Najbolje iPhone aplikacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
Evo nisam naišao na ovu temu pa eto i nje :)

dakle, zanima me po vašem mišljenju koje su aplikacije, igre, programi i sve to, najbolji za iPhone, uz obrazloženje ili kratak opis, kao što ću ja sad napisati za mene...




1. FRUIT NINJA PUSS IN BOOTS - mislim da ovo većina zna šta je...znači igrica u kojoj voće leti, prstom ga sječete, ali mi je bolja ova verzija mačka u čizmama jer ima neke kao ''misije'' i dosta je zabavnija (iako je i klasični Fruin ninja dobar)

2. 24 SATA - Ovo je (za one koji ne znaju) aplikacija od Hrvatskih novina (24 sata), ne moram puno objašnjavat...u par riječi - novine na iPhone-u

3. VIBER - aplikacija za besplatne pozive i poruke, ali i druga strana mora imati također instaliran VIBER, i ako ga imate u imeniku, automatski će vam biti i u VIBER imeniku...p.s. čuo sam da je skoro nemoguće provalit (prisluškivanje i čitanje poruka)

4. LIQUA POP - odlična igrica od EA games-a, tu su raznobojne kapi koje morate spajati (plava s plavom, crvena s crvenom itd.)...meni je baš zanimljiva, i dizajn igrice mi se baš sviđa...

5. SAVE THE YELLO - igrica na foru angry birds-a, ali po meni je puno bolja od ptica...yello je mala ribica koju morate dovest u teglicu sa vodom, a tu su prepreke i još dosta toga...odlična i zabavna igra

6. SHAZAM - odlična aplikacija, uključite je, stavite kod zvučnika i aplikacija vam prepozna koja je pjesma (ako recimo ne znate naziv pjesme a htjeli bi je nabavit)

7. REMOTE MOUSE - jedna korisna aplikacija za naduvane i lijene hehehe, treba instalirati REMOTE MOUSE program na komp, i preko wirelesa se spojite sa iPhone-om, i imate bežični miš i tipkovnicu na fonu...super je :)

8. ONE TOUCH DRAW - ovo je igra, u kojo sa jednim potezom morate crtati oblike (tipa ona kućica sa X-om), a i nije baš lagana kako se čini, ali je zanimljiva i potrebno je razmišljanje...

9. REAL TENNIS - ime sve govori, tenis, po meni odlična igrica (za one koji vole tenis)

10. FIFA 12 - nemoram ovo objašnjavat, znači FIFA 2012...jebenica je na iPhone-u




Eto za sad 10 komada...nadopunjujte i olakšajte drugima pronalazak dobrih i zanimljivih aplikacija, programa i igrica za iPhone...nadam se da će netko naći nešto za sebe u ovim mojima, kao što se nadam da ću i ja naći nešto od vas...toliko za sad :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
1. Instalous
2. Cydia
3. Flashlight
4. Blacklist
5. Mx Tube
6. mZaba
7. MyPhoto
8. biteSMS
9. Sygic Navigator
10. Imdb

takodjers Shazam i Viber (ni bump nije los)

itd...ima ih jos hrpetina odlicnih al mrzi me da pisem dalje, a i opise cu preskocit :)

igre

infinity blade, zombie highway, orions, abreaker, worms golf, dungeon hunter 3, bela, briskula, dead space
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ja sam iHATER
ne znam dal moze na iphone (bas zato me nervira do jaja!), ali na androidu cesto koristim camScanner kad saljem neke dokumente na brzinu mailom, colorNote za podsetnike i wifi file transfer za brzo prebacivanje slicica na laptop te advanced task killer naravno
viber ni ne koristim, imam dovoljno zakupljenih kolicina, mozda kad bi nekoga preko zvala, al tu je, kao i skype
od igrica obozavam world of goo i naravno gta, a imam ih ne zna im se broj
ne smem zaboraviti box (virtuelni disk od 50giga) i naravno navigacija iGO, zlata vredna
cesto mi je i u upotrebi opera, neka nasa aplikacija za bus zvana trola i adobe reader za citanje knjiga
pa koristim povremeno i root explorer, photoshop, a torrent, smart alarm clock, go sms pro, barcode scanner, team viewer..

ako i jedna od ovih app ne ide na iphone, jasno vam je zasto sam hejter
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Vracam temu na pravi put :)

Evo jedne interesantne igrice domacih autora - Zombies: Run or Kill. To je pucacka igrica sa Stivenom Sigalom u glavnoj ulozi. Zar ima neko jaci?

