Najbolja stonerska noć?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Meni bas sad skoro...Ono, uglavnom pusim sama i negde u prirodi. I tako ja odem uvece u neku sumu i napusim se pa posle nisam znala da izadjem iz nje xD Pa sam se tu nesto gubila i posle sam morala da iskoristim "pomoc prijatelja"! Dosla dva ortaka da me izvade odatle, a i oni isto bili napuseni (ko da smo se bili dogovarali xD)..I konacno smo izasli odatle, i zavrsili iza neke zgrade sa bombom piva. :drink:A fazon je sto nam je za to pivo falilo 15 dinara pa smo molili neke ljude da nam daju!:icon_lol: Ali su nam dali, kad su nas videli, ono, od one sume sve smo bili iscepani i od lisca! Dzunglasi pravi!:eek:hno:
 
19.12.2010
42
8
0
33
Kako te nije trta sama varit u šumi uvece ? ja bi se usro ko šmrkljavac neki :ninja: A i na kraju mozda je i moja majka imala pravo dok mi je govorila da samo narkomani su u šumama uvece :icon_smile:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
e sad,ja ći ovo ispričat,ali nažalost nesmijem spominjat imena i mjesto,zbog očitih razloga. Inaće radim u jednom beach baru na našoj obali gdje se skupljaju uz normalne ljude i glazbenici razne zvijezde i bogataši,jednu večer prije 3 godine su došli jedan domaći glumaci i jedan holivudski glumac (holivudski,jebena zvijezda,nije marlon brando al je zvijezda) i sad mi u šprehu ja počastio s cugom oni mene i ostali samo frend,ja i njih dvoje,i sad ja otišao po pedeseticu,jer kod dilera dolje nemogu uzet manje i dodjem ja,e sad,mi se natežemo ko će motat kad ovaj holivudčanin :-D kaže dajte meni da smotam,mi ostali paf,majstor uzeo rizle,spojio 3 komada ismotao đoint sa 20 gr trave!! nakon bitke s tim stvorenjem,smo se otišli okupat,i kad smo završili bijali smo popit pivu i pokupit se doma,bilo je već oko 5 ujutro,kad veli majstor,daj da još jednu smotam,mi rekli može naravno,i majstor tulip složi,još gore smo izgledali poslije toga,grozota! al je bilo totalno fora večer,imam i fotki i tako,super je bilo,lik je potpuno ok!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
ma zakon,kužiš nije mega zvijezda kao naprimjer george clooney ili takvi šupci,lik je kuler žešći,i može popušit,stvarno može!
 
13.09.2009
24
19
3
32
Ja najviše volim duvat u šumi iznad mog grada sa jaranima,u autu najčešće ,polako se vozimo 30 km/h i onda se spustimo u grad i onda pocinju halcevi:smoke18::smoke18::smoke18:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
eskurzija definitivno,takve paranoje su nas oprale da to nije normalno.niko tada nije bia baš zagrizeni pušač... e da me bar sada opere tako,makar i paranoje :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
za nijednu noć dosad nemogu reći da je bila baš najnajbolja! bilo je jebenih.. daleko od toga!

predosjećan tu najbolju.. kao da me čeka iza ugla! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SmokeyThePot

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
u srednjoj školi,frendu starci ošli na more,vikend kuća prazna :eyebrows: isto tako nismo bili neki zagriženi pušači,to su bili tek počeci duvanja i tako....ja neću nikad zaboravit onu travu koju smo tad pušili,ja sam tad prvi puta u životu vidio nešto tako... to je bilo toliko masno da se nije dalo mrvit,nešto predobro...gruvali smo to na kantu,pošto nije bilo nešto previše toga a nas manijaka je bilo 10-ak,ekipa za očevid,hehe...ublekali se od te kante da je to bilo strašno za gledat,uz to smo popili božju kišu tako da smo se kvalitetno razbili.uglavnom cirkusi...mada je bilo još ohoho veselih stonerskih noći,al ova je nekako posebno draga. :)

http://www.youtube.com/watch?v=eBShN8qT4lk
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic