Nagradna Najbolji novi tutorial, step by step, v2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ja bi pozvao @CilI -a da malo preradi ,skrati malo i ubaci u tutoriale https://www.vutra.org/threads/treni...er-topiranje-by-cili.10974/page-4#post-299209 .
zasluzuje se naci u ovom drustvu , bez obzira sto je godinu dana staro .
Edit: meni izgleda dosta inovantno i originalno,pogotovo sto ne visim po stranim forumima,hocu rec ne izgleda mi ko da je prepisano ili samo prevedeno ,pitaj boga od kud.
Ali ako se dobrovoljno odrices od eventualne nagrade onda...:respect: .
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Hvala prijatelju.
Neka takmicu oni koji trebaju našto od opreme.

Biće još tema od mene, samo da uhvatim vremena.
Kompletan tutor.,
Curing sa higrometrima
Ulje za maziljenje, ljek i afrodizijak
Bio gnojivo za list i cvjetove
Ima još.
Radostan sam, što se pokazao entuzijazam dragih nam clanova:respect:
 
14.07.2015
13
3
3
Odlicno!

Imam snimnjeno kamerom kad sam uživo napravio lulu samo od stvari iz prirode nakon šta su meni i dva frenda pofalilo rizla na izletu. Dok je snimao nije znao šta radim a ni ja. Tako da je snimka live survival i sve sam objašnjava dok sam izrađiva i sve alati iz prirode. Ali problem je šta mi se vidi faca :upiii:
Mozes pixelovati svoje lice ili sta god hoces, uzmi After Effect ili Sony Vegas i napravi sa video sta ti je volja. Imas i milion tutorijala na youtubu kako to da uradis.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ajde budi ljubazan pa slozi neki post gdje ima par linkova. Netko mozda nema mogucnost da iste nadje. Pa olaksas nekome :D
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
E alo je tako, don, imam velika očekivanja od tebe. Ako budeš spaljivao višak papira kod filtera odmah sjedni 1, jer viška ne smije bit. Jednoslojka ne smije bit nakrivljena. Floki u najmanju ruku ima S oblik u sredini. Ima toga još, piše mi u natuknicama u memoaru.
Samo bez pritiska :D