Evo i slicice i linka cisto da vidite o cemu se radi. Igrica je besplatna.

screen568x568.jpeg


https://itunes.apple.com/us/app/zombies-run-or-kill-zombie/id618105373?mt=8
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Opaaa ja ne viđoh ovu temu. Evo par aplikejšona pa si vi mislite :vb_kez: .

Dolphin Browser - Najbolji, najbrži, najpraktičniji pretraživač. Trenutno number 1 mobilni pretraživač iz razloga što ne guta RAM-e.

Tune In Radio - Jednostavno savršeno od svih mogućih lokalnih radio postaja pa do preko 1000000 ostalih radio stanica. Prednost, netreba slušalice.

Dice 3D - Kad vam zafale kockice za neku društvenu igru imate ih na mobu, samo zašejkajte.

Sofa Score - Za sve ljubitelje klađenja rezultati vrište, vele vam ko je dao gol i odmah nude snimak gola.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Ako volite da igrate igrice kada ste u drustvu evo jos jedne dobre

Igra za Dvoje: Match Fast je izasla na App Store-u pre par dana posle velikog uspeha na Google Play gde je za jako kratko vreme igricu skinulo preko 100 000 korisnika.

Ovo je igrica gde vam je potrebno ostro oko i brzi prsti da biste pobedili svoje prijatelje.


screen568x568.jpeg
screen568x568.jpeg



- Za svaki tačan pogodak, dobijate +1 poen, a za svaku gresku gubite -1
- Cilj ove igre mozgalice je da prvi stignete do 10 poena



Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.twoplayersgame.matchblitz&hl=hr

Link do App Store: https://itunes.apple.com/us/app/match-fast-2-player-reactor/id725423662?mt=8
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Pozdrav svima. Objavljena je jos jedna edukativna igra za decu na AppStore-u. Math Claw Machine je zabavna igra edukativnog karaktera koja pomaze deci razlicitih uzrasta u vezbanju matematike. Igra kombinuje "kran masinu" koja umesto plisanih medvedica izvlaci slatkise i matematicke operacije sabiranja, oduzimanja, mnozenja i deljenja.

screen568x568.jpeg
screen568x568.jpeg
screen568x568.jpeg


U igri postoje 4 nivoa tezine:

- Najlaksi nivo - samo sa sabiranjem do 20 jer ovo su matematicke igre za predskolce i matematičke igare za decu 1. razreda
- Srednji nivo obuhvata sabiranje, oduzimanje i množenje do 100 i to je igra za decu do 3. razreda
- Teski nivo - pogodan za decu koja su 3. razred i za odrasle

- Nivo za genijalce - za sve ljude koji su sigurni da znaju matematiku bolje od ostalih. Nivo za tinejdžere i odrasle sa svim matematičkim operacijama: sabiranje, oduzimanje, množenje i deljenje.


Igru mozete preuzeti na iTunes-u.
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Evo još jedne super igrice: Matematika za klince- Zevs

Igrica kombinuje matematiku i grčku mitologiju pa tako spada u obrazovne igrice, a sama po sebi je zabavna i budi adrenalin. Izaberite Zevsa ili Atinu za glavnog junaka i započnite svoje putovanje kroz Antičku Grčku. Ne zaboravite da je tu i zli Had koji sa svojom vojskom pokušava da osvoji Olimp. Naoružajte se matematičkim znanjem i uhvatite se u koštac sa zlicama kako biste spasili grčke bogve.

