Nagradna Najbolji novi tutorial, step by step, v2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Indoor automatizacija lampi, ventilatora, o(d)vlazivaca vazduha, a sve bez Vase intervencije.
Ujedno i nadgledanje temperatura i vlage preko moba odakle hocete, naravno i daljinsko ukljucivanje svih uredjaja ako bas zelite.
Vase je samo da zalivate.
Potreban slobodan LAN port sa izlaskom na net i andorid (ima i za IOS) aplikacija.
Moze tako nesto za tut?
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Neznam dali bi to bilo OK ali mislila sam živnuti moju temu sa bio pesticidom od rustice i malo to proširiti na još neke metode i izrade bio pesticida.
Naravno popraćeno slikicama i svime ostalim :)
Nažalost tema nikada nije zaživila,a mogla bi biti stvarno korisna.(meni se pokazalo više nego dobro )
Ako bi to bilo odobreno bacam se na posao :)
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Imam pitanje: nisam bas najbolje razumeo (konkretno za tekstualni tutorijal), gde postaviti temu? Da li je radim u wordu ili slicno pa saljem na inbox nekome (kao video tutorijal), ili ima thread gde direktno postavljamo teme?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Tako je irieman-e.
Trenutno su svi tutorijali razbacani na sto strana po Vutra forumu,tako da ih je dosta teško pohvatati.
Bilo bi savršeno da takve kvalitetne teme budu svaka u svom odgovarajućem forumu ali isto tako da bude svaka i iskopirana te postavljena u temu Tutorijali Vutra.org.
Na taj način bi svaki novi član mogao na jednom mjestu saznati mnoštvo korisnih informacija.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
to s otvaranjem dodatnih tema u kojoj je skup tema je zastarjelo, svaka tema ima svoj podforum gdje joj je mjesto, naravno ako je tema korisna i poucna trebala bi biti "sticky" / "istaknuta". radite opsirne, korisne i smislene teme koje mogu nekome pomoci i obogatiti forum a ne samo kako biste sudjelovali u nagradnoj igri, pa mozda i upadne koja od ove 3 lijepe nagrade :) sretno svim natjecateljima
shappy_thumb-up_100-102.gif
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
RAD br. 2.

Ok,uradih kako ste rekli,nadam se da sam ubo na pravo mesto,ako nisam,osecajte se slobodni da prebacite gde mu je mesto! Verujem da ovakav vodic niste imali prilike do sad da vidite, i nadam se da ce vam se svideti!!! Naravno,govorio sam sarkasticnim tonom, i kroz salu pokusao da prikazem neke osnovne greske koje se desavaju skoro svakome ko krece sa uzgojem, i verovatno se svako od nas nasao u nekoj od ovih situacija :cool23:
https://www.vutra.org/threads/kako-unistiti-biljku-vodic-za-pocetnike-v1-0-1.14106/ ,nadam se da cete se makar malo nasmejati, u ova teska vremena, a ko zna,mozda i neko stvarno nesto nauci!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and Vutragenjo

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
@Bizzzo ''Uvažavaju se prijevodi step by step tutoriala s engleskog jezika međutim slike koje prate step by step moraju biti originalne.''
Znaci moze prevod teme negde sa interneta ali slike moraju biti originalne tj licno fotografisane?
Pitam cisto da se neko od ucesnika ne zezne pa samo prekopira tutorial :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Meni je poslana poruka u inbox prije nego li je ovaj "projekt" krenio. Odnosno ova dva tutoriala. Naglasio mi je da ce prevesti tutorial. Ja sam mu rekao da nazalost slike moraju biti originalne. Na sta mi je @Don Sensi odgovorio da nije bitno. On zeli pridonijeti forumu na ovaj nacin. Do kraja nagradne igre ima jos dosta vremena. Mozda ce mu jos nesto sto moze kod kuce izvesti pa poslikati pasti na pamet. Neki video motanja jointa ili tako nesto se uvijek moze napraviti. S njim moze sudjelovati. :)

edit:

Želim se i ovdje još jednom zahvaliti ekipi koja je do sada napravila tutoriale. Skidam kapu na trudu! Ugodno sam iznenađen u ovih par dana koliko se pozitivne energije širi oko ove teme.