisao(la):
Ovako bi trebala izgledati ta tema...

Prvo naslov neki smislite...kakav već odgovara.

Zatim u tu temu svi natjecatelji stavljaju svoje fotke...i kad se stavi anketa za glasanje samo se počiste nepotrebni komentari, kod svakog posta (slike) se stave redni brojevi i ti brojevi idu na anketu!
Pobjednik je onaj sa najviše glasova.
Mislim da je tako najjednostavnije:sun2:

Peace:maryjane:

tak nest bi bilo najbolje kontam, poseban topic sa pollom gdije članovi mogu glasat i ostavljat komentare na svoje favorite...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
I de ubacite nagradnu igru za glasace...


Pobijednik dobije 5 sjemenki domaje koja pobijedi, nebi forsirao s nagradnom igrom u kojoj pobijednik dobije mastan hed domaje pobijednika, jer to bi bilo lose za site. Al kako bi to bilo lijepo... eh...