Zeus-vs-Monsters-Math-Game-screenshot-1.jpg
Zeus-vs-Monsters-Math-Game-screenshot-5.jpg

Igricu možete besplatno preuzeti sa iTunes-a uz pomoć sledećeg linka:
https://itunes.apple.com/us/app/zeus-vs.-monsters-cool-educational/id820176211
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Ćao društvo.

Mozgalice su super igre za decu i odrasle za treniranje moždanih ćelija. Skočko Duga Slagalica je super logička igra koja od vas zahteva da otkrijete sakrivenu kombinaciju loptica u određenom broju pokušaja. Zato ne oklevaj, zaposli mozak i baci se na posao!

scr3.jpg
scr2.jpg

[SIZE=9pt]Izazovite prijatelje na duel logike ili se zabavljajte uz kafu igrajući Mastermind Code Breaker. Igrica je sada dostupna za iPhone/iPad/iPod i možete je preuzeti besplatno. Zato, ne čekajte! Preuzmite igricu i zabavite se logično![/SIZE]

[SIZE=9pt]iTunes link: https://itunes.apple.com/us/app/mastermind-code-breaker-board/id843726202?mt=8[/SIZE]
[SIZE=9pt]YouTube video: http://youtu.be/t6-OVmJ_Hng[/SIZE]
 
11.06.2014
2
0
0
Make a Cake – igrica kuhanja za djecu je slatka nova igrica koju prati interesantna prica koja sledi:
Jednom davno živjela je zla vještica koja je zarobljavala vile iz bajke. Jedno je Popsy uspjela pobjeći vještici ali zato mora napraviti tortu kako bi spasila ostale vile. Pridružite se ovom čarobnom putovanju i postanite junak u ove igre za kuhanje.
Pripremite se za borbu protiv zlih vještica i buditte dio ove igre kuhanja. Postanite slastičar i pomozite Popsy u ovoj kuhanja igre spremanjem torte koji će učiniti da vještica upadne u dubok san. Kad vještica zaspi, Popsy će osloboditi svoje prijateljice vile. Ipak, budite na oprezu! Ako na vrijeme ne uspjete ukrasiti tortu, torta će se raspasti i zlo će pobijediti.

Ima je na iTunes-u: https://itunes.apple.com/app/make-cake-cooking-games-for/id828911813?mt=8

n6956t.jpg
2wnmd6s.jpg
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Talking Baby Bear i Talking Dragon Game su nove igrice na App Store-u. Meda koji prica i Zmaj koji prica su slatke zivotinjice koje ce biti vasi ljubimci na mobilnom telefonu. Ponovice sve sto kazete i to ce zvucati urnebesno!

Medu mozete presvlaciti u razne kul kombinacije, on ce vam poklanjati cvece i jesce med iz svog cupa kad ogladni, a zmaj ce ispustati vatrene prdeze i mahati krilima.

Medica i Zmajce su besplatni. Pokazite ih klincima. :)

Evo uputstva za skidanje:

Talking Baby Bear YouTube video: Talking Bear
App Store link: Meda koji prica

1.jpg


Talking Dragon YouTube: Talking Dragon Draco
App Store link: Zmaj koji prica

[SIZE=11pt]
3.jpg
[/SIZE]
 

milenaki

Banned
Banovan
23.10.2013
42
4
8
Undead vs. Plants Saga - Assassin Shooter Games

Undead vs Plants je nova rikoset igra sa prilicno zanimljivom tematikom i gameplay-om koja se pojavila na App Store-u. Zombi Rambo u borbi protiv biljaka ljudozdera. Ima 150 nivoa i iskreno, zarazna je... Cilj igre je eliminisati sto vise biljaka sa sto manje ispaljenih metaka. Meci se odbijaju od svih prepreka na stazi, tako da treba sto bolje proracunati uglove odbijanja.

2.jpg


4.jpg


6.jpg


iTunes link: https://itunes.apple.com/us/app/undead-vs.-plants-saga-fun/id883620209

YouTube video: https://www.youtube.com/watch?v=NRC8si94K8w

Licenca: Freeware