Nagradna Najbolji novi tutorial, step by step, v2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ma samo ih ti pravi i objavljuj,ako imaš ideja zašto da ne.
A kasnije se odlučiš koji će na glasanje i stvar riješena :)

Edit: Evo samo da i tu kažem da će tema mog vodiča biti pravljenje bio pesticida od nicotiniane rustice i duhana općenito.
Pa eto samo da nebi bilo duplikata :)
 
Poslednja izmena:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pa procitaj jos jednom naslov ;) ja nevidim da pise tutorijali a i nema smisla stavljati vise vodica jer tako oduzimas mozda nekome drugome temu o kojoj je htjeo pisati....moje misljenje a neka se @Bizzzo izjasni on je slagao pravilnik
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
To što sam ja napisao vodić na neku temu uopće ne znači da netko ne može napisati rad na istu temu i rasturiti mog ;) To se zove konkurentnost i ona je zdrava.
Nisam nikom oduzeo prednost, što se mene tiče ja sam napisao vodiće koji će nadam se, nekom pomoć i to mi je dovoljna nagrada... možete maknuti moje vodiće s nagradne igre, oprostite na smutnji.
Peace :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Lunnamoon

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Nebi htjeo ulaziti u diskusiju koju vjerovatno neces razumiti jer ocito smo na razlicitim valnim duljinama tako da sve ostalo nema smisla...ponovit cu i ovdje nemam nista protiv tebe i tvojih radova ali postoje neke stvari koje bi trebale doci same od sebe bez da ti netko treba u pravilniku napisati
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Evo da se izjasnim. Mislim da ti je bezveze onaj potez sa slikama. S tim si "smanjio" vrijednost svog tuta u mojim ocima. Znaci samo radi toga ne radi duplanja teme. Nije bitno koliko je tema na istu temu ovog tipa. Piše gore u pravilima "ili ono što smatrate da je prikladno". Jako široka formulacija. Namjerno stavljena gore. Radi cega? Jer mislim da je bitno i sudjelovati. Bilo tko spreman izdvojiti 2 ili 3 sata vremena, namjestanja stvari kojekakvih po kuci za slikanje, utroseno vrijeme za razne gluposti koje inace nije morao raditi su dobre. Pozitivne. Šalju pozitivnu energiju. Radi toga smo svi mi ovdje. Ovim nacelom sam se vodio i kada sam "slagao" pravila za nagradnu igru iako je prava istina da nisam ja to sam radio. Nego sam dao prijedlog koji je "uoblicen" u nesto sto je slicno ovome sada gore. Editirana su pravila za v2 nagradne igre jer sam dobio toliko slobode. Trava svidja mi se tut. A isto tako mi se svidja i zadnja slika u njemu. Nadam se da ti @irieman nece zamjeriti. Odnosno znam to. :) Kako god vremena je sve manje. Ali bogami i tutova je sve više. Voli Vas sve Vaš Bizz.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Aj da se i ja izjasnim zadnji put.

Iriemanu sam skinuo dvije fotke jer su moje ispale mutne. Skinuo sam njegove jer su prve ispale pri traženju "hash". Uz gomilu uvreda sam i prijavljen tako da sam naknadno ponovio cijeli postupak samo kako bih slikao te dvije fotke mirnijom rukom. Gomila prašine oko glupih fotki.
Eto, one su sad zamijenjene, to je sad ok.

Duplanje vodića apsolutno nije, postupak je sličan ali isti nikako, kao ni format niti tekst, slike itd. jedino isto je tema.

Sretno svim sudionicima :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Tako je Cill.
Ček,znači da ne može više od jednog.?Mada se slažem i sa ovim da se ne ocijenjuje kandidat,već tutorijal.
Pa bi moglo i više :)
No,autentične slike ili posuđene sa foruma kao npr u Tarzanovom tutorijalu...možda bi bilo zgodno da se slika označi na nekakav način da je sa foruma našeg,ako je ustupljena u svrhu pravljena tutorijala.
Inače,opušteno samo i pazite se vrućina ovih dana :D
Ovi što bauljaju po prirodi :bocni:: praveći tutorijale.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
možda bi bilo zgodno da se slika označi na nekakav način da je sa foruma našeg,ako je ustupljena u svrhu pravljena tutorijala.

Negativno :) Ostavi se ispod slike link ka temi sa koje je uzeta slika. Tako vezemo teme jednu sa drugom sto je dobro i za posjetioca i za pretrazivace. Eto cjeli forum je Vutrapedija :) (kad izuzmes offtopic i lupetanja)